Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Treba nam pouzdan šuter sa procentima, ali mislim da ume i da asistira i da ide na ofanzivni skok. Ćoškarenje i deset minuta druge četvrtine nije prostor za napredak, mali mora da dobije pravo na grešku i minute.

 

Mata fino motivisao ostatak ostataka tima, čačanska škola.

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, April said:

Mata fino motivisao ostatak ostataka tima, čačanska škola.

 

meni deluje kao gotivan i normalan čovek....a upućeni kažu i da je u stručnom smislu jak

 

što se mene tiče može da nastavi da radi i naredne sezone. mogao je verovatno i ove, posle debakla sa Šćepom i nemogućnosti da se nađe neko zvučno rešenje

Edited by Ted
Link to comment
5 hours ago, Joe D said:

moj je utisak da je on malo prebildovao i izgubio na fluidnosti, pa mu to utice na igru sa loptom.

 

...Dražen u Portlandu...

 

Čest slučaj kod mladih igrača koji jure minute i statistiku. A jeste u Mladosti bio praktično plej, i to prilično probojan plej.

 

 

1 hour ago, Ted said:

 

meni deluje kao gotivan i normalan čovek....a upućeni kažu i da je u stručnom smislu jak

 

što se mene tiče može da nastavi da radi i naredne sezone. mogao je verovatno i ove, posle debakla sa Šćepom i nemogućnosti da se nađe neko zvučno rešenje

Realno, čovek dugo čeka šansu. Uostalom, možda njegov staž u individualnom radu sa igračima i privuče neke ambiciozne klince, ako je to novi kurs broda KKP. Samo deluje kao previše fin, treba tu neki zajebani sportski direktor da malo uteruje strah i tuče po novčaniku.

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

meni deluje kao gotivan i normalan čovek....a upućeni kažu i da je u stručnom smislu jak

 

što se mene tiče može da nastavi da radi i naredne sezone. mogao je verovatno i ove, posle debakla sa Šćepom i nemogućnosti da se nađe neko zvučno rešenje

 

I kad lose krene sledeca sezona, onda ce opet paljba po genijalcima u upravi koji su mislili da ce sa pocetnikom na klupi nesto napraviti. I posle smene u decembru, bice opet "ej Dzile jel si free, a?"

  • +1 1
Link to comment

Klub bi već trebalo da ima ime novog trenera bar u internim krugovima. U suštini ako je taj trener slobodan trenutno, bila bi velika greška da on već sad nije u klubu. Da može da se upozna sa funkcionisanjem i da kroz ostatak sezone vidi izbliza pojedine igrače koje može zadržati. Jeste, trebalo bi ga plaćati par meseci više, ali jbg tako bi ozbiljan klub trebalo da radi. 

Link to comment
30 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

I kad lose krene sledeca sezona, onda ce opet paljba po genijalcima u upravi koji su mislili da ce sa pocetnikom na klupi nesto napraviti. I posle smene u decembru, bice opet "ej Dzile jel si free, a?"

 

možda nisam u pravu, ali kad uporedim Matovićevu istoriju i Šćepinu, u smislu rada sa igračima, teško da mogu da se porede

 

Matović mi deluje kao neko iza koga bi trebalo stati maksimalno ako naiđe serija loših rezultata, jer imaš realnu podlogu za očekivanje pozitivnog ishoda. sa Šćepom to nije bio slučaj. on je bio osuđen na ono što mu se desilo čim je krenula nevolja. na kraju je i sam priznao da nije trebao da se prihvata posla

 

pored toga, ja ne verujem da će očekivanja koja uprava natovari treneru na leđa biti ista naredne sezona, kao i tekuće. to što su oni najavili Šćepa nije imao šanse da isprati. pitanje je dal bi i Trinkijeri to uspeo, da je ostao u okolnostima koje su bile. pa ni u tom smislu neće biti za poređenje

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

možda nisam u pravu, ali kad uporedim Matovićevu istoriju i Šćepinu, u smislu rada sa igračima, teško da mogu da se porede

 

Matović mi deluje kao neko iza koga bi trebalo stati maksimalno ako naiđe serija loših rezultata, jer imaš realnu podlogu za očekivanje pozitivnog ishoda. sa Šćepom to nije bio slučaj. on je bio osuđen na ono što mu se desilo čim je krenula nevolja. na kraju je i sam priznao da nije trebao da se prihvata posla

 

pored toga, ja ne verujem da će očekivanja koja uprava natovari treneru na leđa biti ista naredne sezona, kao i tekuće. to što su oni najavili Šćepa nije imao šanse da isprati. pitanje je dal bi i Trinkijeri to uspeo, da je ostao u okolnostima koje su bile. pa ni u tom smislu neće biti za poređenje

 

 

 

Scepa je samo bio poslednji u nizu trenera pocetnika, koji su brze-bolje smenjeni, jer eto navijaci su besni zbog losih rezultata. Kad bez problema oteras imena koja su navijacima draga jos iz igrackih dana, tek teranje nekog Matovica nece biti problem nakon serije losih rezultata. Jedno je biti dobar u individualnom radu sa igracima, a potpuno drugo voditi ekipu sa takmicarskim ambicijama.

 

Uprava™ se uvek dodvorava navijacima i ponavlja da su ciljevi Partizana uvek najvisi. Nismo mi Mega, pa da nije vazno sta uradimo, dokle god razvijamo neke klince. To mozda jednog dana bude kad nam Misko postane predsednik udruzenja navijaca..

Link to comment
On 9.4.2021. at 21:28, Jimmy Kowalski said:

Uprava™ se uvek dodvorava navijacima i ponavlja da su ciljevi Partizana uvek najvisi. Nismo mi Mega, pa da nije vazno sta uradimo, dokle god razvijamo neke klince. To mozda jednog dana bude kad nam Misko postane predsednik udruzenja navijaca..

 

pa dobro, nisu baš ni navijači sisali vesla, pa da ne umeju da sagledaju odnos između željenog i realnog. imati najviše ciljeve nije isto što i osvojiti sve naredne sezone. mislim, nekada do tih najviših ciljeva mora da protekne malo vode Dunavom. da se dobro radi u kontinuitetu nekoliko godina kao bi se proizveo rezultat. valjda nema navijača Partizana koji očekuje da ćemo mi na leto da razbijemo pijacu i monstruoznim pojačanjima pregazimo ABU i trijumfalno se ušetamo u EL.

 

što se tiče Mege naravno da nije za poređenje. Mega je klub koji nema nikakvu takmičarsku ambiciju. takvu klubovi, po meni, ne bi ni trebali da postoje na ovom nivou takmmičenja. mi naravno da imamo ambicije, i to prilično visoke, ali ima i nekakav put koji mora do toga da se pređe. pa tu nek se uprava pokaže, pošto je očigledno da neće ići principom masovne nabavke svakog leta. to radi Zvezda, ali su rezultati nikakvi na evro nivou.

Link to comment

Realnost nije briga na koju se navijaci obaziru. Svaka sezona u kojoj se ne boris za trofeje je neuspesna, a kad vezes vise takvih sezona, onda je strpljenje jos manje. U takvoj atmosferi treneri bez iskustva stradaju ko od sale..

  • +1 2
Link to comment

pa vidi, uprava ako može, neka dovede Kokoškova, Spolstru, vrati Trinkiija.....nemam ja ništa protiv

 

na kraju krajeva, ako imaš plan i strategiju, šta te boli dupe na šta se navijači obaziru. obazireš se na to kako se plan razvija i reaalizuje i u skladu sa tim kadriraš. navijači ako su nezadovoljni neka sami skupe novac i uplate ga klubu u transfer fond, da pripomognu. problem do sada je bio, koliko ja vidim, što nikakvog dugoročnog planiranja nije bilo, već je sve ličilo na stihiju i prepuštanje sudbini. ne kažem, možda ga je i bilo, ali se onda radi o najgore promovisanom planu u istoriji svih planova, s obzirom da za njega niko nikada nije čuo.

Link to comment
On 17.3.2021. at 15:49, copkillah said:

Željko Perkunić, predsednik RK Partizan ali i čovek koji nije propustio nijednu utakmicu KK je na respiratoru :(

 

Možda neko ne zna po imenu, ali svako ko je dolazio u Pionir zna ga po liku:

 

 

 

 

Pušten je na kućno lečenje!

 

https://www.instagram.com/p/CNdVbtZBxIp/

Edited by copkillah
  • +1 3
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...