Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Пазите сад наглупљи текст икад написан: https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sluti-na-kraj-velike-ere-borjan-delio-poklone-u-svlacionici/359950

 

Борјан је саиграчима и стручном штабу подијелио поклоне као капитен што би могло да значи да се заситио и да жели да иде из Звезде.

Иако је вишеструко изјавио да не жели да иде. И има одличне финансијске услове и навијачи га воле и капитен је.

Али то што је дао поклоне саиграчима је њих уплашило.

За Звезду је од виталног значаја да га задржи.

Ако уопште он намјерава да иде.

 

:ziga::lolol:

Link to comment

Ајд па нек је са срећом и да и наша Звезда и Госн Димитрије наставе низ.
Што се тиче следеће сезоне чека нас баш тежак посао. Прегломазан играчки кадар од којих сваки трећи играч треба да остане. Деки је почетник на клупи, спортски директор доказана незналица и уграђивач, а Терза је то што јесте. То смо знали и кад је дошао на позив духа који лебди.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

Link to comment
15 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Пазите сад наглупљи текст икад написан: https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sluti-na-kraj-velike-ere-borjan-delio-poklone-u-svlacionici/359950

 

Борјан је саиграчима и стручном штабу подијелио поклоне као капитен што би могло да значи да се заситио и да жели да иде из Звезде.

Иако је вишеструко изјавио да не жели да иде. И има одличне финансијске услове и навијачи га воле и капитен је.

Али то што је дао поклоне саиграчима је њих уплашило.

За Звезду је од виталног значаја да га задржи.

Ако уопште он намјерава да иде.

 

:ziga::lolol:

 

 

Ko je za da uvedenom ban za kacenje Darjanovih gluposti? Kao za navijacke YT klipove npr.

 

Mislim ko to uopste cita?!

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Пазите сад наглупљи текст икад написан: https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/sluti-na-kraj-velike-ere-borjan-delio-poklone-u-svlacionici/359950

 

Борјан је саиграчима и стручном штабу подијелио поклоне као капитен што би могло да значи да се заситио и да жели да иде из Звезде.

Иако је вишеструко изјавио да не жели да иде. И има одличне финансијске услове и навијачи га воле и капитен је.

Али то што је дао поклоне саиграчима је њих уплашило.

За Звезду је од виталног значаја да га задржи.

Ако уопште он намјерава да иде.

 

:ziga::lolol:

Ulepsa mi dan ovo :D

Link to comment

Trener je seo u auto sa sinom odmah posle proslave i eno ga u Milanu. Ako je on zapalio zbog cele situacije zamislite koliko je ozbiljna. 

 

Nije dobro komšije. 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

 

Ko je za da uvedenom ban za kacenje Darjanovih gluposti? Kao za navijacke YT klipove npr.

 

Mislim ko to uopste cita?!

Zasto je to sto Mozzart pise gore od ovoga sto pisu Delija67 i Azdaja?  I jedno i drugo su tabloidne vesti.  Znam da ne umeju bolje; na tome su odrasli, tako su vaspitavani.  Zato, nema banovanja.  Ili na ignore listu, ili muski progutaj baljezgarije.  Jer ima dosta ljudi koji ih vole.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Gospodine pošto znam da volite da vam se tako obraćaju. Ovo sto sam ja napisao je istina 100%. Ako sam ja u krivu više nikad se neću javiti ovde. A sta ćemo ako sam ja u pravu? 

Da vidimo koliko ste gospodin, očekujem izvinjenje onako u vašem maniru. 

Link to comment

Pre svega rec gospodin ne oznacava plemenito poreklo, vec pristojnu distancu u komunikaciji medju ljudima koji se ne poznaju.  Ja licno ne volim da sam na "'ej ti" sa ljudima koji mi nisu bliski.  Tu "privilegiju" ostavljam za calnove porodice i prijatelje.

 

Drugo, to sto ste objavili da je Stankovic otisao sa sinom u Milano je zlonamerno.  Pre svega, tim Zvezde je na odmoru i Stankovic nema radnih obaveza sa timom do pocetka priprema.  Drugo, Stankoviceva porodica zivi u Milanu i normalno je da je otisao da ih vidi.  To je Stankoviceva privatna stvar, a ne tema za razvlacenje na forusnkim diskusijama sa zlonamernim ukazivanjem na "ozbiljnost situacije".  Ako ste vec hteli da ukazete na ozbiljnost situacije, onda je pre svega trebalo da objasnite koju situaciju imate na umu i zasto je ona ozbiljna u kontekstu Stankovicevog odlaska u Milano.  Posto niste, onda ste obican tabloidni amater.

Link to comment
18 minutes ago, Dimitrije said:

Zasto je to sto Mozzart pise gore od ovoga sto pisu Delija67 i Azdaja?  I jedno i drugo su tabloidne vesti.  Znam da ne umeju bolje; na tome su odrasli, tako su vaspitavani.  Zato, nema banovanja.  Ili na ignore listu, ili muski progutaj baljezgarije.  Jer ima dosta ljudi koji ih vole.

 

Ja sam ozbiljan kada su linkovi za skupljanje klikova u pitanju. Darjan aka Balerina je samo 1 u nizu.

 

Link to comment
44 minutes ago, Azdaja said:

Trener je seo u auto sa sinom odmah posle proslave i eno ga u Milanu. Ako je on zapalio zbog cele situacije zamislite koliko je ozbiljna. 

 

Nije dobro komšije. 

 

covek zivi u milanu, tamo mu je porodica. tako bi za svakoga ko ode kuci mogli da kazemo - zapalio od cele situacije, zamislite koliko je ozbiljna...

Link to comment

do kada su igrači na raspustu, inače za trenera i sd ne bi smelo da bude odmora već bi trebali da jure pojačanja pred start priprema, da im oči zakrvave od gledanja video materijala :happy:

Link to comment

Pa nije valjda da je jedini VCR u prostorijama Zvezde, valjda mogu ti VHS-ovi da se gledaju i kod kuće, evo imam ja neki panasonik plejer, poslaću mu autobusom, pa neka gleda kasete kod kuće sa klincima. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...