Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, Mark Rothko said:

Eurohoops kaže da se očekuje da ćemo dobiti trogodišnju licencu za EC. Šansu za EL imamo i kroz EC kao pobednici ili finalisti (ako se tim koji se kvalifikovao iz EC prethodne sezone plasira u plejof, onda samo finalista).

 

Solidno, ne moramo da razmišljamo o plasmanu u ABA, ni da li će postojati dogodine.

 

Na konju smo..

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Na konju smo..

Kako se brzo zaboravi sve što se želelo i ta preukusna šargarepa na kanapu postane jebeni bajati sendvič sa trulim hlebom.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Mark Rothko said:

ne moramo da razmišljamo o plasmanu u ABA, ni da li će postojati dogodine.

 

Mi ionako razmišljamo o tome oće li KK Pаr'zan postojati sledećeg meseca.:huh:

Link to comment
4 minutes ago, zmanic said:

 

Mi ionako razmišljamo o tome oće li KK Pаr'zan postojati sledećeg meseca.:huh:

 

 

 

Pa to.

Koji đavo da igramo EL ovako kljakavi sa Ostojom i kompanijom i prolazimo tamo kao Zvezda i Budućnost.

Edited by Mark Rothko
  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

Pa to.

Koji đavo da igramo EL ovako kljakavi sa Ostojom i kompanijom i prolazimo tamo kao Zvezda i Budućnost.

u el ćemo po oslobođenju, kad se vrati general

 

do tad ćemo da gulimo ovo revijalno takmičenje sa salom

:fantom:

 

  • +1 8
Link to comment

Čestitam na licenci! Šteta bi bilo da ne igrate Evropu. Kao učesnik Evrokupa ćete lakše dovoditi pojačanja, a imaćete i način više da se dokopate Evrolige.

 

Nego, kada ide onaj deo kada se čudimo što Partizan dobija licencu kada je očigledno da je Trento više zaslužuje :fantom:

Link to comment

nego, imal li šanse da ovaj Đordi sjaše nekako, da ga neko skloni i tako to

 

skoro je bila vesta da je neki Bartomeu uhapšen, i onako sam se baš iskreno obradovao, a onda su mi objasnili da to nije taj

 

više s tim licencama Bogu su dosadili, ko operativni sistem da nabavljamo

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Sad će Ćoki da ode kod Vučića i da traži da im se kupi licenca za Euroleague, ili ako ne, da se i njima kupi licenca za Eurocup. Ne može Partizan da ima nešto, a oni ne.

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Sad će Ćoki da ode kod Vučića i da traži da im se kupi licenca za Euroleague, ili ako ne, da se i njima kupi licenca za Eurocup. Ne može Partizan da ima nešto, a oni ne.

 

 

Moguće je da Čović ili Bokan dobiju licencu na nekoliko godina. Lako će se svima poklopiti interesi - zna se šta samo zanima Žordija, a šta je ovde važno.

Mi smo onomad na početku Žordijeve lige bili za njih po meri kada smo bili kesa, a onda je došlo vreme kada smo postali gotovo redovni učesnici top8, kada smo najnormalnije pobeđivali jače i bogatije, šamarali redom, izbacivali u direktnim duelima tada aktuelne šampione koji su uložili brdo para. I baš tada EL je dala višegodišnju licencu nekom poljskom velikanu mada se znalo da su mačji kašalj i bez ikakvih izgleda za bolji plasman. Zato Žordiju i njegovoj ligi danas odgovara da ima klubove kao što su Zvezda i Himki.

 

I kao što kaže Simović gore - gulićemo ovo takmičenje sa Salom i stilom do nekih boljih vremena.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...