Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Milosh76 said:

Ocekujem Javora u petoj da sudi. Ne postoje "Coviceve sudije" jer da postoje ovo bi se zavrsilo veceras.

Uticaj KKCZ i Covica na sudjenje u ABA je -1000, sto se u ove dve utakmice lako moglo uociti.

Mislim da preteruješ i nadam se da preteruješ tj. da će legenda uspeti da obezbedi domaćinsko suđenje najfinijeg kvaliteta. Doduše možda ima i istine u tome što pišeš jer je suđenje u prve dve nije bilo ni blizu suđenja iz druge dve.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Do finala je kamilica, sprdnja i zajebancija, dva gangstera i 12 statista, kao Vučićeva fudbalska liga. U finalu dobija onaj ko ima domaći teren, tj sudijsku prednost. Da ne pominjem filijale, cvikanje kablova i sve ostalo što su u košarku uvela ova dva živopisna lika  Ne može to više da se gleda.

Ne slažem se, bude dobrih utakmica, svakako boljih od aba2 koju bi ti zadržao. 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Mislim da preteruješ i nadam se da preteruješ tj. da će legenda uspeti da obezbedi domaćinsko suđenje najfinijeg kvaliteta. Doduše možda ima i istine u tome što pišeš jer je suđenje u prve dve nije bilo ni blizu suđenja iz druge dve.

 

Covic je toliko srao po ABA ligi i tuzbe i svadje i pretnje, tako da tesko da ima "prijatelje" bilo gde u ABA, pa i u sudijskoj organizaciji. Bokan se primirio, ne eksponira se, a prednost mu je sto je Zvezda uvek bila "los momak" ma kolika sranja Bokan pravio.

 

Tako da, ako bude izjednacena utakmica, da ce pokusati kradju u BG, sto nije bas pametno. Sa druge strane, ne bi me iznenadilo da Kon i imbecili dozvole publiku "jer se smanjuje uticaj virusa", a da Pionir bude krcat, uz odgovarajucu kaznu, za koju Covica boli Vulin sto ce je dobiti.

 

 

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Do finala je kamilica, sprdnja i zajebancija, dva gangstera i 12 statista, kao Vučićeva fudbalska liga. U finalu dobija onaj ko ima domaći teren, tj sudijsku prednost. Da ne pominjem filijale, cvikanje kablova i sve ostalo što su u košarku uvela ova dva živopisna lika  Ne može to više da se gleda.

 

Da se ne zajebavamo, ni Čovićeva Zvezda ni Partizan (ranije) nikada nisu imali ovakvo sudjenje kakvo uvek ima Budućnost dole. Ovo je bukvalno skandalozna pljačka i isklučivo se vezuje za Budućnost. Da li su njihove kurve toliko dobre ili prete sudijama da će ih pretvoriti u ćevape, nemam pojma, tek tako je kako je. 

 

Jedino ako sam propustio nešto ove sezone, pošto nisam gledao ništa mesecima.

  • +1 6
Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

 

Da se ne zajebavamo, ni Čovićeva Zvezda ni Partizan (ranije) nikada nisu imali ovakvo sudjenje kakvo uvek ima Budućnost dole. Ovo je bukvalno skandalozna pljačka i isklučivo se vezuje za Budućnost. Da li su njihove kurve toliko dobre ili prete sudijama da će ih pretvoriti u ćevape, nemam pojma, tek tako je kako je. 

 

Jedino ako sam propustio nešto ove sezone, pošto nisam gledao ništa mesecima.

 

Ok, slažem da je u Podgorici baš nepodnošljivo i to traje godinama. 

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

 

Covic je toliko srao po ABA ligi i tuzbe i svadje i pretnje, tako da tesko da ima "prijatelje" bilo gde u ABA, pa i u sudijskoj organizaciji. Bokan se primirio, ne eksponira se, a prednost mu je sto je Zvezda uvek bila "los momak" ma kolika sranja Bokan pravio.

 

Tako da, ako bude izjednacena utakmica, da ce pokusati kradju u BG, sto nije bas pametno. Sa druge strane, ne bi me iznenadilo da Kon i imbecili dozvole publiku "jer se smanjuje uticaj virusa", a da Pionir bude krcat, uz odgovarajucu kaznu, za koju Covica boli Vulin sto ce je dobiti.

 

 

 

Ma nema šanse da pokušaju neku pljačku u Beogradu. U hali će biti dovoljno prijatelja kluba i redara šta god Kon da kaže. Samo što ja ne bih bio zadovoljan ni neutralnim suđenjem posle ove dve i nadam se da će da navlače na našu stranu ako su već takva pravila igre. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

 

Ma nema šanse da pokušaju neku pljačku u Beogradu. U hali će biti dovoljno prijatelja kluba i redara šta god Kon da kaže. Samo što ja ne bih bio zadovoljan ni neutralnim suđenjem posle ove dve i nadam se da će da navlače na našu stranu ako su već takva pravila igre. 

 

Brt takva su pravila igre, ne moraš da brineš 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

 

Ma nema šanse da pokušaju neku pljačku u Beogradu. U hali će biti dovoljno prijatelja kluba i redara šta god Kon da kaže. Samo što ja ne bih bio zadovoljan ni neutralnim suđenjem posle ove dve i nadam se da će da navlače na našu stranu ako su već takva pravila igre. 

 

A sta boli Vulin Bokana sto se igra u BG? Uvek moze da povuce tim ako krene "neprimereno" da se skandira i da dobije 20-0. Svaki incident njemu ide u korist, a on ce ga i sa zadovoljstvom napraviti. Dovoljno je jednu pola-pola situaciju da sude za Buducnost i eto ti incidenta. Da izmisle neku nesportsku ili "nosenje"  lopte i eto ti frke.

 

Recimo, da neko od igraca Buducnosti vidi novcic koji je bacen na teren i dodje Volden i odgurne ga, da li bi svirao tehnicku Voldenu? Naravno, a zasto onda Italijan nije dobio tehnicku? I tako dalje.

  • Haha 2
Link to comment

Možda je samo jedan klub odvratniji od ovih Bokanovih govana, 17-36 odnos bacanja ljebtejebo, Netsi ne bi dobili dole. Znači 31-70 odnos bacanje u onoj šugavoj hali, šupičkumaternu i Pukl i Javor i Boltauzer i ostala lopovska ekipa. 

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 3
Link to comment
Meni je svejedno vise, necu petu ni gledati.
Ovde sem Lazića i Dobrića niko ni pola grama muda nema.
Lepo sam bio batalio tamo negde u decembru, januaru, al jbg, srce jace od pameti...
A sto lazes sebe kad znas da ces da gledas. [emoji57]
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Brt takva su pravila igre, ne moraš da brineš 

Pa Miloš me zabrinuo, a i nisu navlačili u prve dve. Stvarno bi mi teško palo da ovi smradovi osvoje.

 

Ako Rid ne igra, dobijamo lagano. Ako igra, a suđenje bude kao u PG takođe lagano dobijamo. Ako igra, a suđenje bude kao u prve dve, može da bude čupavo.

Link to comment

koliko god da su krali ovo je moralo da se dobije
 
ove šuteve Lazića i Halla teško ćemo ponovo imati, a i trojke Budućnosti 1-10
 
 

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Pa Miloš me zabrinuo, a i nisu navlačili u prve dve. Stvarno bi mi teško palo da ovi smradovi osvoje.

 

Ako Rid ne igra, dobijamo lagano. Ako igra, a suđenje bude kao u PG takođe lagano dobijamo. Ako igra, a suđenje bude kao u prve dve, može da bude čupavo.

 

Pustili su tuču u prve dve, pustiće i u petoj, u takvim uslovima oni nemaju šanse.

Link to comment
Just now, Heaviside said:

Naravno da imaju šanse, drugu smo volšebno dobili na Dobrićevu partiju života.

 

Volšebno je kako su se oni vratili iz -20

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...