Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Dobro, nije bilo ono neprijatno za gledanje, u skladu sa mogućnostima, nismo bili kila i i samo stajali nazad. Da smo bili kompletni i mi i oni možda bi gore prošli. Liga Evrope prava mera, manja šansa da nas napune, da smo nekim slučajem ušli u lš bilo bi baš ružnih utakmica. Mogla bi se proći ova grupa

Link to comment

Realno smo tanki, fali nam Marin da kreira gol bez igre. Gajić je bio baš loš. Ne gledam Ling Long ligu osim derbija, na svim evropskim utakmicama napred bezopasan, ali je zato pozadi rupa. Gobelja deluje kao panući iz najboljih dana.

Link to comment

Fale nam Kanga i Ivanic a to je pola tima jer su sa njima svi ostali za klasu bolji. I Katai i Nikolic i Sanogo i Falcineli...

I onda kao rezerve ne gledamo Simica i Vukanovica

Link to comment

Ne znam da li je do nas ili do njih ali nismo slabo trčali.

Glavni utisak mi je Gajić, baš je slab. Iskreno sam više očekivao od njega, gde je zapelo posle osvajanja WC U20, verovatno ga je sedenje na klupi Bordoa usporilo u razvoju karijere.

 

Liberec i Gent mogu biti samo slabiji, po kvalitetu, od Hoffea (a tek sa Kramarićem), svi se nadamo povratku Kange i Ivanića i uzimanju bodova. Uz ovakav pristup nema čega da se plaše.

 

Link to comment

Gledao sam na preskok, ali meni ovi Nemci ništa posebno, mogao je ovde bodić makar da se izvuče.

Teško doduše sa Stankelom:thumbd: Izuzetno mi je drago što je popio crveni karton, niko i ne treba da toleriše šabanisanje dotičnog. Onaj potez sa ljubljenjem Gaćinovića je :isuse: momenat.

Besmislene izmene postaju Stankelin TM...Njegoš nemoćni, Vukan, Mića Džihad Pavkov i wtf momenat sezone-Veljko Simić nakon što je odigrao ravno 0 minuta u celoj sezoni.:kecman: 

Slovan i Gent moraju da se dobiju ovde, što ne deluje neizvodljivo, jer tim može da bude sasvim ok z aovaj nivo takmičenja, ali jbg trener je na nivou zonske lige.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Ivanic se vraca u nedelju za Javor, Kangi su otkrili pre 8 dana, mozda ga oporave do sledeceg cetvrtka pa budemo kompletni

 

Pa valjda mora da miruje, bez treninga. Čisto sumnjam da će i Ivanić odmah na teren.

Link to comment

Dobro je Deki postavio prvu postavu, tri štopera u liniji i plus fleksibilniji bekovi koji se mogu dodavati kao krila, ali zapinjalo je često kod njih naročito kod Gajića, mogli su haos da prave iza zadnje linije Hofena, a nisu.  Problem je još kad vidiš da nemaš ama baš ni jednu adekvatnu izmjenu, a svjestan si da ta prva postava ne može vući do kraja, sve ono što je ušlo kao zamjena bolje da nije ni ulazilo na teren. Po meni najbolju partiju su pružili Eraković, Sanogo, Falćineli i tu bi se mogao dodati Milunović, ostali tu i tamo tankosava i alibi igra.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Jozef K. said:

Stanković sa svojim rešenjima stvarno deluje i dalje kao totalni početnik. I Milojević i Prosinečki su daleko bolji treneri.

 

Stankovic je sinoc izvanredno pripremio utakmicu za sastav kojim je raspolagao. Sad slobodno nastavite.

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Moze i u domacoj Ligi sa 3 pozadi, ali sa ofanzivnijim spoljnim igracima. I tako napadamo sve vreme

 

Nema potrebe za tim, niti mi imamo sastav za to kad smo kompletni. Ovo je varijanta kad se branimo protiv jacih, ostale utakmice cemo igrati u standardnoj formaciji.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Sad mi drugar šalje sms da je video Ivanića u Promenadi, dakle očigledno ne trenira sa timom i teško će stići za Liberec. 

 

Kakve veze ima to sto je tvoj drugar negde video Ivanica sa tim da li trenira ili ne trenira. Ne treniraju oni 24 casa dnevno.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Kakve veze ima to sto je tvoj drugar negde video Ivanica sa tim da li trenira ili ne trenira. Ne treniraju oni 24 casa dnevno.


Pa ne treniraju u Novom sadu? Ili ti imaš neki drugi info?! 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...