Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

i u tih 13 kola vec imaju 4 poraza. meni ovakve stvari deluju potpuno neverovatno, nakon 30 godina srpskog otrova gde prvak po sezoni gubi 1-2 utakmice.

Link to comment

Imaju 3 poraza na strani, od cega je 1 od Malmea koji im bezi 5 bodova. Veruj mi nije to nista za njih.

 

Djurgarden je u poslednjem kolu uzeo titulu ispred nosa Malmeu i Hamarbiju -1 i AIKu -3. Cela sezona je bila klackalica u top 3.

 

 

Link to comment

verovatno oni jesu najnezgodniji u tom prvom krugu, uz njih celje i dinamo brest, ovako na prvu. ostalo bi trebalo da je lakse.

vidim da sileks igra iako je vardar sampion, nesto se ne secam o cemu se radi, pretpostavljam da imaju neku kaznu?

Edited by Nikodije
Link to comment

Ovi sa Gibraltara su imali jedan poraz,a prvak Farskih ostrva nijedan.

Fori Eš da ne i goovrimo;ovo je sedma sezona da nisu izgubili utakmicu.

Edited by Apollo Creed
  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

jeste. kad kazes "region" tu se misli na bih i hrvatsku, posto se sa ostalima iz regiona regularno igralo svih ovih godina.

 

To to.

Link to comment

kosovski* prvak drita iz gnjilana danas startuje u pretkvalifikacijama, igraju protiv tima iz andore. zanimljivo da jedan njihov igrac nije dobio svajcarsku vizu (igra se u nionu)

Link to comment

Mali off

Svaki dan odvojim sat vremena za voznju bajsom sa klincima i deo rute je pored Macvinog stadiona. Na sve nacine pokusavam da se sutra uvucem sa nekim od stafa, ali dana smo na parkingu videli veliki bus TSC i skontam da igraju kadeti u 11. Pomocni teren je iza istocne tribine glavnog stadiona i bukvalno u betonskoj konstrukciji istocne tribine je bilo jedno 50 tak ljudi (na propisnoj distanci) i pratilo tekmu. Jbt posle 2min sam shvatio koliko mi zivi fudbal nedostaje i da mesecima nisam bio na stadionu, cudan osecaj kao da mi je neko roknuo "dozu srece" u vene.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...