Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Just now, levi said:

ko bi onda tu bio primarni razigravač za pnr Nnokom, ovaj Hall?

 

Walkup, verovatno. Kod Sarasa je, koliko se secam, bio starter na pleju. Ukoliko njega dovedemo, od cetiri Amera koje smo doveli spolja jedan (Hall) je klasican plej a dvojica (Walkup i Walden) su igrali na toj poziciji poslednjih godina. Necemo imati nekog sa dvocifrenim brojem asistencija ali svako od njih moze da podeli asistenciju, moze da postavi napad i nije divljak koji ce da sutne kad god dobije loptu. Walkup je relativno malo sutirao za tri (opet koliko se secam, mogu verovatno da se nadju procenti i broj suteva na netu), uglavnom je iz prodora trazio resenja za sebe i za druge.

 

Moze to da funkcionise a cini mi se i da ce da mora, posto to malo kvalitetnih klasicnih plejeva svi imaju zajebanu cenu. Bili smo bas blizu sa Pengosom, hteo je i on kod nas, ali nije bilo sanse da pariramo Zenitovoj ponudi koja je bila duplo veca od nase. Da je bila neka manja razlika mislio bih da je pogresio sto je otisao tamo jer bi kao neprikosnoveni sef naseg rostera imao slicnu poziciju kao u Zalgirisu gde je i napravio ime. Medjutim, nije bilo potrebe da kod nas napravi sledeci milionski ugovor kad je vec tako nesto slicno dobio i ove godine. Paskval nas je bas zajebao.

Link to comment

Simonović se planira na 4.

 

Može to biti interesantno i vrlo funkcionalno sa ovom izrazito kvalitetnom bekovskom linijom i "radnicima" na ostalim pozicijama.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Ti kao da si prespavao poslednjih 15 dana, odavno je ovaj intervju izasao.

 

Ne gledah datum :(

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Simonović se planira na 4.

 

Može to biti interesantno i vrlo funkcionalno sa ovom izrazito kvalitetnom bekovskom linijom i "radnicima" na ostalim pozicijama.

 

 

 

Simonović je istrošen igrač, njegovi najbolji dani su daleko iza, siguran sam da nije više za evroligaški nivo. Mogu da razumem zašto ga dovode ali mislim da greše. 

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Simonović se planira na 4.

 

Može to biti interesantno i vrlo funkcionalno sa ovom izrazito kvalitetnom bekovskom linijom i "radnicima" na ostalim pozicijama.

 

 

 

Ova bekovska linija nije nista kvalitetnija od proslogodisnje ali... Filip Covic. Onaj tim je bukvalno zrtvovan tome da mali od palube djuska Evroligu, da smo tada imali nekog Hola umesto njega potpuno drugacije bismo izgledali. Ove godine bar nece biti spektakularnih padova kad nam prvi plej izadje iz igre.

Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

 

Simonović je istrošen igrač, njegovi najbolji dani su daleko iza, siguran sam da nije više za evroligaški nivo. Mogu da razumem zašto ga dovode ali mislim da greše. 

Meni je on tip igrača koji do kasnih 30ih može igrati na način na koji on igra košarku,posebno sa ulogom neke stratch 4 u napadu,a i fizički je i dalje besprekorno spreman.

3 minutes ago, harper said:

 

Ova bekovska linija nije nista kvalitetnija od proslogodisnje ali... Filip Covic. Onaj tim je bukvalno zrtvovan tome da mali od palube djuska Evroligu, da smo tada imali nekog Hola umesto njega potpuno drugacije bismo izgledali. Ove godine bar nece biti spektakularnih padova kad nam prvi plej izadje iz igre.

Dovoljno je i to da bude velika razlika.

 

A i Loyd-Walkup je kvalitetnije nego Baron-Jenkins rekao bih.

Link to comment
12 minutes ago, harper said:

 

Ova bekovska linija nije nista kvalitetnija od proslogodisnje ali... Filip Covic. Onaj tim je bukvalno zrtvovan tome da mali od palube djuska Evroligu, da smo tada imali nekog Hola umesto njega potpuno drugacije bismo izgledali. Ove godine bar nece biti spektakularnih padova kad nam prvi plej izadje iz igre.


Ali ko nam je prvi plej sada? Da li opet ostavljaju mesto za Juniora??

Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Meni je on tip igrača koji do kasnih 30ih može igrati na način na koji on igra košarku,posebno sa ulogom neke stratch 4 u napadu,a i fizički je i dalje besprekorno spreman.

Dovoljno je i to da bude velika razlika.

 

A i Loyd-Walkup je kvalitetnije nego Baron-Jenkins rekao bih.

 

Braun, Beron, Panter, Dzenkins vs. Volden, Lojd, Hol i Vokap. Ne znam sta bih ti rekao, zavisi od mnogo stvari.

Link to comment

Uh zaboravio sam na Pantera.Sve u svemu,mislim da ćete igrati bolju košarku ove sezone.

 

@dragance

 

Popuniće vam to Walden i Hall,a i Walkup(ako dođe) će imati minute na 1.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Milošica said:

Uh zaboravio sam na Pantera.Sve u svemu,mislim da ćete igrati bolju košarku ove sezone.

 

Goru nego prosle tesko da mozemo da igramo.:laugh:

Edited by harper
Link to comment
52 minutes ago, theanswer said:

 

Simonović je istrošen igrač, njegovi najbolji dani su daleko iza, siguran sam da nije više za evroligaški nivo. Mogu da razumem zašto ga dovode ali mislim da greše. 

    Ja isto mislim, naročito će biti problem tradicionalno kritički nastrojena Zvezdina publika. Ona EL sezona kad je Simke blistao ne može da se ponovi, a svi će ga gledati kroz te naočare. Pride je i laka, a uvek rado ciljana, meta. Vrv će ga koristiti više na 4, za small ball i za svlačionicu, tu već može dosta da doprinese. 

Link to comment

Ostavite Simketa...platili smo ga u nivou mladjarije...fit je kao i uvek i sigurno nas neće brukati nekim ludiranjem. Malo li je puta iznenadio štopovanjem lakših četvorki a sumnjam da će kod Saleta uzimati neke hero ball preko bloka. Biće zahvalan kod specijala iz prekida za koje Obradović zove tajm i na kraju prve četvrtine...posebno na četvorci jer širi odbranu pošto ume kazniti ako ga ostave samog.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...