Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Posljednje što sam gledao vezano za KK je bilo ono njegovo Skajp uključenje za EL o životu pod koronom, negdje početkom maja možda. Baš je djelovao kao neki veseo lik, dobrica. Užasno.

Link to comment

U godinama sam kad malo toga vise moze da me sokira ali ovo me bas izbacilo iz vinkla. Kakva tuga. Ne znas da li je Odzu bio veci biceps ili osmeh, onakva zastrasujuca gromada od coveka a stalno imas utisak kad se nasmeje skoro detinje dobrote i pitomosti. Jos je ove godine konacno cekao taj ugovor koji ce da ga obezbedi posle toliko godina bavljenja kosarkom. U picku lepu materinu, bas sam se smorio.

Link to comment

Kakva jebena tragedija... 27 godina. Užas. Čitam da je preležao koronu, to ga je i sjebalo, unakazilo mu srce i ko zna šta još. 

 

Ko zna koliko će još ljudi stradati jer i ne znaju da su teško oštećeni ovim govnetom. Čuvajte se. 

Link to comment

kakva užasna, tragična vest

za takvog ogromnog čoveka kao grom iz vedra neba

 

sad pročitah i iznenadih se da je koristio teretanu u sastavu stadiona partizana, to mi čudno

 

 

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Kakva jebena tragedija... 27 godina. Užas. Čitam da je preležao koronu, to ga je i sjebalo, unakazilo mu srce i ko zna šta još. 

 

Ko zna koliko će još ljudi stradati jer i ne znaju da su teško oštećeni ovim govnetom. Čuvajte se. 

 

a verovatno se nije ni oporavio kako treba, a nastavio da dize 150 kila iz benca, i slicno. grozno, mnogo mi ga je zao.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...