Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Dragović, kao i deda mu su vatreni cigani. 
Za Srbiju mu je dosta toliko para, ustedece, i ispunjava dečački san. Šta će mu više u 30. godini? Pare je svakako do sada zaradio da se obezbedi.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Nikodije said:

ispravite me ako gresim, ali od kada je mister u klubu (godinu i po) nije doveden nijedan dunster iz domace lige za "300 k + procenti", sa tom praksom se ocigledno prekida. jedino je vracen srnic, ne znam zasto, verovatno u klubu postoji neka posebna bolecivost prema njemu. tu su samo ovi koji se vec godinama vuku i koje nikako da prodaju, na celu sa notornom budaletinom gobeljom.

 

Srnic muceni toliko voli klub, toliko daje sve od sebe gde god ga stavis da igra i toliko ne pravi probleme da nije nemoguce da tu postoji neka vrsta bolecivosti. Tacno je da Stankovic za sada odoleva kombinacijama iz domace lige ali to nece dugo trajati ako se ne promeni nesto u omladinskom pogonu, odakle nam dolaze nezavrseni igraci bez kontrole cak i najosnovnijih tehnickih i taktickih znanja. Ima tu nesto i do objektivnih razloga. Zbog ovog bonus pravila fokus je na mladim igracima iz domace lige i oni se vise prate, a i drugi domaci klubovi su sada na meti skauta i vise prodaju napolje direktno, ne trebaju im Zvezda i Partizan kao posrednici. Radnik je, na primer, zalepio cenu od milion dolara na Makarica i tu se sva prica oko interesovanja za njega zavrsila. Jeste da je to cena za pregovaranje i da Radnik sigurno nece dobiti toliko ali vec i ta pocetna cena je bila kraj svake price. Mi najverovatnije necemo da damo 800.000 da otkupimo Falcinelija a dacemo milionce Toncevu za Makarica. Nema toga vise.

Link to comment
30 minutes ago, dragance said:

Dragović, kao i deda mu su vatreni cigani. 
Za Srbiju mu je dosta toliko para, ustedece, i ispunjava dečački san. Šta će mu više u 30. godini? Pare je svakako do sada zaradio da se obezbedi.

 

Aha. Verujem da si i ti dovoljno ustedeo ali nesto nisam siguran da bi potrcao da radis svoj posao u Srbiji za pet puta manju lovu nego sto trenutno dobijas. Pusti ti to, para nikad dosta. Nikog od njih ne ceka katedra u Hajdelbergu kad zavrse karijeru, ima da uzmu koliko god ima da se uzme. Naravno, nece Dragovic umreti od gladi sa 600.000 dolara godisnje u Srbiji ali mislim da on racuna i s tim da mu ni cena nece previse pasti ako u Evropi bude bilo sta uradio sa Zvezdom, a ovim potezom ne samo sto je sebi i porodici ispunio zelju vec se uvrstio u legende Zvezde jos pre nego sto je uopste sutnuo loptu u njenom dresu.

 

Na stranu bonusi koje je dogovorio, ako udjemo u Ligu Sampiona nece on previse biti u minusu. A necemo bas biti totalni autsajderi u kvalifikacijama ako se ostvare svi transferi koje Stankovic ima na umu.

Link to comment

Mene ne brine ispunjavanje Dekijevih zelja, nego prodaja igraca.

Mi bi da prodamo Pavkova, Nikolica i Petrovica, Ben da ode jer imamo Falka, mozda i Kanga ako dobije divlju ponudu...a najvece sanse za odlazak ima Ivanic i mozda Degenek. A opet sacekali bi kraj kvalifikacija u nadi da cemo uci u LS, a onda nikog necemo moci ni puskom da ubedimo da ode.

Gomilaju se plate 600.000e +bonusi, a sve to treba platiti. Bonus igraca nigde, a FSS se raspada i ne znamo ni broj klubova u sledecoj sezoni jos uvek.

Sad krece prica i za Pesica, utihnula je prica o Vukasinu Jovanovic, Mirka opet trudna, valjda nece i Vujadin da se vrati biggrin.png

Milunovic nije produzio ugovor...

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Mene ne brine ispunjavanje Dekijevih zelja, nego prodaja igraca.

Mi bi da prodamo Pavkova, Nikolica i Petrovica, Ben da ode jer imamo Falka, mozda i Kanga ako dobije divlju ponudu...a najvece sanse za odlazak ima Ivanic i mozda Degenek. A opet sacekali bi kraj kvalifikacija u nadi da cemo uci u LS, a onda nikog necemo moci ni puskom da ubedimo da ode.

Gomilaju se plate 600.000e +bonusi, a sve to treba platiti. Bonus igraca nigde, a FSS se raspada i ne znamo ni broj klubova u sledecoj sezoni jos uvek.

Sad krece prica i za Pesica, utihnula je prica o Vukasinu Jovanovic, Mirka opet trudna, valjda nece i Vujadin da se vrati biggrin.png

Milunovic nije produzio ugovor...
 

 

Naravno da se gomilaju, od prosle sezone nema bar 11 "plata" od po 20-25 hiljadarki mesecno za balvane poput Gobeljica od kojih pola inkasiraju "prijatelji kluba" zbog cijih interesa ti balvani moraju da igraju. Nismo dali bilo kome platu 600 hiljada vec dvojici igraca kojima skoro kroz celu karijeru ta plata jedva da je bila dzeparac. Erakovic, Gavric i Krstovic (ako ostane) su bonusi, najmanje jos dva igraca iz omladinaca ce biti prikljuceni prvom timu, oba veznjaka. Pri tom prelazni rok prakticno nije ni poceo za nas, trenutno resavamo prvi tim. Pesic je ozbiljno potcenjen igrac, covek je kod nas dao 29 golova i imao preko 20 asistencija u prvenstvu sa manje klubova i manje postignutih timskih golova nego sto je to bio slucaj ove godine.

 

Znam da je panicenje po defaultu omiljena disciplina navijaca Zvezde ali meni ovo lici na ozbiljan pokusaj da se uhvati Evroliga. Kolarov nece izgurati ni 20% utakmica u prvenstvu ali za par utakmica u kvalifikacijama covek je avion za sve domace opcije na njegovim pozicijama.

Link to comment

Uzgred, ove dve kupovine mi govore da izgleda prelazimo na formaciju sa tri defanzivca kao osnovnu, sa Dragovicem i Kolarovim kao bocnim spicevima i jednim iz dvojca Milunovic/Degenek (ko od njih ostane) na mestu korektora. To bi znacilo da cemo na jednoj strani, najverovatnije levoj, igrati sa nekim wing-back-om umesto klasicnim bekom u slucaju da Rodic ode, sto je najavio da hoce a mi mu necemo praviti problem. Gajicu je desno mesto obezbedjeno, on je ionako bolji u ofanzivi nego u defanzivi. Dolazak Kolarova je losa vest za Gajica koji ce morati dobro da se spremi, jer nase teziste u napadu ce sve dok igraju Katai i Ivanic biti na levoj strani i Gajic ce poslovicno imati veliki brisan prostor ispred sebe koji Kolarov velemajstorski gadja dijagonalama kroz celu karijeru, to mu je pored slobodnjaka trademark u karijeri.

Link to comment

Uspeo sam da te "nateram" da insajderises, iako to ne volis biggrin.png Dakle I Kolarov dolazi... biggrin.png

Da ne elaboriram vise, meni je dovoljno da kupim sezonsku ako vidim da u Zvezdi igraju najmanje 2 igraca nivoa I iskustva Lige Sampiona.

Iako ne volim Kolarova, mislim da ce I sa 35-36 godina biti ogromno pojacanje za nas.

Odmah bi menjao Pavkova za Pesica cak I za vecu platu.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Milosh76 said:

Uspeo sam da te "nateram" da insajderises, iako to ne volis biggrin.png Dakle I Kolarov dolazi... biggrin.png

Da ne elaboriram vise, meni je dovoljno da kupim sezonsku ako vidim da u Zvezdi igraju najmanje 2 igraca nivoa I iskustva Lige Sampiona.

Iako ne volim Kolarova, mislim da ce I sa 35-36 godina biti ogromno pojacanje za nas.

Odmah bi menjao Pavkova za Pesica cak I za vecu platu.

 

Pa, dobro, to od danas vise nije nikakva insajderska informacija.:D

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Pa, dobro, to od danas vise nije nikakva insajderska informacija.:D

E, onda je red da se otvori nova tema za sezonu 2021.-2022.

Link to comment
32 minutes ago, Dimitrije said:

Samo da obavestim da sam na zahtev ovdasnje publike otvorio novu temu: Zvezda u sezoni 2021/2022.

 

To, Dimitrije, kruno dupla.:D

  • +1 4
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...