Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, harper said:

 

Zbog likova kao sto si ti u srpskom fudbalu caruju razni Vuletici i slicni tipovi. Ljudi se bore kao lavovi.

Ne sramoti se ovakvim upisima nego prokomentarisi zasto vodja navijaca sedi na kkupi pored trenera i drzi govor u pokuvremenu igracima?

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Ne sramoti se ovakvim upisima nego prokomentarisi zasto vodja navijaca sedi na kkupi pored trenera i drzi govor u pokuvremenu igracima?

 

Kakve veze to ima sa igrom Zlatibora? Hocete cist fudbal a svirate kurcu i smisljate teorije zavere kad god vam rezultat ne ide u prilog. Ljudi su se borili i crkli, mi smo zamenili pola tima igracima koji nisu nista manjeg kvaliteta od onih koji su izasli. Pri tome smo jos u prvom poluvremenu ne mogli vec morali da damo pet golova.

 

I posle se ja sramotim. Mrsh.

  • +1 1
Link to comment

Neverovatno. Ne secam se kada sam poslednji put gledao ovakvu utakmicu. Ljudi su nam bukvalno dva puta presli centar i do 25 minuta pre kraja su vodili 2:0. 12 kornera, bar sedam-osam sansi iz kojih je teze promasiti nego dati gol, debilna odluka do debilne odluke u zavrsnici, sutira se kad treba da se doda, dodaje kad treba da se sutira, preskacu se lopte za zakucavanje u gol zbog saigraca koji je u boljoj poziciji a zapravo ga nigde nema. Na kraju smo bukvalno na silu ugurali cetiri gola i mogli jos toliko jer su muceni Zlatiborcani pocrkali.

 

Ivanic igrac utakmice prilicno ubedljivo, da je Stankovic slucajno resio i njega da odmara izgubili bismo ovu utakmicu.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

U poslednje vreme Bufon cesto gostuje na Miticu :D  Ovaj njihov golman je odbranio bar 5 cistih golova

 

Ne svojom krivicom. Cesto je bilo dovoljno da ga promasimo na liniji i da damo gol, ali avaj.

Link to comment

Zabavna tekma, dobro smo igrali i stvarno smo izmasili bogaoca. Moralo je da krene da lije u jednom trenutku. Jedino ne znam koji kurac je izvodio izgasirani Savija.

Link to comment
5 minutes ago, los borrachos said:

Zabavna tekma, dobro smo igrali i stvarno smo izmasili bogaoca. Moralo je da krene da lije u jednom trenutku. Jedino ne znam koji kurac je izvodio izgasirani Savija.

 

Nema ih zbog korone na stadionu da jedu govna i kradu show pa moraju ovako da se guraju u prvi plan, ili su im ostali kratki za kintu. Jebena drzava i jebeni klub koji dozvoljavaju nekom kretenu sa cetiri razreda osnovne, koji u zivotu nista drugo nije radio osim sto je visio na tribinama, da postrojava igrace i trenera. Govno od kluba, jebali ih "najverniji".

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...