Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

3 minutes ago, pacey defender said:

u mom kraju ekipa koja je bila starija par godina se delila na, pazite sad, repere i metalce :laugh:, jer nije bilo dovoljno navijača partizana da bi igra bila ravnopravna. tipa, na igralištu 10 klinaca, 7 ili 8 navija za zvezdu. slično je bilo i u mojoj generaciji, možda ne tako drastično, ali bilo je teško tako se deliti, uvek nas je bilo manje, a niko nije hteo da bude pička prodana da mu se prašta ružna prošlost. 

 

u toj podeli u mom kraju ja bih bio jedini  metalac, ali bih igrao punim srcem i tako nadoknadio brojcanu prednost koju bi imali gej reperi.

  • Haha 1
Link to comment
32 minutes ago, Nikodije said:

 

u uzrastu osnovnoskolca, ako je neko opravdanje  :) mi smo u kraju, skoli, odeljenju... imali dosta jaku tu podelu na cigani - grobari, npr kada smo igrali fudbal uvek smo se delili na zvezda - partizan, tj na cigani vs grobari, tako je bilo zanimljivije i igralo se sa vise naboja,  svako je sebe dozivljavao kao bitnog jer igra za tim za koji navija  :)  bas je bilo mnogo podjebavanja, secam se nekog kupa kada je partizan izbacio zvezdu nekim sumanutim golom u poslednjem minutu, sutra u skoli sam se pobio sa jednim jer je preterao sa zajebavanjem.

 

Kod nas je solidno ujednačeno, možda malo više na strani Grobara, a u osnovoj školi smo istovremeno imali kapitene Partizana i CZ u svojim starosnim kategorijama (Partizanov je posle imao i ok profi karijeru) i bilo je puno prepucavanja u starijim razredima ali nije bilo međunavijačkih incidenata. Zli jezici bi rekli da su se cigani usrali jer je Zeka živeo u kraju :fantom: 

Link to comment
14 minutes ago, Joe D said:

nadam se da nisi navijao za strokave metalce.

a onda je snimljen judgement night i ništa nije bilo isto :fantom:

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, harper said:

Meni je taj kos Djordjevica jedna od najvecih sportskih radosti u zivotu. Kao sto neko rece ranije, ne postoji veci trenutak u istoriji sporta kada su lopta i igrac porazili sve ono sto je lose u sportu, politikanstvo, protekcionizam i sveukupno jednu besprizornu jadnost politickog i sportskog establismenta. Te noci nije igrao Partizan protiv Huventuda vec sport protiv govana, par talentovanih klinaca okruzenih isluzenim mediokritetima protiv na svaki nacin favorizovanih protivnika. Prolaz te lopte kroz obruc je dokazao da Bog postoji i da je ozbiljan frajer.

 

Hvala ti za ovo. 

 

Bila bi prava šteta da trune na minijaturama, zato ću ga staviti u potpis.

  • +1 1
Link to comment
On 16.4.2021. at 12:29, Joe D said:

cenis da je to ipak pikladnije uzrastu prosecnog forumasa?

Naravno, najveca radost kad sam bio klinac bio ie poraz partizana od kroacije.   
 

  • +1 1
Link to comment

dobro de kojote ti si drugo, znamo svi za tvoje osecaje prema mamicu, dinamu

cegi je jbg dosao tek kasnije

 

Spoiler

ja sam u to vreme jos osecao jak nacionalni naboj pa mi nikako nije bilo pravo da neko "nas" ispadne od jebenog dinama, zapravo jos jebenije kroacije

a onda kad su ih onako nespsobne krenuli puniti popizdeo, pa "navijao" da nabiju sto vise

 

Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Naravno, najveca radost kad sam bio klinac bio ie poraz partizana od kroacije.   
 

istina

Link to comment

Eurohoops kaže da se očekuje da ćemo dobiti trogodišnju licencu za EC. Šansu za EL imamo i kroz EC kao pobednici ili finalisti (ako se tim koji se kvalifikovao iz EC prethodne sezone plasira u plejof, onda samo finalista).

 

Solidno, ne moramo da razmišljamo o plasmanu u ABA, ni da li će postojati dogodine.

  • +1 1
Link to comment

ja sam tek sad pod stare dane otkrio koliko gledanje fudbala može biti zabavno i to kad je Zvezda počela igrati Ligu Šampiona. Moj junoša navija za Zvezdu, najbolji drugar mu je komšija Vaske koji je veliki navijač Zvezde i onda ih ja okupim kad je utakmica. A prethodno ih Vasketov ćale, teška cigančina, naloži da će ovi nešto da urade. Nemoš da veruješ koja je to uživancija kad gledaš kako sve reaguju dok ih Totenhem ili Bajern delju. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...