Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, Hobbit slayer said:

Nisam ispratio tu vest. Koji Francuz je u pitanju?
Jedino što sam video da se ponovo spominje Rouz, ali on nije levi bek

Sent from my HD1913 using Tapatalk

 

 

Artur Zagre. Prica se da smo zainteresovani da ga u januaru pozajmimo od Monaka, posto je ionako na pozajmici.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Nesto mi malecak taj Artur, 168 cm.  Nizi i od Ibanjeza.

 

Ma, iznenadio sam se kad sam cuo da uopste razmisljamo u tom pravcu ali ima logike. Nama treba back-up plej koji potencijalno moze da izraste u ozbiljnog igraca jer u ovom trenutku tesko cemo se dokopati boljeg igraca od Rodica za pare koje smo spremni da potrosimo na tu poziciju. Prodaja Terzica je bila potpuno besmislena sa stanovista potreba ekipe ali tako je to kod nas, cim se neko pojavi s parama polakomimo se. Imamo prvog beka do proleca, imamo dosta utakmica da tog prvog beka odmaramo, sto znaci da prostora ima za back-up igraca da odigra veliki broj utakmica i napreduje. Napisao sam vec, dolazak tog klinca bi me vise iznenadio od dolaska Dragovica ali se izgleda jesmo raspitivali da li imamo mogucnost da ga dovedemo.

 

Prilicno je zajebana situacija oko te pozicije. Domaceg igraca koji je bolji od nasih krpeza na toj poziciji nema a kvalitetnog stranca da dovedes on ce hteti da igra upravo te najjace utakmice. Taktiku da se stranac dokazuje protiv Trepce u Kupu a da u LS igraju razni vukanovici i pavkovi smo vec potrosili na Van La Paru i Garsiju, to je pouzdan nacin da igraca demotivises i na kraju zavrsis bez igraca kojeg mozes da koristis sa ogromnom platom koju moras da placas. Stalno se prica o onom Ruizu iz Grcke, taj ako ga dovedes ce hteti da igra u prvom timu a nisam siguran da ima kvalitet da smesta izbaci iz tima Rodica i Degeneka koji su sasvim kvalitetni igraci. Zato uopste nije toliko lose resenje dovesti mladog skolovanog beka koji zeli da se dokazuje a nece mu smetati da dok se ne dokaze glavne utakmice gleda sa klupe. Pa ako mora stranac, mora stranac. Sta da se radi.

  • +1 1
Link to comment

Vladimir Šavija se do atletske staze spustio sa zapadne tribine Marakane, i želeo je da zamoli igrače Zvezde da pomognu da se pusti desetak navijača crveno-belih na Sever, kako bi se odala počast Branimiru Zeljkoviću. Nakon ubeđivanja koje je trajalo nekoliko minuta, Šavija se ipak sam vratio na severnu tribinu, zapalio baklju, a u tom momentu su delegat i policija dozvolili navijačima da ipak uđu na tribinu.

 

Prema propisima disciplinske komisije FSS, Crvena zvezda je grubo prekršila članove 63 i 64 Disciplinskog pravilinka FSS, koji se odnose na slabu organizaciju utakmice i nerede na igralištu.

 

Moguće kazne za Zvezdu za kršenje ovih članova idu od opomene, novčane kazne, igranjem utakmica van Marakane, pa do diskvalifikacije.

Pošto se meč nije igrao u okviru Superlige, oduzimanje bodova nije opcija.

Edited by Milosh76
Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

 

Pošto se meč nije igrao u okviru Superlige, oduzimanje bodova nije opcija.

 

Ne dirajte bodove, a za kup nas ionako boli uvo...

Link to comment
3 hours ago, Bright Billy said:

sad cu da zvucim kao dimitrije al mene je ovaj najvise iznervirao sto nije nosio masku... 

 

On ako nije pobio sve viruse maliganima nista nije uradio.:D

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Bright Billy said:

sad cu da zvucim kao dimitrije al mene je ovaj najvise iznervirao sto nije nosio masku... 

Ako, ako.  A za ovo drugo we are in wild agreement. 

  • +1 1
Link to comment

Rodić je, piše Žurnal, bio pozitivan na testu na Kovid-19 obavljenom nakon što je osetio temperaturu pred meč sa Zlatiborom u kupu. Ispostavilo se da je u pitanju korona i startni levi bek crveno-belih sada je u samoizolaciji zbog čega sigurno neće igrati ni protiv Voše ni protiv Genta.

 

Kad je Katai u pitanju, on je još posle utakmice protiv Škotske napustio reprezentaciju Srbije pošto je osetio problem sa primicačem koji ga muči već neko vreme, pa je sa tom mukom igrao još u prvom meču sa Hofenhajmom. Očigledno više nije moglo. Ne valja to što se još nije ni vratio treninzima, pa su šanse da zaigra protiv Voše minimalne, skoro pa nepostojeće.

 

Što se tiče Genta, ostaje da se vidi, međutim kako navodi Žurnal: “slika nije optimistična i moguće je da će bez Kataija morati da se igra određeno vreme“.

Edited by Milosh76
Link to comment
Rodić je, piše Žurnal, bio pozitivan na testu na Kovid-19 obavljenom nakon što je osetio temperaturu pred meč sa Zlatiborom u kupu. Ispostavilo se da je u pitanju korona i startni levi bek crveno-belih sada je u samoizolaciji zbog čega sigurno neće igrati ni protiv Voše ni protiv Genta.
 
Kad je Katai u pitanju, on je još posle utakmice protiv Škotske napustio reprezentaciju Srbije pošto je osetio problem sa primicačem koji ga muči već neko vreme, pa je sa tom mukom igrao još u prvom meču sa Hofenhajmom. Očigledno više nije moglo. Ne valja to što se još nije ni vratio treninzima, pa su šanse da zaigra protiv Voše minimalne, skoro pa nepostojeće.
 
Što se tiče Genta, ostaje da se vidi, međutim kako navodi Žurnal: “slika nije optimistična i moguće je da će bez Kataija morati da se igra određeno vreme“.
Rodić je kao Jeremija iz Alan Forda, mislim da je u ovih par godina u Zvezdi više vremena proveo na bolovanju nego na terenu

Sent from my HD1913 using Tapatalk


Link to comment

Jel' se igra  kada su dani žalosti pošto su do nedelje ?

Nešto se ne sećam kako beše, trebalo bi ali ko zna sa ovima

Edited by arkonada
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...