Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

Sportski direktor je Mrkela, dovoljno rečeno. Nadam se da sem isisavanja para ničemu drugom ne služi (neće Zvezda propasti , najbolje bi bilo da se ne miješa u svoj posao, ako ima imalo njegovog uticaja na dovođenje Žandera, La Para i ovih domaćih poluproizvoda, onda je jasno da lik nema pojma o skautingu. 

Sta ovo treba da znaci?  Da je nekompetentan, da krade klupski novac ili da radi za rezim?  Prvo, pored promasaja uspeo je da dovede dobre igrace (Borjan, Marin, Krsticic, Katai, Degenek, Rodic,....).  Znaci da nije kompletan dunster.  Ako mislite da je lopov, morae da navedete cinjenice a ne samo svoje sumnje.  Ako ga je instalirao ovaj rezim, kako to da su ga i neki prethodni rezimi isto tako instalirali na odgovorna mesta i u Zvezdi i u FSS?

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Sta ovo treba da znaci?  Da je nekompetentan, da krade klupski novac ili da radi za rezim?  Prvo, pored promasaja uspeo je da dovede dobre igrace (Borjan, Marin, Krsticic, Katai, Degenek, Rodic,....).  Znaci da nije kompletan dunster.  Ako mislite da je lopov, morae da navedete cinjenice a ne samo svoje sumnje.  Ako ga je instalirao ovaj rezim, kako to da su ga i neki prethodni rezimi isto tako instalirali na odgovorna mesta i u Zvezdi i u FSS?

Ja tvrdim da je dunster (imam svoje izvore), vi ne, a to da je lopov ili nije, ja nisam tvrdio, niti je ovo sud da iznosimo dokaze. Jednostavno iznosim svoje mišljenje. Uzgred, slažem se da ne treba da davimo o politici, ali odvojiti CZ od politike u današnjoj Srbiji (odvojiti bilo šta) jeste... ajde da ne potežem bilo kakva poređenja da ne bismo ulazili u dodatno tjeranje maka na konac. Ja se odjavljujem. 

Link to comment

Zanimljivo j da na temi o Crvenoj zvezdi njeni navijaci mnogo vise vole da kritikuju nego da je hvale ili podrze.  To je izgleda vise stvar mentaliteta nego odraz stanja u Zvezdi.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Ja Stankovicu zameram sto je dozvolio da u sezonu krene bez startnog spica, desnog beka i zamene za levog beka. Ajde spic i djene djene ali da nam brat Gobelja i dalje dominira iako je sa loptom na vi to vec ne mogu da skapiram.

Jedan moj drugar koji je igrao fudbal preko mi je reko da su gluposti da je Miloje imao srece. On kaze da je Miloje savrseno postavio taktiku sa onim sto ima i da to sto izgleda da je protivnik dominirao je cista iluzija jer sa tom dominacijom su jedino mogli da se slikaju kad dodju na 30-40m od gola. Ovo naravno vazi za kvalifikacije ne za grupnu fazu.

 

Sta kaze tvoj drugar koji je igrao fudbal na penal seriju protiv Kopehagena u kojoj su ljudi tri puta imali mec loptu i sva tri puta zasrali? Naravno da Milojevi rezultati nisu posledica srece, bar ne samo srece, ali je srece bilo obilato par puta. Jedno ne iskljucuje drugo. Ako neko kaze da je Miloje povremeno imao srece time ne negira Milojeviceve takticke kvalitete, kao sto ni isticanje tih kvaliteta ne moze da negira da smo i protiv Salcburga i protiv Kopenhagena imali mnogo, mnogo srece.

Link to comment

Milojević je sigurno bolji trener od Stankovića, potonjem je ovo prvi trenerski posao, očekivanja su da pokaže trenersku žicu, prenese neku foru iz igračke karijere i za početak se oslanja na stručni štab. Čini se da je i tu prethodni sastav bio nešto bolji (sadašnjeg pomoćnika znam još iz igračkih dana iz intermeca, ipak utisak mi je da je onaj Kosanović bolji trener). 

Lepršavost u našoj ligi ne znači puno sve dok je suđenje 60:40 ili 70:30 u korist zvezde, ono što je ovde faul i prekid napolju nije i onda igrači izgledaju nemoćno, manje spremni ili uplašeni. Meni je žao što su prodali Vulića, dok je Tomane realno suvi prosek, valjda ovaj talijan bude bolji.

Link to comment

Stankoviceva danasnja konferencija za novinare je bila fijasko.  Tacno je da su pitanja novinara bila neumesna i glupa, ali Stankovicevi odgovori su bili emotivni, nemusti i priglupi.  On nije elokventan covek a nastupa kao da jeste, mada mu je recnik skucen i odgovori nepromisljeni.  Uz sve to, pokusava da nastupa drugarski umesto da drzi pristojnu distancu kako nalaze sefu strucnog staba FKCZ.  Milojevic isto tako nije bio elokventan, ali je bio svestan toga i odgovarao u spartanskom stilu; malo reci, bez emocija, bez konfrontacije i bez bratimljenja.  Bozovic je na konferencijama bio maher, elokventan kao vecina Crnogoraca, umeo je svakog novinara da satera u cosak, da ih na njihova provokativna pitanja natera u defanzivu, mucanje, a neke i na suze.  Ukratko, Stankovicu treba medijski trening. 

Link to comment

Je li prije dvije godine kod vas trebao da dodje Da Silva iz Caen-a? Na kraju je otišao u Rennes gdje je stub odbrane (sada je i kapiten).

Meni se čini da CZ odlično traži strance.  

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...