Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

E? Videh negde u vestima (mislim na B92 ili Mondo) da se na Instagramu oprostio od kluba i navijaca i tako to i da Partizan nije odlucio da produzi ugovor. Doduse istu su nam vec doveli Mekintajera i Gaudloka...

Link to comment

Nece necu dijamante suvo zlato brilijante ni safire ni rubine samo mekintajer da potpise...salim se malo, iskoristio sam stihove iz pesme halida beslica necu necu dijamante... malo sam iskarikao tekst pesme i eto super stihova...sta znam ako ostanu gorda i volda onda i ne mora da potpise...vole bih u svetom dresu da vidim zofrija, lea, gagija i lucica...to nisu nerealne zelje...ove sezone neka trifa eksplodira...novica je tu da ga posavetuje i smiri kad treba

Link to comment
14 hours ago, BWA said:

Mi danas otvorili novu temu i već na drugoj strani, a komšije svoju juče i još nisu mrdnuli sa prve.

Institucija!

 

vas topik  je mesto gde shimpr moze da podeli svoja razna stanja sa svima nama, jedna vrsta terapije, nakon koje se oseca bolje za kosarkaske sladokusce, mesto gde se uci o kosarci, ne samo obican kosarkaski topik poput kkcz topika

Edited by Nikodije
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

vas topik  je mesto gde shimpr moze da podeli svoja razna stanja sa svima nama, jedna vrsta terapije, nakon koje se oseca bolje za kosarkaske sladokusce, mesto gde se uci o kosarci, ne samo obican kosarkaski topik poput kkcz topika

 

Amin :nobles:

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

Predlazem da nikodiju za svaki post svi damo pehar da ne mora da krade na kraju sezone....buahahahaha sah mat

  • Hvala 2
Link to comment
17 hours ago, BWA said:

Mi danas otvorili novu temu i već na drugoj strani, a komšije svoju juče i još nisu mrdnuli sa prve.

Institucija!

tako je to kad ste kk sledeca sezona. vi se opet nadate, a mi znamo

bar mi to znamo :D

Edited by Ros
Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic
9 minutes ago, Ros said:

tako je to kad ste kk sledeca sezona. vi se opet nadate, a mi znamo

bar mi to znamo :D

Kao što već rekoh, u protekloj sezoni, Partizan je osvojio sve moguće trofeje, dok ste vi posle najvećeg ulaganja u istoriji kluba ostali praznih ruku :fantom: 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...