Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

5 hours ago, Hobbit slayer said:

Pa dobro, nije kao da nismo bili upoznati sa njegovim karakterom pre nego što smo ga doveli. Možda grešim, ali kontam da će Deki biti u stanju da drži njegov ego pod kontrolom. Pošto meni, onako laički sa strane, Dekijev odnos sa igračima deluje kao mix starijeg brata i lika sa renomeom ex zvezde, tako da kontam da je to dovoljno (uz rezultate) da drži svlačionicu pod kontrolom. Na kraju krajeva, nije Kanga doveden da bude "Marin posle Marina", te sumnjam da će imati toliki uticaj na koheziju u timu...

 

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

 

 

Naravno. Nema tu mnogo dileme oko toga sta smo doveli, Kanga je takav kakav je i dolazi u paketu sa svim svojim osobinama. To je igrac koji je dovoljno glup da ga Bugarin navuce na foru i dobije crveni kad nam je to najmanje bilo potrebno ali je takodje igrac koji ce da sutne kao protiv Krasnodara s mesta odakle nikom zivom ne bi palo na pamet da sutne ako se ne zove Roberto Karlos i da zabije golcinu za prolaz u grupnu fazu Lige Evrope. Ono sto je pozitivno u celoj toj prici je sto je ludak izabrao da se vrati, sto znaci da nosi dobre uspomene iz kluba i na tu kartu treba igrati kod njega. Bice tu povremeno da rade sujete jer ni Katai nije mnogo bolji po tom pitanju (juce se izdrao na Spidija sto mu nije dodao jednu loptu) a Ben je vec neko vreme gazda u timu ali ako se to dovede do nivoa neke razumne ambicije moglo bi da funkcionise.

 

Ono sto je dobro je sto ce Kanga najverovatnije najvise da smeta Ivanicu i Sanogou jer voli da se vrati do centra i tu trazi loptu a oni deluju kao flegme koji se nece mnogo sekirati zbog toga. Mnogi pamte Gabonca zbog spektakularnih golova koje daje kad odapne onu svoju pracku ali ono sto ce nam najvise doneti su dugi i tacni dijagonalni pasovi od kojih ce najvise da profitiraju igraci iz drugog plana, koji u ovom trenutku uglavnom statiraju jer se niko ne usudjuje da ih potrazi loptom od 25-30 metara. Za nas bi mozda bilo i bolje da povucemo Kangu pozadi da igra u paru sa Sanogom a Ben, Nikolic ili Ivanic da igraju iza spica ali onda moramo da racunamo da ce na tom mestu da nam zjapi promaja kad se budemo branili.

Link to comment

Ja bih da vam čestitam na tituli. Bez sprdnje, izgledate kao Real Madrid za naše uslove. Posebno mi je drago zbog Dekija, ima samo jednu manu, navija za CZ :)

Link to comment

Imao sam klijenta koji je kupovao stan u zgradi koju je pravila Dekijeva firma Stefial. Nema puno investitora koji tako postupaju sa kupcima i koji prave tako kvalitetne, luksuzne zgrade. Naravno, on nije učestvovao u pregovorima sa kupcima, zaključivanju ugovora itd, sigurno ne radi ništa osim što daje pare, ali su ljudi iz te njegove firme bili vrlo korektni, tako da se postarao da mu i tu imidž bude dobar.

 

Jeste se ponašao džiberski na utakmici protiv Inđije, ali ko zna šta su mu vikali iz "lože". A i stoji mu malo, ipak je Zemunac. Uostalom, takve ispade imaju i Murinjo, Ferguson, manje-više svi treneri.

 

Daleko je on od one teleće glavetine, tzv. Grofa.

Edited by napadaj
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Ja bih da vam čestitam na tituli. Bez sprdnje, izgledate kao Real Madrid za naše uslove. Posebno mi je drago zbog Dekija, ima samo jednu manu, navija za CZ :)

 

polako bratac. trenutno delujemo kul al kljucno je pitanje ko ce sve to da plati, posto poslujemo na ivici zileta... 

Link to comment
5 minutes ago, Bright Billy said:

 

polako bratac. trenutno delujemo kul al kljucno je pitanje ko ce sve to da plati, posto poslujemo na ivici zileta... 

 

Mislim da je kljucno pitanje da li cemo uci u evropu, ako udjemo nastavlja se dobra dinamika oko kluba, ako ispadnemo moze biti svega. Isto to vazi i za Partizan tako da je bas rano pricati o bilo kakvoj tituli. 

 

Kad smo kod evrope veceras ako Juventus prodje krecemo od drugog kola (treba jos i Barsa da prodje), ako ispadnu krecemo od prvog. 

Link to comment

Ma ne zna niko na šta će ličiti januar ili avgust sledeće godine. Možda bude potop i sa plasmanom a možda svi odu u kurac pa budemo konkurentni i za narednu sezonu. Bilo kakve prognoze u ovom suludom svijetu su uzaludno arčenje tastature.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...