Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

 

da je samo surovi profesionalac koji ide negde zbog para, odabrao bi vas i 2014 kada ga je dulo zvao.

Možda je prepoznao tendencije?

Link to comment

Izvesni Lengston Hol novi bekap plej, stize iz Promiteasa. Ako prvi plej ne bude bas dobar zabod imacemo slabiju spoljnu liniju nego prosle sezone.

Link to comment

Na papiru da, videcemo kako ce to izgledati u praksi. Doduse, zavisi i na koji spoljnu liniju mislis, na onu sa Panterom i Lukasom, ili na onu bez Pantera i sa Filipom koja je inicijalno krenula u sezonu.

 

Mislim da Beron-Lojd rokadom otprilike ostajemo na istom, Hol kakav god da je bice apgrejd, a i Volden tesko moze losije od onoga sto je Dzenkins igrao prosle sezone. 

Ako ubodemo pleja, bice to okej.

  • +1 1
Link to comment

Mislim na ovu koja je zavrsila sezonu. Imali smo Brauna, Lukasa, Berona, Pantera i Djenku.
Sad cemo dovesti 4 igraca, zamenu za Pantera necemo. Lojd mi iz nekog razloga ne uliva poverenje, Volden bi mogao biti bolji od Djenke, svejedno treba opak plej da bi bio jak tim.

Link to comment

Prošle sezone smo imali zajebanciju sa Filipom koja je ubila ekipu + nismo imali trenera. Sada imamo odličnog trenera koji će sastaviti ekipu po svom ukusu. Nismo Armani, pa da na svakom mestu bude superstar, mora negde da se istrpi i neki prosečan igrač. 

Link to comment

B92 nam dovodi i Meta Dzeninga. On je imao smisla kao zamena za Berona, ali sa vec potpisanim Lojdom to bi vec bila totalna glupost.

Link to comment

Njega bas ne bih nikako. Najgora kombinacija, "ime" koje daje privid nekakvih para i skupoce a ustvari gotov igrac, nesto kao Gist i Braun.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 6.7.2020. at 21:56, harper said:

Pih, bas mi je krivo sto je Danguba otisao u onu naprdnjacku kloaku.:sad:

 

Hteli su ga i prosle sezone.Ponudili mu 170 000 za sezonu on ih odjebo,sada koliko je dobio ne znam.

Link to comment
10 hours ago, Блок_64 said:

 

Hteli su ga i prosle sezone.Ponudili mu 170 000 za sezonu on ih odjebo,sada koliko je dobio ne znam.

200 prva,250 druga

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...