Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ma sve je ovo "normalno" u ovakvoj "državi", možeš da biraš da i dalje gledaš i navijaš ili da digneš ruke i oteraš sve u tri lepe... Ali, sa druge strane, što bi nam mafija na vlasti uzela baš sve pa čak i sport da se prati i navija.

 

Link to comment
32 minutes ago, Malvo said:

Sve se slazem, osim da je pomenuti bio dripac i mafijas, kao sto nije ni vodja™, a ni vodja bar 15 godina. Uostalom, pola naselja u kojem je ziveo mu je otislo na sahranu, ne pod prisilom. A za ovo sto se desilo danas stvarno ne znam, neko zatvaranje stadiona kao adekvatna kazna, ali on vec zatvoren... Ovaj je ocigledno bio pijan, neko ga pa jos takvog pustio da udje kroz klupske prostorije... Nema sta drugo da se zakljuci osim da opet vidimo da je klub okupiran.

 

Ne znam coveka, generalizujem na osnovu minulog rada "navijackih" grupa. Siguran sam da ima finih komsija i uljudnih mladica i u kriminalnim grupama ali njima grupe kojima pripadaju odredjuju identitet i to je tako. Njihov izbor.

 

Za ovo drugo se ocigledno svi slazemo. Nedopustivo je da ti likovi privatizuju klub kako im se cefne, bili oni pijani ili trezni.

Link to comment
12 hours ago, harper said:

 

Ne znam coveka, generalizujem na osnovu minulog rada "navijackih" grupa. Siguran sam da ima finih komsija i uljudnih mladica i u kriminalnim grupama ali njima grupe kojima pripadaju odredjuju identitet i to je tako. Njihov izbor.

 

Za ovo drugo se ocigledno svi slazemo. Nedopustivo je da ti likovi privatizuju klub kako im se cefne, bili oni pijani ili trezni.

 

Zelja je bio vodja navijaca krajem 80ih i pocetkom 90ih. Nema veze sa ovim sto su danas navijaci. Bas retka prilika koju su postovali i navijaci i "simpatizeri" i protivnicki navijaci. Nije ziveo u Srbiji valjda od neke 2000 ili tako nesto, a umro je od raka pre 10 godina ko sto rece Malvo... Juce mu bio pomen, ovi malo vise popili pa dosli... Kad vidis ekipu koja je dosla, sve ti jasno. sve 45+... Sramota kluba je sto su dozvolili tako nesto... i ne samo kluba. 

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, Malvo said:

Sve se slazem, osim da je pomenuti bio dripac i mafijas, kao sto nije ni vodja™, a ni vodja bar 15 godina. Uostalom, pola naselja u kojem je ziveo mu je otislo na sahranu, ne pod prisilom. A za ovo sto se desilo danas stvarno ne znam, neko zatvaranje stadiona kao adekvatna kazna, ali on vec zatvoren... Ovaj je ocigledno bio pijan, neko ga pa jos takvog pustio da udje kroz klupske prostorije... Nema sta drugo da se zakljuci osim da opet vidimo da je klub okupiran.

 

KyLWzxr.jpeg

 

:unsure:

 

Posle ovakvog murala mi je teško da poverujem u boldovano, ali hajde, daću ti benefit of a doubt 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...