Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Jbg, pa Danguba kod njih? Pročitao na drugom topiku, mislio kod nas.

 

Iseče se, neka im ga :D

 

Ako mi se od nečega kenja to su povratnici za koje znaš da je mogao bilo gde da igra van ove zabiti - igrao bi. 

Link to comment
36 minutes ago, harper said:

Pih, bas mi je krivo sto je Danguba otisao u onu naprdnjacku kloaku.:sad:

 

Minus 1.

Putuj igumane.:fantom:

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Jbg, pa Danguba kod njih? Pročitao na drugom topiku, mislio kod nas.

 

Iseče se, neka im ga :D

 

Ako mi se od nečega kenja to su povratnici za koje znaš da je mogao bilo gde da igra van ove zabiti - igrao bi. 

 

Ma, nije to do toga sta Danguba moze da odigra, on ce ionako da deli minutazu sa Zagorcem, samo mi je jedan od drazih likova iz te generacije i prosto mi smeta na licnom planu sto je zavrsio u Mordoru. Njega bas ne mogu da zamislim u onom korota dresu.

  • +1 2
Link to comment

Danguba je dobar momak (manje bitno), i sasvim korektan igrac (bitnije). I meni je krivo. Gotivio sam ga, a kad se nesto malo spominjalo da bi se mogao vratiti, svidela mi se ta ideja.

Za nase akvizicije a la lazic, dobric je igrac. 

 

Ovi sto prde bezveze sad za dangubu, a svrsavaju na Stimca.. bez komentara.

 

Link to comment

Steta za Dangubica, uz Blazica omiljen igrac Radonjine Zvezde.

Mislim da necu ni moci nesto da ga zamrzim osim ukoliko ne pocne da se ulizuje onim pojavama na tribinama.

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Ma, nije to do toga sta Danguba moze da odigra, on ce ionako da deli minutazu sa Zagorcem, samo mi je jedan od drazih likova iz te generacije i prosto mi smeta na licnom planu sto je zavrsio u Mordoru. Njega bas ne mogu da zamislim u onom korota dresu.

 

Danguba je super momak, ali realno na terenu je uvek bio nedorečen. Nažalost, kada je konačno počeo da igra konstantno i na nekom nivou koji je bio potreban za EL i koji se od njega negde očekivao, zapalio je. A kao i ceo život, i tamo je imao problema sa povredama što je jedan od razloga što mislim da je rizičan potpis. Takođe, kako je krenula ekipa da se formira, mislim da ni kod nas ne bi imao previše minuta, a poslednju sezonu koju je dobro igrao bio je starter što mu je omogućilo da igra sa samopouzdanjem, sa klupe mislim da bi bio osetno lošiji nego poslednju sezonu kod nas koju je, ponoviću, odigrao skroz korektno.

A pošto on nema problem sebe da zamisli u njihovom dresu, ja imam još manje. :) 

 

Link to comment

Zbog one retardirane mehanike suta njega prati stigma da je kamenjar, a nije. Rotiraj s njega i najeb'o si. Bolji je suter bio i od Blazica, i od Djenke, i od Kalinica, i od Lazica. Jedino je Simonovic bolje prangijao od njega s pozicija koje je pokrivao. Nije uzimao mnogo suteva, ali ako se dobro secam imao je dosta visoke procente, >35% za 3.

Uvek je nekako delovao kao da mu fali cojones, uvek je neko drugi na parketu resavao kad je gusto. A defanzivno je uvek bio fenomenalan, opet mnogo bolji i od u medijima napumpanih defanzivaca - Lazica, Blazica i Simonovica. Pravio je malo faulova uvek, drzao protivnicke keceve sa svojih 2.05, svaka tasta da ga pozeli. :D

Jbg, steta. :D Da se nije povredjivao toliko, a posebno one poslednje sezone kad je bio ovde... Mi bismo i tu titulu uzeli. Bilo mi ga zao, jedno 2 ili 3x je otpadao sa spiska na samom kraju, mog'o ga je celavi jednom voditi eto tako. Nisam ga gledao posle Zvezde, ali deluje da mu je karijera u konstantnom blagom padu u poslednje vreme, samo kod nasih trenera bezi. 

Edited by Plajvi
Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Danguba je surovi profesionalac. Ide tamo gdje ima para. Da vi imate para došao bi kod vas.

+1000

Link to comment
6 minutes ago, BWA said:

Danguba je surovi profesionalac. Ide tamo gdje ima para. Da vi imate para došao bi kod vas.

 

da je samo surovi profesionalac koji ide negde zbog para, odabrao bi vas i 2014 kada ga je dulo zvao.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...