Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Ovo što igra Colom je bukvalno na nivou Filipa, ko je u klubu video u njemu bilo šta je bio na nekom dobrom tripu. Za današnje izdanje je za zatvor...

 

Nego, jel se zna nešto za Lojda? 

 

PS Uopšte mi se ne sviđa kako igramo, šutiramo više za tri nego za dva, napadi bez ikakve ideje, igrači statični, bez kretnji. Centri ne ubacuju skoro ništa. A konstantno dobre šutere nemamo, sem donekle Loyda... Dajemo prosečno najmanje poena po meču u EL. 

 

A Wolden ne samo da nije pley, nije on ni na dva EL nivo, njemu je EC plafon. 

Link to comment
On 25.12.2020. at 12:04, Shaq said:

sta reci, kome...

sa jedne strane zao mi je zbog saloa sto nije islo, al sa druge strane, nie ni da je otpusten™ na prvu..

prvo, sa doselekcijom od 4 igraca promasio je sva 4 a prvobitna selekcija je vec bila kataklizma..

do dolaska obrajanta, smo i licila na nesto iako sa ociglednim manjkom kvaliteta, al njegov dolazak je bio pocetak saloovog kraja.. 

pri tom poslednja dva meseca(18 utakmica), 95% sve ko preslikane, ni za qrtaz nismo bili.. tu je jedina pobeda vredna pomena bila protiv asvela(igrom slucaja bez obrajnta jelte) i ova od prosle nedelje, gde smo slucajno dobili valensiju, iako smo imali gotovu utakmicu, ostalo sve teska qurcina..

edit: plus pobeda protiv armanija, gde je da kazem obrajant imao svoju ulogu.. al malo je reci premalo, za ono za sta je placen i sta se ocekivalo od njega..

 

sto se tice ra-a, sta reci.. zelim da mu pozelim zdravlja i puno rada, jer trebace mu..

a i bice mi interesantno da vidim, koliko ce biti spreman da trpi obrajntove idiotske suteve, posto za njegovog mandata, za 4 godine, bekovi nisu sakupili zajedno 10 idiotakih suteva, a kamoli visoki..

sta je tu je.. u govnimo smo, al imamo lopatu.. pa polako..:fantom:

nachi mesec dana..:fantom:

lm, nie problem sklanjanje job-a, vec je problem sto se niko nece dovoditi a i faye bi zavrsio posao..

isto ko sto se ni plej nece dovoditi a satro ga trazili mesec i po dana..

kako ra dodje, odma nema novaca ni za jednu zamenu..

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...