Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Tako mi se nekad place od srece kad vidim kakp ovi momci rade i treniraju i vole Partizan, ali se plasim da bih se od zagrcnuo i zakasljao, a nije pizeljno kasaljti ovih dana...moze na sajmu da se zavrsi...volim ove igrace, volim trinkija, volim ostoju

Link to comment

Ove sezone zelim da postignemo sto vise trojki sa pola terena i iz auta...ne iz kola auta nego kao drobnjak iz auta...kao onda pera iz partera, kecman 0,6, jare protiv cedevite, zagor prosle godine u finalu, vrabac jednom rukom i tako to...uz bozju pomoc sudija

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Ove sezone smo osvojili sve što se moglo osvojiti :fantom:

 

Sledece ponavljamo + osvajamo ostatak, to sam mislio. Mada ok, ostavicemo nekome superkup ABA lige. Eto Mornar, to je jedna onako topla sporcka prica.

Link to comment

Trinkijeri ostaje, info iz prve ruke (kolega istoricar odnekud nasao broj telefona nekog iz kluba pa zvao par puta u toku lockdowna da pita za junacko zdravlje, rekli mu- ne brinite, Trinkijeri ostaje). Ono sto bih ja voleo je sacuvati kicmu ekipe, uz odlaske igraca ako bas mora. Mozli obavezno da ostane, Tomas, Volden i Pejdz isto, Jare je valjda siguran, Zagor takodje (premda ne znam koliko je to dobra ideja ali ga volim k'o majka ludo dete). Reding i Angola ce kontam otici, Birca ostaje jer jbg uvek mora da bude u timu jedan ludak. Sve u svemu, gotivniji tim nismo imali od F4 generacije i jako bi mi bilo zao da se to sad razjebe.

Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...