Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, Apollo Creed said:

Valjda će još nekog dovoditi iz fmp-a,Radanova npr.

 

Mislim da ih je cetvoro na treninzima s prvim timom, Uskokovic, Radanov, Djordjevic i Rit. Mozda sam zaboravio jos nekog ali ova cetvorica su sigurno tamo.

Link to comment

Jurite Apića,ako odustanete od Štimca.

 

Verujem da bi dogovor sa Igokeom bio lak bez obzira što je pre 10ak dana došao tamo.

Edited by Milošica
Link to comment
16 minutes ago, Milošica said:

Jurite Apića,ako odustanete od Štimca.

 

Verujem da bi dogovor sa Igokeom bio lak bez obzira što je pre 10ak dana došao tamo.

Kako lak kad su oni filijala KKP?

Link to comment

Zao mi sto Lorenco nije uz'o trofej, po meni je to najbolji kec u ovoj deceniji kojeg smo imali. A pogotovo mi je drago jer je na pocetku sezone dok se nije prilagodio (secate se svi) bio teran u kurac lopatom i vilama. Sve najbolje mu zelim. 

Biliju takodje, najlepsi sut za gledati u ovoj deceniji. Samo nemoj molim te u Panatinaikos. 

Link to comment
9 hours ago, Plajvi said:

Zao mi sto Lorenco nije uz'o trofej, po meni je to najbolji kec u ovoj deceniji kojeg smo imali. A pogotovo mi je drago jer je na pocetku sezone dok se nije prilagodio (secate se svi) bio teran u kurac lopatom i vilama. Sve najbolje mu zelim. 

 

Ostaće zauvek zabeležen poslednji napad protiv Partizana koji predvodi Junior dok Lorenco s klupe maše peškirom.

Link to comment

nas glavni skaut ima puno lepih reci za naseg (verovatno) novog igraca. a i meni se dopalo ono sto sam video na ovom turniru nedavno u spaniji, gledao sam ga na dve utakmice, skroz ok. obaska ona brutalna polusezona u fmp-u kada su ga prodali u rusiju, to mozemo i da zanemarimo. svakako bolje nego novo recikliranje stimca.

 

 

Edited by Nikodije
Link to comment

Zajebo me fićfirić iz Laktaša. Napisao na tviteru da Apić ide jer je dobio znatno veću ponudu, pa po tom grobarskom patkometarskom rečniku koji mora biti svojstven i njihovom bratskom klubu iz Laktaša, pomislih da ide u Zvezdu. Tako su ovi napisali za Voldena kada je prešao u Zvezdu.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...