Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Opet izmisljate zaveru.  Radulovica salju u Grficar da bi imao vecu minutazu jer je trenutno u timu konkurencija na krilnim pozicijama izuzetno jaka,  Radulovic ne bi imao puno prilike da igra.  Uostalom, on se nije igrao mnogo ni u prosloj sezoni i nije se nametnuo da bi stekao pravo da deli minutazu sa Kataijem, Benom, Gavricem,...  Radulovic izgleda odbija da ide u Graficar i tu je problem.  Kao sto je sam rekao, hoce prvo da poprica sa porodicom i menadzerom pa da donese odluku. 

Link to comment
45 minutes ago, Dimitrije said:

Opet izmisljate zaveru.  Radulovica salju u Grficar da bi imao vecu minutazu jer je trenutno u timu konkurencija na krilnim pozicijama izuzetno jaka,  Radulovic ne bi imao puno prilike da igra.  Uostalom, on se nije igrao mnogo ni u prosloj sezoni i nije se nametnuo da bi stekao pravo da deli minutazu sa Kataijem, Benom, Gavricem,...  Radulovic izgleda odbija da ide u Graficar i tu je problem.  Kao sto je sam rekao, hoce prvo da poprica sa porodicom i menadzerom pa da donese odluku. 

njega hoce 5-6 klubova iz super lige i on hoce da igra superligu, al goveda iz uprave mu ne daju. nema tu nikakve zavere, vec prosto goveda su goveda.:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Ono sto je trebalo da urade, pre odluke da ga salju u drugu ligu da igra za Graficar, je da mu ponude ugovor na 3 ili 4 godine. Ako odbije ili zateze ili trazi ogromnu lovu da ga prodaju, ako potpise da se dogovore da odigra pola sezone u nekom domacem timu u SUperligi koji bas nije full bunkeras i da od juna bude full u timu.

 

Ali lakse je pokazivati misice, s tim sto ne mislim i da su Radulovic i njegovi menadzeri cvecke.

Link to comment

Ako vec zele da prodaju Radulovica, zasto ga sklanjaju iz Izloga  (salju u Graficar) umesto da ga pokazuju kao standardnog prvotimca Zvezde?  Meni je odlazak u Graficar sasvim logicna opcija u ovom momentu s obzirom na jaku konkurenciju na krilnim pozicijama.  Uostalom, Graficar se pokazao kao dobra opcija za tranzicij od omladinskog tima do seniorskog tima.  Svi Zvezdini bonusi, s izuzetkom Petrovica koji je doveden kao prvotimac iz drugog kluba, su prosli kroz Graficar i pokazali da je to dobra praksa.   Mislim da je greska napravljena sa Radulovicem sto nije poslat u Graficar ranije umesto sto je prekomandovan iz omladinaca u seniorski tim.  Za Radulovica se navodno interesuju klubovi iz Lige 5 i moguce je da on zeli da sto pre ode jedan od tih klubova, pa se buni sto ga prebacuju u tim koji igra u nizem rangu takmicenja.  Ako neko "pokazuje misice", moglo bi da se kaze da to cini Radulovic kao sto su uostalom cinili brojni mladi igraci iz Zvezdine skole (na primer Adzic, Jankovic, Maksimovic, Djuricic) koji su odbijali da potpisu nove ugovore i prerano odlazili iz kluba.  Naravno da je i klub u nedostatku novca prerano prodavao neke od talentovanih igraca (Jovic, braca Ilic, Joveljic, Manojlovic), ali nemam utisak da je to slucaj sa Radulovicem.

Link to comment

Црвено-беле момци сутра од 15 часова одиграће прву контролна утакмицу на овогодишњим зимским припремама против Сласка, а директан пренос тог дуела имаћете прилику да испратите на званичном YоуТубе каналу нашег клуба, ако и на Звезда ТВ-у.

 

I na Areni1

Link to comment

Od novajlija, najbolji utisak ostavio onaj koji to nije - Srnic.  Igrao je desnog beka i to sasvim solidno.

 

Od "prezaljenih", Pavkov je odigrao prilicno dobro.  Izgleda da se ugleda na Falcinelija.  Mnogo vise se krece, brze igra, pomaze u odbambenoj fazi igre, dao gol, imao jos jednu dobru sansu. 

 

Od klinaca, Velja i dalje kuburi sa preciznim dugim i srednjim loptama.  Gavric igra bolje; ne davi loptu i ne navlaci jednu istu fintu, saradjuje sa ostalim igracima.  Imao odlicnu sansu da da gol koju je fulao uputivsi isuvise mlak sut u situaciji 1-na-1.  Petrovic je napravio dva nepotrebna faula na ivici naseg sesnaesterca i to je najjaci utisak koji je ostavio.  Erakovic salje duge lopte napamet, pozadi ziheraski.  Odada slabiji nego sto sam ocekivao.  Krstovic je Krstovic.

 

Od standardnih prvotimaca, svi su odigrali dobro, a najbolji utisak na mene ostavili bekovi Gajic i Rodic kao i Falcineli.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...