Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Za oko Partizanu zapao je Džejms Veb, igrač Larise, nekadašnji NBA košarkaš. Amerikanac od 27 leta i 206 centimetara visok je letos potpisao za grčkog prvoligaša, a posle šest meseci mogao bi da se preseli u Beograd.

Istina, prva ponuda koju je Partizan poslao je odbijena. Kako je otkrio prvi čovek Larise Todoros Rizulis, Grci nisu bili njom zadovoljni.

„Dobili smo ponudu vrednu 40.000 dolara da pustimo Veba, ali on neće nigde ići, ostaje u našem timu. Videćemo da li će biti novih ponuda, ali za sada - ostaje“, rekao je Rizulis za Onsports.

Naravno da to ne mora da znači da je Partizan sigurno ostao bez igrača. Ne bi čudilo da iz Humske put Larise krene nova, jača ponuda, da se pregovori nastave. Jer, interesovanje crno-belih postoji.

Vebu ovo nije prva epizoda u Evropi, igrao je u sezoni 2018/19 za nemački Bon. Pre toga je bio član Bruklin Netsa, te njihove filijale Long Ajlend Netsa, dok je prethodnu takmičarsku godinu proveo u Ajova Vulvsima, filijali Minesote Vulvs.

Link to comment

Nema odlazaka. Čvrsti su ugovori a Ostoja drhti ... Ne sme da pita menadžere igrača, usrao se u gaće naprednjak limar III od Prislonice. A na paža Lokija kragujevačkog ne računa.

Link to comment

treba videti te ugovore, ako piše da su angažovani da igraju košarku, mogao bi raskid zbog neizvršenja ugovorne obaveze :)

 

ako tvrde da igraju, onda raskid zbog rđavog izvršenja obaveze, ne igraju sa pažnjom dobrog domaćina ;)

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Šta će nam četvorka kad po izboru gm-ova evrokupa najbolji defanzivac evrokupa je....wait for it.... Rašon Tomas :laugh: Posle se pitamo kako evropska košarka propada. Tomas nije ni među 5 najboljih defanzivaca u Partizanu, čovek je konstatno pola koraka iza rotacije, bukvalno je jedan od gorih defanzivaca na poziciji 4, jedino mi je logično da su ga pomešali sa Mozlijem. 

Link to comment

sreća pa nam idu dva lakša gostovanja, Podgorica i Ljubljana....i forma je u usponu nakon Krke, dajemo znatno više od 50 poena po utakmici od tada, bio je samo loš dan

 

i šta će nam četvorka kad imamo, hvala Lončaru, polivalentnog Miku. eventualno da dovedemo i nekog Žiku, pa da imamo i Miku i Žiku, tad bi bili strah i trepet. ali dobro, tu je Duh sa sekirom, tako da protivnici samo mogu da stave glavu na panj i čekaju egzekuciju

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Pariz dobio grupu građana iz Kubana. Nisam znao da Arči Gudvin igra za njih, normalan skauting, ništa specijalno i dobar igrač se uvek može pronaći.. Bolji je bek od svih ovih iz Kubana. Pritom se Kuban držao na ind kvalitet Kuzminskasa i na bezbroj skokova u napadu u prvom poluvremenu. 

  • +1 1
Link to comment

Pobedili ih Francuzi i to u Sovjetskom Savezu. Naš Entoni Braun najbolji u Levalou, a za Lokomotivu nije igrao Gos.

Ništa, sve ćemo ih dobiti.

  • +1 1
Link to comment

Sta je ovo braco moja mila, samo redjamo poraze i gomilamo igrace na poziciji crnca...meni je super sto su u ekipi spoj mladosti i iskustva, trifa i novica, pa onda sokolovi moji zagor, jare, nidza jankovic i dete sto su nam oteli pa je sada kod nas danga dangic dandubic....u redu je sto su tu i mozli i pejdz, vidi se da vole partizan...tomas mi se nikako ne uklapa, mika i mekintajer mi nisu ona partizanatina koja se trazi...sad je tu i perkins...ne znam sta da kazem, sta da slazem sad, a da vas ne rastuzim...nije dobra situacija, nije dobro  nikako.

  • +1 4
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...