Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

45 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Treća utakmica nije bila tako strašna. Jeste da sam gledao sa pola pažnje, ali znam da sam se iznenadio kad je Edin rekao koliko je penala Budućnost više šutnula. Odokativno nije delovalo da je bilo neke tendencije, obično lagano domaćinsko sudjenje, ništa više od toga. Četvrta utakmica je druga priča.

   Bilo je više od laganog, domaćinskog suđenja, ali su standardi postavljeni 2018. doveli do takve percepcije. Prosto, sve što nije brutalna krađa se čini prihvatljivo. 

Link to comment
ABA liga kaznila Bokana sa 4.000 evra zbog pretnji sudijama.[emoji23] Kicmu su mu polomili.
Prejako. Koja je tarifa za šamaranje sudija u poluvremenu?

Bukvalno su dozvolili ovakva sranja.
Link to comment
1 hour ago, Wilde said:

Prejako. Koja je tarifa za šamaranje sudija u poluvremenu?

Bukvalno su dozvolili ovakva sranja.

 

Ma, Bokan se osilio i misli da mu niko nista ne moze. Cujes - o tome cemo naknadno. Dobro im nije dao i ruku da mu poljube kao Marlon Brandu. Samo zbog te izjave, a ona je ocigledno tacna jer su je potvrdila dva sluzbena lica s te utakmice i zbog nje je kaznjen, taj mafijaski piljar bi trebalo da dobije nogu u guzicu iz regionalne kosarke. Covek je usao u prostor rezervisan za sluzbena lica, jebao sudijama mater i pretio im. Mislim, sta tacno sledece treba da uradi da bi bio suspendovan? Kad je onomad Danilovic isamarao Jurasa bar je pokusano da se stvori neki privid kazne, bio je osudjen na dve godine zabrane rada u kosarci koja mu je posle smanjena na godinu dana. Ovo je bukvalno Divlji Zapad gde se pre 150 godina novcano kaznjavalo kad izazoves na ulici coveka i ubijes ga.

 

I stvarno vise ne zelim da citam doskocice tipa "svi su oni isti, princip spojenih sudova, da nema Covica ne bi bilo ni Bokana i slicno". Koji incident je prijaveljen sa prve dve utakmice, koji je sudija kaznjen zbog kradje, kojem sluzbenom licu je preceno od strane predsednika kluba i jebavana mu mater? Jebo te, kako je liga zavrsila da bude talac jednog opskurnog kluba iz Podgorice i jednog lokalnog krimosa koji do Mila nije znao sam sline da obrise.

Link to comment

@harper

Zezaš se za Danilovića? Bio je kažnjen zabranom obavljanja svih funkcija dok je bio na moru, već kad se vratio preinačili su mu prvobitnu dvogodišnju kaznu u uslovnu.

Edited by fandorin
Link to comment
6 minutes ago, fandorin said:

@harper

Zezaš se za Danilovića? Bio je kažnjen zabranom obavljanja svih funkcija dok je bio na moru, već kad se vratio preinačili su mu prvobitnu dvogodišnju kaznu u uslovnu.

 

Ne zezam se, tako se secam te situacije. Mozda gresim.

Link to comment

Dok čekamo majstoricu malo vedrijih tema.
Niko ne javlja da Zvezda ima podkast!

Prva epizoda bila sa Radonjićem.
Posle toga šareno. Lazić, Lojd... Čović, Kuzmanović, Kešelj. :laugh:
 

 

Link to comment

Unapred se zahvaljujem za link, sretno i hrabro pa sta bude večeras, i da vidimo šta su spremili Milogorci  kao exit strategy :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Azdaja said:

Ne znaju šta će sa Nokom, krcata dvorana, očekujem +9 za vas na kraju.

 

Ajde što pretera, nije krcata dvorana jedva 4000 posetioca :tongue:

  • Haha 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...