Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Apollo Creed said:

 Opredelili smo se za varijantu 'kupujmo domaće''', objasnio je Čović.

 

:smiley_hail:

tako i jeste.

imali smo:

kevin ficko

kevin panter

kevin pangos

 

sve kevini

Link to comment
32 minutes ago, Apollo Creed said:

 Opredelili smo se za varijantu 'kupujmo domaće''', objasnio je Čović.

 

:smiley_hail:

 

Kojeg domaceg igraca u rangu Pengosa mozemo da dovedemo za te pare? Jebali vas vise domaci igraci, srpska kosarka ima cetvoricu prvorazrednih plejeva i svaki od njih kosta u picku materinu, za razliku od Pengosa ciju cenu je verovatno pojela losa sezona u Barseloni. Covic moze da prica sta hoce ali Obradovic nije dosao u Zvezdu da bi pred kraj ili na samom pocetku trenerske karijere glumio Alimpijevica vec da bi napravio neki rezultat i podebljao trenerski CV.

 

Tesko cemo mi do Pengosa zbog cene, mada verujem da bi on rado dosao da pokusa da ponovi sezonu iz Zalgirisa gde je kod Jasike kao prvi igrac sebi napravio ime. Kod nas bi opet imao situaciju da drzi kljuceve tima u svojim rukama posle Barselone, gde je uglavnom "drzao vodu" Ertelu i Dilejniju. U Zalgirisu je izgledao kao zmaj, svi smo gledali te godine Zalgiris koji je otisao na F4 jer su igrali sjajnu kosarku i nema potrebe posebno naglasavati igracke prednosti koje Pengos ima. Covek je mladja, brza, jaca i eksplozivnija verzija Tejlora Rocestija u napadu, a u odbrani i pored toga sto je dosta sitan nije toliki liability u odbrani. U neverovatnom slucaju da ga ipak potpisemo vec sada bismo mogli da kazemo da cemo igrati jedno sedam puta brzu kosarku od one iz prosle sezone.

Link to comment

a ovaj je navodno vidjen za bekapa, kaze mocart da su ostale da se utanace finansije. cuo sam za njega kao sto sam cuo za madagaskar, ali nemam pojma kakav je igrac. navodno dobar defanzivac.

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

a ovaj je navodno vidjen za bekapa, kaze mocart da su ostale da se utanace finansije. cuo sam za njega kao sto sam cuo za madagaskar, ali nemam pojma kakav je igrac. navodno dobar defanzivac.

 

 

nema mocart pojma. verovatno ce jednom pogoditi kad spomenu sve pg koji su slobodni

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

videcemo™, on se vec duze provlaci po insajderskim kuloarima™, nije ovo mocartovo nesto novo.

mocart vrti imena sa rsb foruma. nekad ubode :D

Link to comment

Pengos car, izgleda k'o neki hriscanski teca sto ne psuje i ide u crkvu, al' jebe keve. 

Na tu foru smo i Vilijamsa onda uhvatili, na snizenju. 

Link to comment

Udjem na acb ligu da proverim info koji sam procitao (lojd 26 p, 3 asist).. izgleda da nismo lose zaboli, ako je on zavrsen :) 

Nego, bacim pogled na sastave, u Gran Canarii igra legenda omar cook 8p 8 asist, 38 años :)

Link to comment

dobar je zabod, nije to problem, ali nikad nije gotovo dok se ne potpiše

 

malo je to nerealno da takav igrač prihvati Zvezdu ovako rano, pre nego što vidi druge ponude

Link to comment
16 hours ago, Ivo Petović said:

Pangos je slovenačkog porekla, možda mu i pasoš srede.

 

 

 

On pored kanadskog vec ima slovenacki pasos, mislim da nisu velike sanse da juri treci pasos

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...