Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

s druge strane saso je povezao 5 poraza u aba ligi. i nije smenjen, veruje se struci.

 

Teorija velikih brojeva kaže da će Partizan jednog dana pobediti nekog u ABA, a Zvezda u EL.

Link to comment

Cekaj, ovo oko Trinkija... ja sam uvek za to da se ugovor isplati do poslednjeg centa, ali kako sad ovo funkcionise? Potpisao ugovor sa drugim klubom, tamo prima platu, ali trazi da mu se isplati razlika ili... nesto i za ovu sezonu. Jesam propustio nesto ili sam samo duduk za ekonomiju? :D

Link to comment

bog sveti zna.....ako je on raskinuo ugovor, prihvatio drugu ponudu i otišao, ne vidim kako onda traži za ovu sezonu

 

naravno, u uslovima netransparentnog poslovanja, ko zna kako je i šta bilo i šta stoji u papirima.....ko je tu raskinuo ugovor i pod kojim je uslovima isti zaključen i raskinut.....pet minuta uvida u ove papire dalo bi odgovor.....naravno, ti papiri se verovatno čuvaju bolje nego Torinsko platno jer, ne daj Bože da javnost zna

 

ne isključujem i da je neko zaključio ugovor po kome je klub jebena strana kako god bilo

 

iskreno, muka mi je više od pluinformacija, glasina

Edited by Ted
Link to comment

Po mom misljenju kad god igrac ili trener trazi isplatu celog ugovora znaci da ima pravo na to, niko od njih nije lud da se sudi za nesto sto mu ne pripada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, BWA said:

Jedino ako mu je plata u Bajernu manja od ugovorene u partizanu. U tom slučaju mogao bi da traži razliku.

 

 

 

Nas je Mekel izjebao tako što je nakon šilbovanja iz Zvezde otišao u Makabi i tamo igrao za fazon 500 evra mesečno a razliku do 30k mu je platila Zvezda. Možda je i Trinki napravio nešto slično.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...