Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, Nikodije said:

pa ne znam, protiv zalgirisa nije bilo bas zabavno. pride, mislim da ga sasa ne vidi na 4, dosad ni minut nije odigrao na cetvorci, a dzoni je ta neka 4/5 opcija.

 

Da, on ce se profilisati kao treca petica, dolazak O'Brajanta verovatno znaci da Simanic ima neke druge planove.

Link to comment
25 minutes ago, Nikodije said:

mislim da reath ispada iz pevca kada dodje dzoni.

kad bi kuz bio spreman  za 15 minuta ozb kosarke, to ne bi bio problem.. ovako sve je otvoreno, imamo previse igraca koji nisu za vise od 5-10 minuta..

pa tako imamo, nit ti na kuza mozes da racunas na vise od 10 minuta zbog njegovog psihofizickog stanja, a opet ne mozes ni na reatha da racunas na vise od 10 minuta zbog nedostatka neiskustva.. tu bi cak mozda i manje zlo bilo izostavljanje kuza, posto od reatha mozda nesto postane..

na cetri ista prica, mjk je dobar kao neki rudar za nekih 15-ak minuta, sa druge strane simon ako nije pri sutu, ispade gotovo beskoritstan.. a opet pre ce izbaciti dobrica iz 12 nego simona..

lazic je isto tu da u prvih 5-10 minuta zaplasi™ protivnika i to ti je to.. :fantom:

Edited by Shaq
Link to comment

pa ne bih rekao da kuz nije spreman za 15 minuta ozbiljne kosarke, spreman je i za vise. mi smo dosad bili u vecem problemu kada kuz nije terenu nego  kada jeste. u teoriji bi dva nova visoka amera trebalo da donesu bas ono sto je falilo ovoj ekipi na tim pozicijama.

Link to comment
5 minutes ago, Shaq said:

kad bi kuz bio spreman  za 15 minuta ozb kosarke, to ne bi bio problem.. ovako sve je otvoreno, imamo previse igraca koji nisu za vise od 5-10 minuta..

pa tako imamo, nit ti na kuza mozes da racunas na vise od 10 minuta zbog njegovog psihofizickog stanja, a opet ne mozes ni na reatha da racunas na vise od 10 minuta zbog nedostatka neiskustva.. tu bi cak mozda i manje zlo bilo izostavljanje kuza, posto od reatha mozda nesto postane..

na cetri ista prica, mjk je dobar kao neki rudar za nekih 15-ak minuta, sa druge strane simon ako nije pri sutu, ispade gotovo beskoritstan.. a opet pre ce izbaciti dobrica iz 12 nego simona..

lazic je isto tu da u prvih 5-10 minuta zaplasi™ protivnika i to ti je to.. :fantom:

 

Kuzmic nikad nije bio spremniji fizicki, problem s njim je da teski igraci pate u nacinu kosarke koji Obradovic forsira pa se brzo trose na utakmici. S njim na parketu smo jedino uspevali da se branimo od Zalgirisove pik igre. Ceo tim je odlicno spremljen fizicki, bar ovi koji su do sada bili u timu i prosli pripreme. Kvalitet na nekim pozicijama jeste upitan ali upitan je u svakom timu koji ne kosta Boga oca, na timskoj igri i taktici je da taj manjak kvaliteta kompenzuje. Uvek je tako u svakom kolektivnom sportu.

Link to comment

kako je ovo glupa odluka, ne možeš ovako da sprečiš šut za 3

 

ako ne priznaju trojku Ročestog, onda treba da bude nesportski faul

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...