Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Jozef K. said:

Da li je definitivno otpao plej iz Žalgirisa? Ide u Rusiju?

Jeste. Ima u igri još onaj plej iz Barse. Pangos

Link to comment
Just now, Ros said:

Jeste. Ima u igri još onaj plej iz Barse. Pangos

Na njega mislim 😀

U Barseloni ne znam da li sam ga gledao uopšte.

Link to comment
6 minutes ago, Jozef K. said:

Da li je definitivno otpao plej iz Žalgirisa? Ide u Rusiju?

 

Naravno. Dobio je duplo vise od Zenita i tu se cela prica s nama zavrsila. Dok se ne izdivljaju pijani Rusi first-tier igraci su van domasaja, a tek Fener treba da se pojavi na trzistu kad se Kokoskov useli u svoju vilu u Istanbulu. Bar se Armani izgleda konacno kompletirao, oni svake godine preplate po jedno pet-sest igraca koji propadnu kod njih.

Link to comment

sad kazu da stimac nije siguran, "ima i druge ponude", aj da se nadamo da ce nas ipak zaobici. stvarno ne mogu vise da ga gledam u zvezdi.

Link to comment

I Žoc je prihvatio Štimca sa biroa samo da trenira sa ekipom...samo kažem.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
8 hours ago, Nikodije said:

sad kazu da stimac nije siguran, "ima i druge ponude", aj da se nadamo da ce nas ipak zaobici. stvarno ne mogu vise da ga gledam u zvezdi.

 

Te druge ponude su da se Vlasi ne bi dosetili. Saopštenje će glasiti "Uprkos mnogo izdašnijim ponudama iz inostranstva, ipak je presudilo zvezdaško srce!!!"

Link to comment

Fakin Zenit je zainteresovan za sve, kao Moratijev Inter. Ako je svetu nesto potrebno, to je jos jedan Armani, Himki ili Makabi. 

Danas sam na jednom fb page-u procitao komentar u fazonu 'ako je neko zasluzio dozivotni ugovor, to je Stimara.' i jos + gomilu ljudi koji se saglasavaju s tim. Znaci jebote, isti osecaj kao kad vidis one komentare koji se dive Nestorovicu i koji skupe po 'iljadu lajkova. :blink: 

Mogu da prihvatim da se ne razumem narocito u kosarku, ali da se ne razumem u sopstveni narod... :huh: Ili smo velika vecina nas ovde budale. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...