Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, cvrlle said:

na sportandu se danas mogla procitati vest da nas je keifer sykes odjavio. 

jbg, vise suski daje tuski telekom. 

    On je potpisao ugovor sa TT 13. septembra, zapravo samo da bi odigrao f8 FIBA lige šampiona i nakon toga je free. Ta bolja ponuda je iz Kine. 

    Što se mene lično tiče, zadovoljan sam ishodom, kad god sam ga gledao bio je, blago rečeno, loš. Mislim da može da se nađe bolja opcija. 

     Opet, deluje da ipak traže nekog ko je više 1 nego 2.

Link to comment
On 24.9.2020. at 22:29, Dankan Ajdaho said:

I to je upravo zapatio, pozitivan na PCR, serološki obostrano negativan.

i sta je tu sad valdinije? preko krvi koja kae da nije bio zarazen, niti da je trenutno zarazan ili pcr koji je hipersenzitivan i reaguje na nekih 500 bolesti od 1985`..:fantom:

Link to comment

sto se tice terija, fen bandirme, kae da mu je atletika ekstremna, ali da se ne moze ocekivati puno od njega sam zakucavanja preko la upa.. kae problem je njegova velicina™, i da nije bas upotrebljiv u odbrani.. tako da ono..:fantom:

Link to comment

kako nije upotrebljiv u odbrani, svi skauting riporti bas apostrofiraju njegovu odbranu, posebno je elitni pnr defanzivac. a sta danas treba visokom defanzivcu ako ne pnr odbrana. ni velicina nije problem kada imas duge ruke, kada si skocan i slicno.

Edited by Nikodije
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

kako nije upotrebljiv u odbrani, svi skauting riporti bas apostrofiraju njegovu odbranu, posebno je elitni pnr defanzivac. a sta danas treba visokom defanzivcu ako ne pnr odbrana. ni velicina nije problem kada imas duge ruke, kada si skocan i slicno.

 

Odgovaras Shaqu, ako si propustio da primetis. Igrac za kojeg je pomocni trener Hapoela rekao da nije video boljeg p&r defanzivca u zivotu za Shaqulu je neupotrebljiv defanzivac, treba i to znati napisati.

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

kako nije upotrebljiv u odbrani, svi skauting riporti bas apostrofiraju njegovu odbranu, posebno je elitni pnr defanzivac. a sta danas treba visokom defanzivcu ako ne pnr odbrana. ni velicina nije problem kada imas duge ruke, kada si skocan i slicno.

 

6 minutes ago, harper said:

 

Odgovaras Shaqu, ako si propustio da primetis. Igrac za kojeg je pomocni trener Hapoela rekao da nije video boljeg p&r defanzivca u zivotu za Shaqulu je neupotrebljiv defanzivac, treba i to znati napisati.

 

jos kad bi ljudi znali da shvate  ono sto procitaju.. :fantom:

22 minutes ago, Shaq said:

sto se tice terija, fen bandirme, kae da mu je atletika ekstremna, ali da se ne moze ocekivati puno od njega sam zakucavanja preko la upa.. kae problem je njegova velicina™, i da nije bas upotrebljiv u odbrani.. tako da ono..:fantom:

 

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

 

 

jos kad bi ljudi znali da shvate  ono sto procitaju.. :fantom:

 

 

A taj  fan Bandirme je veliki strucnjak. Nije vazno sta je rekao profesionalni trener koji je trenirao Terija, vazno je sta je rekao neki turski Shaq.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...