Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

aba pocinje u rasponu 2-5. oktobar, nema jos preciznog datuma za prvo kolo. verovatno 4. ili 5. igramo sa cibonom. pojma nemam da li da uzimam sezonsku, i da li mi treba gledanje utakmica pod maskom, cak i ako puste ograniceni broj ljudi u dvoranu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mislim da je najbolje rešenje za srpsku košarku da Zvezda igra samo EL, u bablu, a mladi/FMP ABA-u, da ovosezonska ABA ne znači ništa jer kao i većina liga verovatno neće biti završena. Sledeće sezone opet isti klubovi u EL, uz A licencu Zvezdi. 
 

 

 

 

 

 

 

 

Spoiler

Buć-buć :Jova

 

Edited by dragance
Link to comment

Nisam ispratio, pa bih zamolio ako može neko da pojasni regulativu EL za igranjen u ovim uslovima pandemije. Kontam bez publlile, ali da li ima još nešto? 

Link to comment

ja uzeo sezonsku, pa sta bude. bolje da ju imam a da mi ne treba, nego da ju nemam a da mi treba  :)

a el protokol ne podrazumeva igranje bez publike, to je na domacinu da odluci u skladu sa lokalnom epidemioloskom situacijom.

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

ja uzeo sezonsku, pa sta bude. bolje da ju imam a da mi ne treba, nego da ju nemam a da mi treba  :)

a el protokol ne podrazumeva igranje bez publike, to je na domacinu da odluci u skladu sa lokalnom epidemioloskom situacijom.

 

Nagledaćeš se tekmi uživo:covid19:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...