Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Mil@n said:

Najbolji deo tekme je na poluvremenu kada je ostao mic upaljen pa se čulo kako Kuzma pljuje nekoga kako se ne trudi dovoljno, kao "igraš protiv Efesa, vučeš se po terenu", mislim da je pričao za Davidovca.

 

Da je sreće da mu opali zaušku, sramotno zalaganje.

Link to comment
36 minutes ago, samo_opusteno said:


Bilo je prica da jesmo ali je navodno Obrad Coviceva dugogodisnja zelja i sad se poklopilo.

 

Ma izuzetna želja,tiha patnja takoreći.

Doćiće Ra opet,čim Čo ode.

Link to comment
 
 
Sto da nismo? Pa Radonja je i sad dostupan. Peske bi krenuo iz PG.
A nije ni kasno za taj potez.
 
Zalosno je da u ovoj fazi oprostimo od borbe za plejof sa ovako skupom ekipom.
Sta, da ide u pg pa da se vraca na vracar? ;)

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

  • Haha 1
Link to comment

Mislim da se preteruje, od sledećih 8 u EL, 6 igramo kući. Mislim da je brutalan ritam u zadnjih 20 dana dosta kumovao sve lošijom igrom, pre svega gubitkom snage. 

 

Jedino sto zameram Saletu je što se očigledno drži nekih unapred planiranih rotacija, i prečesto se dešava da vadi igrača koji upravo odlično plodi... 

 

Quo Vadis će se videti po tome da li će se Ročesti oprostiti i kako popuniti kec. Ako ga produžio onda jbg. 

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment

Roč je bivši igrač, ne znam šta su ga koji moj dovodili. I u prajmu je bio carinik koji dribla u prazno, sada je još gori kada je sporiji. Hol + jedan bolji igrač spolja + Lojd malo da se osveži, i biće to dobro. Danas se mogla očekivati slabija utakmica.

Link to comment
2 hours ago, Banjo said:

 

 

Sto da nismo? Pa Radonja je i sad dostupan. Peske bi krenuo iz PG.

A nije ni kasno za taj potez.

 

Zalosno je da u ovoj fazi oprostimo od borbe za plejof sa ovako skupom ekipom.

ova ekipa je jeftinija i to ne malo od proslogodisnje..

 

1 hour ago, Banjo said:

 

Pa malo li je takva dva igraca da imas u rosteru? Plus Volden, Hal i Roc.

Mozda ostali nemaju neki visok ugovor ali zato imamo 15 igraca u rotaciji pa se nakupi. Imas barem 3 igraca visak, kojima kad bi sutra dao otkaz niko ne bi ni primetio da ih nema na utakmici a ni jedan nije ispod 150k

jako moodo, 2 igraca koja ne bi bili ni rezerve u prvih top8 ekipa.. najbolje da igramo za fiba kup igracima.. chu, puno je imati loyda i obraynta a igras el..

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

Efes šutirao samo 5 bacanja za celu utakmicu, 15 manje od Zvezde, brojači penala u neverici, ništa da prokomentarišu :fantom:

 

jesi li gledao utakmicu?

Link to comment
Just now, Ros said:

 

jesi li gledao utakmicu?

 

jesam

 

poenta je upravo u tome da je kukanje na broj slobodnih bacanja odličan lakmus test da provališ ko nikakve veze sa košarkom nema 

Link to comment
17 minutes ago, theanswer said:

 

jesam

 

poenta je upravo u tome da je kukanje na broj slobodnih bacanja odličan lakmus test da provališ ko nikakve veze sa košarkom nema 

 

madara si mog gledao utakmicu. oni su napravili 15 faulova, mi 13. s tim da smo imali par puta 2+1 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...