Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Pa imao je potpisan predugovor sa Arapima. Problem je nastao jer su oni trazili da dodje odmah, a on je otisao da igra za reprezentaciju i iskulirao ih. Arapi ispizdeli, odustali od ugovora, a u medjuvremenu mi smo poslali spisak bez njega. 

 

Da je bilo sta drugo bilo u pitanju onda bi valjda bio sklonjen skroz, a ne bi nam bio najbolji igrac u prvenstvu... Niti bi i dalje bio tu i bio jedan od najkonstantnijih igraca. 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Terzić citira Džaju kao Del boj kad priča šta mu je mama govorila

 

Quote

"Poznato je da imamo problem sa brojem stranaca. Iz tog razloga pokrenuli smo neke incijative. Četiri stranca je izuzetno malo da bi se realizovali postavljeni ciljevi. Otišao je Boaći, stigao Bakajoko. Priključili smo Odadu. Mislim da imamo šestoricu stranaca.  Ako niko ne ode, a neko dođe, biće ih sedam. Radimo na tome da se dozvoljen broj poveća makar na pet. Nama su stranci skupi igrači, ali ponavljam ono što mi je Džajić svojevremeno rekao: "Najskuplji je neuspeh."

 

  • Haha 1
Link to comment

Ovo je kao pitanje građenja bez dozvole i legalizacije. Zidaš, boli te kurac za papire, znaš da će uskoro legalizacija. Koju ćeš sam da predložiš i usvojiš.

 

Tipičan primer srpskog shvatanja legalnosti. Imam problem zato što postupam suprotno nekom pravilu. Rešenje problema nije da se uskladim sa pravilom nego da ga promenim.

Link to comment

Da je tako, davno bi Kangi I Boaciju(sad je nebitno) sredili pasos. Marinu(nekad) I Benu ne mogu, ali mogu Odadi, da hoce.

U kosarci dele pasose kao blesavi, izgleda da je fudbal "posteniji"

Link to comment

Drugarice  i drugovi clanovi kluba, ocekujte poziv iz Servisa za clanstvo ovih dana. Svim starim clanovima je spremljen poklon koji se preuzima od 1.2. izmedju 12 i 14h na stadionu. Mene su zvali danas, nisam pitao sta je poklon, tako da ne mogu da pokvarim iznenadjenje :D 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...