Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Bas se vidi da Holu fali samopouzdanja. Juce nista nije htelo da mu udje, cak i kad sam sut nije bio los. Ali kad se odluci na sut vidi se da je nesiguran, misli se, cesto i propusti neki cist sut. Sto se tice organizacije napada to je juce stvarno licilo na nesto sa njim. 2 fenomenalna pasa Lojdu, jedan Noku, ali i dosta sigurnosti u prenosu i nekoj postavci nase igre. 

 

Jbg, da je bilo malo manje turbulentno kod nas, i da smo uspeli da dovedemo tog prvog pleja, verovatno bi i Hol ostavio znacajno bolji utisak ove sezone... 

Link to comment
1 minute ago, adasevic said:

Bas se vidi da Holu fali samopouzdanja. Juce nista nije htelo da mu udje, cak i kad sam sut nije bio los. Ali kad se odluci na sut vidi se da je nesiguran, misli se, cesto i propusti neki cist sut. Sto se tice organizacije napada to je juce stvarno licilo na nesto sa njim. 2 fenomenalna pasa Lojdu, jedan Noku, ali i dosta sigurnosti u prenosu i nekoj postavci nase igre. 

 

Jbg, da je bilo malo manje turbulentno kod nas, i da smo uspeli da dovedemo tog prvog pleja, verovatno bi i Hol ostavio znacajno bolji utisak ove sezone... 

 

Izvesno bi, uvaljena mu je uloga koju nije mogao da iznese i jebiga. SInoć je valjda izgubio samo onu jednu loptu kod izvođenja, kad mu je prešla preko pola, ali nisam siguran koliko je kriv on a koliko izvođač (Lojd valjda). Verovatno će u narednoj još više rizikovati njegov šut, tako da bi bilo dobro da ponešto i ubaci. U odbrani je svakako korisniji od Uskokovića.

 

Valjda će u sledećoj Volden i MJK uspeti da odigraju bar po četvrtinu, da smanjimo SImonove i Aleksine minute i da opet možemo da igramo ovakav pritisak za spoljnu liniju.

Link to comment

Pored ovoliko prijatelja neprijatelji nam nisu potrebni.:D Ovaj performans nas je kostao 380 hiljadarki i jos toliko ce kostati u utorak.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Nikola77 said:

a mi koji imamo sezonske - ništa, ko nas jebe:thumbdown:

 

Kako ništa, pokazali smo privrženost klubu iako smo znali da je ovo sezona u kojoj će mesta u hali biti samo za prijatelje kluba :)

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Pored ovoliko prijatelja neprijatelji nam nisu potrebni.:D Ovaj performans nas je kostao 380 hiljadarki i jos toliko ce kostati u utorak.

Samo 380 hiljadarki?

Vredi svaku paru.

Ne verujem da bi smo imali tako dobro suđenje da nije bilo " covid elite" u hali 

Mada Pukl je klasa. Za 2 koplja iznad svih ostalih sudija u ABA ligi .

Link to comment
9 minutes ago, Nikola77 said:

a mi koji imamo sezonske - ništa, ko nas jebe:thumbdown:

koliko puta treba da vas naprave majmunima da prestanete da kupujete te sezonske?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, LeBron said:

Sudjenje prilicno korektno, ovo Lojdovo na Ivanovicu je 50-50 za namernu, ali je isto mogla namerna da bude kada je Kobs udario Lazica

Lojdovo je bila nesportska 100%.

Kompenzacija za puštanje Popovića da ga bukvalno drži rukama kada je bez lopte.

Link to comment
14 minutes ago, Nikola77 said:

a mi koji imamo sezonske - ništa, ko nas jebe:thumbdown:

 

Imacete celu sledecu sezonu da gledate s tom sezonskom. Mi moramo po necemu da budemo KK Sledeca Sezona kako god okrenes.:D

Link to comment
1 hour ago, Nikola77 said:

a mi koji imamo sezonske - ništa, ko nas jebe:thumbdown:

 

Drugar je juce usao sa sezonskom i potvrdom o vakcinaciji bez problema. 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

koliko puta treba da vas naprave majmunima da prestanete da kupujete te sezonske?

 

ne vredi, navikao sam da mi sezonska bude inventar u novcaniku, tradicija duga 18 godina, mislim da su 2002 prvi put uveli sezonske i nijednu nisam preskocio. svaki put me zbog necega iznerviraju, ali sta ces, opet cu da se pocesem ispod pazuha, pojedem bananu i kupim sezonsku.

Edited by Nikodije
Link to comment
21 minutes ago, FPLS said:

 

Drugar je juce usao sa sezonskom i potvrdom o vakcinaciji bez problema. 

 

znaci trazili su potvrdu o vakcinaciji pri ulasku?

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...