Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

18 minutes ago, Musky said:

Ok...jeste se otelo kontroli ovo sa Lazom, ali apsolutno je irelevantan argument kakav je on ili bilo ko od igrača van terena. Iz mog ugla, kao civili mogu da rade šta god požele...da predju u budizam, voze disko rošule sa dokolenicama po Adi...pa i da slušaju Dža ili Bu.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Covek je na utakmici u afektu udario protivnika s kojim se vukao i cupao pet sekundi pre toga. Nakon toga mu je prisao i pruzio ruku, popio iskljucenje i kaznu od dve utakmice neigranja i otisao u svlacionicu. Sto rece neko ranije, meni nije daleko od pameti da ljudi koji u tome vide neko narocito zlo u zivotu nisu odigrali nista takmicarski u zivotu, cak ni basket ili fudbal ispred zgrade. U sportu se takve stvari desavaju na dnevnoj bazi, tim pre sto mi pored TV-a nemamo pojma sta oni jedni drugima dobacuju tokom utakmice. Ja ne zameram ni Pavlovicu ono udaranje Lazica u stomak. Isprovociran, nije uspeo da se iskontrolise, uradio je sta je uradio i bio kaznjen za to. To postoji otkad postoji sport i to znaju i ovi koji su zaseli Lazicu na grbacu.

 

Ovo poslednje prdjenje prosto nema veze s tim sta je Lazic konkretno uradio, ima veze s tim sto veciti Lazic simbolizuje ovaj period u istoriji srpske kosarke kada je Zvezda bolja i dominira u trofejima. Da je neki drugi igrac poslednjih desetak godina proveo u Zvezdi isto bi se pisalo o njemu sve i da mu je Konfucije zli brat blizanac. Kalina, na primer, je bio sto puta veca stoka od igraca dok je igrao kod nas ali malo reprezentativac, malo se nije mnogo zadrzao u Zvezdi i proslo mu je. Isto se to radi i na ovoj strani, najvise se "mrze" igraci Partizana koji su nastetili Zvezdi u periodima kad su oba kluba bila priblizno u istom statusu. Seti se samo sta se pisalo o Bogdanovicu nakon one finalne serije kad nas je urnisao.

 

That being said, ono sto je Muric uradio Dzenkinsu se stvarno istice kao posebna jadnost, to bih napisao i da je Zvezdin igrac. Razumem i afekt i sve to ali da ti po zavrsetku meca onako pojuris igraca i nasrnes na njega iz ciste nemoci bas je jadno.

Link to comment

Iskontrolisati Paigea i Jaramaza, i ne dozvoliti da Kuzmić razigra Jankovića. Zbog prve dvojice će nam baš faliti Laza, ali jebiga možda opet sa Radanovim  da pokuša. 

Nekako imam osjećaj da će 2 igrača koja nikako ne mogu, Simon i Dobrić, biti raspucani. 

Link to comment

U boljoj smo formi i kompletniji smo, ako budemo sutirali iole normalno spolja trebalo bi da dobijemo utakmicu relativno lako. Ako nas sut ne krene bice guravo jer se ne zna ko je gori unutra, mi ili oni. Mi imamo vecu sirinu drvne gradje, oni imaju Tomasa.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...