Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Inace Hofenhajm je igrao protiv Borusije sa gledaocima, bilo 5-6000 ljudi. Moguce i da ce protiv nas imati podrsku.

 

kakva su pravila za koronu, da li zna neko? Ivanic je dobio pozitivan rezultat pre 5 dana, do utakmice ce proci vise od nedelju dana, da li znaci ako bude negativan da ce moci da igra?

Mnogo nam znace on i Kanga.

Link to comment

I Erakovicu je neko zamalo pocepao dres u istoj toj situaciji kad je Jojic vukao Sanogoa, 2 komada je mogao svirati. Ja prvo nisam ni gledao kontakt koji je sviran, mislio sam da je svirao zbog ovog drugog. Posle penala je sudiju grizla savest, a nije imala zasto, potpuno je pederski sudio zadnjih 10 minuta, poslednji put smo ovakvo sudjenje imali u Glazgovu protiv Rendzersa u onim zlosrecnim kvalifikacijama, da je neko prdnuo a sudija cuo, i to bi bio zuti. Vrhunac bezobrazluka je bio onaj faul koji je sudio Pavkovu, kad je klizecim ispred njiihovog kaznenog cisto oduzeo loptu i bila je mozda sansa da se nesto napravi s boka. I u sred Gajicevog centarsuta on svira kraj?! Pa nije centrirao sa 80 metara, jebem mu seme.

Mislim da je u ovim derbijima kakvi su, mnogo pametnije igrati s decom kod kuce kao recimo proletos, a na strani igrati s najbezobraznijom, najdrskijom i najagresivnijom postavom. Obrnuto od utakmica Izbiste - Uljma, gde dajes rena kod kuce a u goste saljes petlice da se svete njima.

 

Po meni je Sanogo uprkos crvenom bio nas najbolji i najzapazeniji igrac na terenu, uz povremeno dobrog Kataija, svi ostali ili su bili beznacajni ili katastrofalni danas. Spiridonovic izgleda kao da obija golf keceve nocu.  

Stanoje je antipatican do jaja jos od prvog mandata i onog derbija za titulu iz 2011. Reding trlja sake zbog svog izbora. :D Erakovic 3 katastrofalne greske, on je najsrecniji sto je X. 

Hajdin i Simic na klupi, lepo sam pre mesec dana pricao da cemo od pretrpanog rostera doci do deficitarnog. :laugh:

Stravican pritisak je na igracima u derbiju, kao da vredi 15 bodova, bolesno. Ne mogu da dodaju loptu 5 metara unapred/ukoso, pogledam Betis - Sosijedad, ono ispadne lakoca postojanja i poezija. 

Link to comment
58 minutes ago, Milosh76 said:

Inace Hofenhajm je igrao protiv Borusije sa gledaocima, bilo 5-6000 ljudi. Moguce i da ce protiv nas imati podrsku.

 

kakva su pravila za koronu, da li zna neko? Ivanic je dobio pozitivan rezultat pre 5 dana, do utakmice ce proci vise od nedelju dana, da li znaci ako bude negativan da ce moci da igra?

Mnogo nam znace on i Kanga.

Za donalda Trampa, 5 dana je puna kapa.  Ionako rezultate njegovih testova ne objavljuju.  Za normalne ljude, mislim da je 14 dana izolacije neophodno, s tim da imaju dva negativna konsekutivna test.  Prema tome Kanga i Ivanic jos najmanje 10 dana van stroja.  Posle toga jos toliko dok se uhodaju.

Link to comment
17 minutes ago, Plajvi said:

I Erakovicu je neko zamalo pocepao dres u istoj toj situaciji kad je Jojic vukao Sanogoa, 2 komada je mogao svirati. Ja prvo nisam ni gledao kontakt koji je sviran, mislio sam da je svirao zbog ovog drugog. Posle penala je sudiju grizla savest, a nije imala zasto, potpuno je pederski sudio zadnjih 10 minuta

 

Nije ga grizla savest nego se usrao. Njima u lozi sedi osudjivani kriminalac u drustvu direktora policije, sta da se ocekuje od fudbalskog sudije kad vidi takvu ekipu u lozi a ceo tim Partizana i klupa mu jebu majku i hoce da ga biju sto je svirao penal koji je bio ocigledan. S ovakvim ponasanjem Partizan bi odavno bio izbacen iz svake lige koja drzi do sebe, napravili su od prvenstva sprdnju i bojno polje samo zato sto ne mogu da ga osvoje. Pri cemu, hajde da mi dominiramo u ligi a ispadamo protiv nekakvog Samrok Roversa pa da kazes da se u Evropi vidi koliko je neki tim realno jak, mi trenutno igramo cetvrtu sezonu zaredom u grupnoj fazi evropskih takmicenja i upisali smo neke pobede protiv visestruko jacih timova od nas.

Edited by harper
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nije ga grizla savest nego se usrao. Njima u lozi sedi osudjivani kriminalac u drustvu direktora policije, sta da se ocekuje od fudbalskog sudije kad vidi takvu ekipu u lozi a ceo tim Partizana i klupa mu jebu majku i hoce da ga biju sto je svirao penal koji je bio ocigledan. S ovakvim ponasanjem Partizan bi odavno bio izbacen iz svake lige koja drzi do sebe, napravili su od prvenstva sprdnju i bojno polje samo zato sto ne mogu da ga osvoje. Pri cemu, hajde da mi dominiramo u ligi a ispadamo protiv nekakvog Samrok Roversa pa da kazes da se u Evropi vidi koliko je neki tim realno jak, mi trenutno igramo cetvrtu sezonu zaredom u grupnoj fazi evropskih takmicenja i upisali smo neke pobede protiv visestruko jacih timova od nas.

 

 

Istina.

Ja vece placipicke od ovih iz partizana nisam video.Biju i krljaju na sve strane i samo kukaju.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic

Za lične sukobe pogotovo nema mjesta ovdje, ovo ko kome sjedi u loži i upravi uvijek vodi u sranje - dakle - ovdje, analiza utakmice da, budući mečevi da, stanje tima, igrači, da - ostatak priče nije za ovaj topic, a znate da imamo politiku da izbjegavamo otvaranje tema o navijačima i pratećim elementima, ova priča može na neku crnu hroniku, ali i tamo bez patkometrije. 

Link to comment
  • James Marshall unlocked this topic

Pandan Velje Nevolje po KUMS-ovoj doktrini, izvesni krimos Dragan Dzajic, jedini je igrac s jugoslovenskih prostora koji se nasao u konkurenciji "Frans Fudbala" za izbor clana najveceg fudbalskog tima svih vremena, u konkurenciji sa takvim podvalama kao sto su Kristijano Ronaldo, Gigs, Anri, Ronaldinjo, Rivaldo, Blohin, Rivelinjo, Stoickov i Karl-Hajnc Rumenige. Lepo drustvo.

  • +1 2
Link to comment

Opet saopstenja dve sramote FKP I FKCZ, ono nije dostojno coveka I razumnog bica.

Jedan je ponosan sto je narko diler clan skupstine FKP I poredi ga sa "nasim" likom koji je bezao od policije zbog malverzacija sa transferima.

A drugi naziva tu sramotu Pravnog fakulteta I FKP bludnicarem I pominje mu druzenje sa muskim maloletnicima.

Odvratni likovi!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

gavric izgleda ne moze protiv hifenhajma tako da ce ben na krilo a u sredini nam ostaju sanogo, petrovic i nikolic; bez izmena... 

Sredina ce biti tanka cak i da je Gavric spreman.  On, Ben i Spiridonovic su bili medju najslabijim u derbiju.  Moguce je da Ben ostane u sredini a Spiridonovic ili cak Vukanovic ili Falcineli igraju krilnog napadaca (u kom slucaju se Katai seli na desnu stranu).  Vise bih voleo Gajica umesto Gobeljica, ali sumnjam da ce Stankovic da da prednost Gajicu jer je ovaj slabasan i fizicki i odbrambeno.  Naravno, treba racunati i na Stankoviceve ekspermente (npr. sa tri stopera, Gobeljac bocni vezni, isl.)  Sve u svemu, cak i da imamo najjaci sastav, Hofenhajm je mnogo ozbiljan protivnik.  Poraz od ne vise od 2-0 bio bi prihvatljiv. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...