Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, Nikodije said:

 

Pustili su tuču u prve dve, pustiće i u petoj, u takvim uslovima oni nemaju šanse.

Poenta je da u BG nisu navlačili.

Link to comment

A i ovaj Lojd mi ide na kurac, koliko da toliko prospe. U 3/4 igramo super timski, raznovrsno, ali ne, on baš tada oseti potrebu da privatizuje i razbije nam igru.

Link to comment

Što se same košarke tiče, Nnoko je baš zverina, moj tip igrača. Ako ostanu u El, njegovo produžavanje je prvi zadatak. Druga velika razlika u odnosu na raniju Zvezdu je Dobrić. Još jedan pokazatelj koliko samopouzdanje znači u ovom sportu.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

Što se same košarke tiče, Nnoko je baš zverina, moj tip igrača. Ako ostanu u El, njegovo produžavanje je prvi zadatak. Druga velika razlika u odnosu na raniju Zvezdu je Dobrić. Još jedan pokazatelj koliko samopouzdanje znači u ovom sportu.

 

Nnoko ima ugovor i za sledecu godinu

Link to comment
2 minutes ago, Ivo Petović said:

Što se same košarke tiče, Nnoko je baš zverina, moj tip igrača. Ako ostanu u El, njegovo produžavanje je prvi zadatak. Druga velika razlika u odnosu na raniju Zvezdu je Dobrić. Još jedan pokazatelj koliko samopouzdanje znači u ovom sportu.

Noku je trebalo dosta vremena da se vrati život ali sada vidimo da je vrlo ozbiljan evroligaški centar. 

 

Za Dobrića i dalje ne verujem šta radi u domenu šuta iz driblinga i dodavanja i generalno kreacije i kontrole lopte.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Noku je trebalo dosta vremena da se vrati život ali sada vidimo da je vrlo ozbiljan evroligaški centar. 

 

Za Dobrića i dalje ne verujem šta radi u domenu šuta iz driblinga i dodavanja i generalno kreacije i kontrole lopte.

 

Kod Radonje i najveći antitalenti sa loptom nauče da barataju njom, čak i pod stare dane, mađija  :D

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Nnoko ima ugovor i za sledecu godinu

 

To je odlična vest. Zvezda ima jako sužen prostor za sastavljanje rostera, jer nema dobrih domaćih igrača. Definitivno bih i Voldena ostavio, meni se taj igrač mnogo sviđa, mada nije plej i nema pas.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

 

To je odlična vest. Zvezda ima jako sužen prostor za sastavljanje rostera, jer nema dobrih domaćih igrača. Definitivno bih i Voldena ostavio, meni se taj igrač mnogo sviđa, mada nije plej i nema pas.

I Volden ima ugovor i za sledecu godinu

Link to comment

Ako ljubiteljima paralela i izjednacavanja svega i svacega do sada nije jasno koliki su debili neka pogledaju ponovo ove cetiri utakmice i nadju paralelu izmedju atmosfere i sudjenja u Beogradu i Podgorici. Obicno sam protiv protekcionizma u sportu ali nista me vise ne bi obradovalo od toga da dobijemo licencu za Evroligu i da ovu smejuriju od ABA lige ubuduce igramo s juniorima, pa neka se notorni kriminalci, bizMismeni i lokalni seljoberi naosvajaju titula koliko hoce. Ovakve stvari u Podgorici nisu od juce i nisu pocele ni sa Covicem ni sa Bokanom, samo sto je nekima koji su ovako isto gubili pre dvadesetak godina trenutno u redu da zaborave i da se prave ludi.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

 

To je odlična vest. Zvezda ima jako sužen prostor za sastavljanje rostera, jer nema dobrih domaćih igrača. Definitivno bih i Voldena ostavio, meni se taj igrač mnogo sviđa, mada nije plej i nema pas.

 

S obzirom na to da obojica imaju ugovore i da su prototip igraca koje Radonjic voli da ima njih dvojica ce sigurno ostati, pogotovo ako budemo igrali Evroligu. Imaju taman tolike ugovore da se niko nece zaletati da im da neke ozbiljnije ponude i tako ih odvede.

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Ako ljubiteljima paralela i izjednacavanja svega i svacega do sada nije jasno koliki su debili neka pogledaju ponovo ove cetiri utakmice i nadju paralelu izmedju atmosfere i sudjenja u Beogradu i Podgorici. Obicno sam protiv protekcionizma u sportu ali nista me vise ne bi obradovalo od toga da dobijemo licencu za Evroligu i da ovu smejuriju od ABA lige ubuduce igramo s juniorima, pa neka se notorni kriminalci, bizMismeni i lokalni seljoberi naosvajaju titula koliko hoce. Ovakve stvari u Podgorici nisu od juce i nisu pocele ni sa Covicem ni sa Bokanom, samo sto je nekima koji su ovako isto gubili pre dvadesetak godina trenutno u redu da zaborave i da se prave ludi.

 

Ma koga boli kurac da li se neko pravi lud, izjednačava, zaboravlja... dovoljna je statistika, a tu su i snimci, očigledno je sve. 

 

Doduše ako pričamo o čelnicima klubova onda ignorisanje očiglednog jeste zabrinjavajuće. Dalo bi se kolektivnim naporom zaustaviti višedecenijsko mafijašenje crnogoraca u košarci, ali to nije moguće ako je samo trenutno oštećeni klub zainteresovan za tu temu. 

 

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Ako ljubiteljima paralela i izjednacavanja svega i svacega do sada nije jasno koliki su debili neka pogledaju ponovo ove cetiri utakmice i nadju paralelu izmedju atmosfere i sudjenja u Beogradu i Podgorici. Obicno sam protiv protekcionizma u sportu ali nista me vise ne bi obradovalo od toga da dobijemo licencu za Evroligu i da ovu smejuriju od ABA lige ubuduce igramo s juniorima, pa neka se notorni kriminalci, bizMismeni i lokalni seljoberi naosvajaju titula koliko hoce. Ovakve stvari u Podgorici nisu od juce i nisu pocele ni sa Covicem ni sa Bokanom, samo sto je nekima koji su ovako isto gubili pre dvadesetak godina trenutno u redu da zaborave i da se prave ludi.

 

Sa njima je to počelo još '98. Sećam se dobro tog polufinala koje je Zvezda dobila za par poena iako je bila bolja za 20. Pa onda finale '00 protiv Partizana, kad su imali onaj super tim, a opet ih krali u Beogradu na angro.

 

Zvezda-Partizan u ABA u onoj "najtenzičnijoj" sezoni ikad 2014/15 je bilo odlično sudjenje. Budućnost je problem.

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Sa njima je to počelo još '98. Sećam se dobro tog polufinala koje je Zvezda dobila za par poena iako je bila bolja za 20. Pa onda finale '00 protiv Partizana, kad su imali onaj super tim, a opet ih krali u Beogradu na angro.

 

Zvezda-Partizan u ABA u onoj "najtenzičnijoj" sezoni ikad 2014/15 je bilo odlično sudjenje. Budućnost je problem.

 

Sa njima je to pocelo mnogo pre toga samo ne u kosarci jer KK Buducnost nije bila toliki faktor. Boks, fudbal, rukomet na Cetinju, tu su se glave gubile ako domacin ne pobedi jos osamdesetih. 69 :31 bacanja na dve utakmice, krv ti jebem, ne secam se da sam skoro vidjao tako nesto.

Link to comment

Ma mogu da puše kurac, u petoj će imati max 15 bacanja, pa neka ubace 70 iz igre ako misle da osvoje.

Hvala Pavićevićima, mislim da su rešili prvaka.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...