Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

24 minutes ago, harper said:

 

Ma, mi bismo ga i prihvatili ali ne znam sta ce reci Zvezdino odeljenje za drustvenu odgovornost "Delije Sever". Oni su veliki borci protiv rasizma, nece im se dopasti da dovedemo muza zene koja je uvredila zdrav razum, crnu rasu, SAD i pojedine navijace Partizana na ovom forumu. Stoga mi je strepnja veca od nade.

Srecom nije dosao u klub gde igraci i strucni stab pevaju "polu madjar - polu ustasa", bas kao i tokom finala kupa od strane "opozicionih".

Link to comment

Čujem da Onazi dolazi.

 

Da mi je pre 7-8 godina neko rekao da je to moguće.... Nisam pratio, šta mu se desilo? Povrede?

On i sa 70% brzine iz Lacija je duplo brži od štafete naših midfildera.

Link to comment

Malo se raspadao od povreda poslednjih godina. Tesko da ce on doci, to su gluposti, posto nasi mentoli od tzv novinara nemaju sta da pisu.

 

Cudi me da nisi primetio da najavljuju Pesica :D 

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Malo se raspadao od povreda poslednjih godina. Tesko da ce on doci, to su gluposti, posto nasi mentoli od tzv novinara nemaju sta da pisu.

 

Cudi me da nisi primetio da najavljuju Pesica :D 

ako dovedu pesica, onda bi morali ostaviti boacija. boaci je najbolji bio kad mu je pesic bio partner. ako se ne varam pesic je imao preko 10 asistencija u sezoni kad su igrali zajedno

Link to comment

Gavric, Ben, Katai, ispred Pesic i Boaci...

 

iza Sanogo i Onazi... odbrana nam ne treba, samo Borjan na golu i ispred njega Degenek kao cistac :D

Link to comment

na čemu zasnivate optimizam da bi Boaći mogao opet da bude ono što je davno bio. koliko sam pratio, čovek je u fazi raspada od kada se vratio i to u neprekinutom trajanju. čini se da je bolje rešenje naći novog napadača, nego se uzdati u uskrsnuće.

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Malo se raspadao od povreda poslednjih godina. Tesko da ce on doci, to su gluposti, posto nasi mentoli od tzv novinara nemaju sta da pisu.

 

Cudi me da nisi primetio da najavljuju Pesica :D 

 

Nije iz novina, neka posredna privatna linija koja posle 2 kolena dolazi do Terze. Moguće da su gluvi telefoni.

 

Pešić može samo zato što je alternativa za Pavkova. Treba nam levo krilo ukoliko nije plan da to igra Katai (po insertima, rekao bih da je to igrao u LA).

 

Za Boaćija je Ted verovatno u pravu i ja verujem da on ide po prvoj ponudi sa istoka. Povređuje se ko Savićević, al ima i do njega. Može i dodatno da se samopovredi kad vidi da Sadik koketira sa ligama petice, a on mora da moli Miloja za transfer u pripizdinu.

Link to comment

Levo krilo nam je Gavric, a moze i Ben, a moze i Katai kad dodje, a moze i Spiridonovic koji je vec dosao. Nama fali centralni vezni dobar, kvalitetan, kreativan, stoper i bek..

 

Sto se Boacija tice, bolje da ga prodaju, nego da ga vracaju u zivot... isto i sa Pavkovim. Davno su obojica presli zenit u Zvezdi, s tim sto Boaci ima kvaliteta da se vrati, za razliku od Pavkova.

 

A kad smo kod napadaca...

 

Dugi pregovori najzad su završeni, kako MaxBet sport saznaje, Crvena zvezda je završila drugo pojačanje ovog leta. Reč je o već pominjanom napadaču Famalisaa – Andersonu Sili. Dva tima utanačila su posao koji bi trebalo da se realizuje najkasnije do 9. jula. Dve nedelje vodili su se pregovori srpskog šampiona i Portugalaca da bi na kraju pao dogovor.

 

Anderson Silva u Crvenu zvezdu stiže za transfer vredan 800 hiljada evra, što je za 200 hiljada evropskih novčanica više od prve ponude crveno-belih. Transfer će da bude realizovan u tri rate

Edited by Milosh76
Link to comment

Desno krilo, pardon.

 

Nešto mi greota da se tu Benom krpi, kapiram da će on da igra polušpica pre Tomanea.

 

Videćemo. Ima dosta i do formacije. Katai nije idealan igrač za 4-4-2. U svakom slučaju, sa osovinom Sanogo-Onazi napao bih Minhen da je 2013. Biće zanimljivo gledati ih zajedno ako se realizuje.

 

Link to comment

Demantovano na Rsb za Onazija, kazu nikad nije ni postojalo interesovanje, nije po Mitinom ukusu.

 

Ali je zato blizu jebeni Silja Pesic.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...