Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

   Nije tragedija, ima taj plej of, a odavno pričam da za LŠ ionako nismo. Prva izmena je odredila sudbinu meča. Uveo je Jovančića jer se uplašio od ona 2 napada Omonije, Sanogo je počeo da pada sa snagom. Ja sam bio uveren da će početi sa još 1 osiguračem, ali eto to se desilo tek u 65.minutu. Jovančić je čak i odradio to što se od njega tražilo, zatvorio je rupe na sredini, ali smo potpuno izgubili igru unapred. Što Harper reče, izlaskom Ivanića nestali su Kanga, Ben i Katai. Imali smo 5 sasvim korektnih šansi, nešto od toga je trebalo da uđe, a i gol koji smo primili je idiotski. Normalno, na naplatu je došlo i glupiranje sa špicem. Nije mii jasna kritika Kange za šutiranje, Mocart čak piše da je privatizovao utakmicu. Svaki šut u prvom poluvremenu je bio rezonski. Jbg, pre utakmice svi prizivaju potez kojim će rešiti meč kao protiv Sparte i Krasnodara, a onda ga kritikuju što šutira :blink:. Usput, Rodić je bio najbolji. 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

pa jel nismo nosioci u plejofu? otkud Celtic i Ludogorc među nepovlašćenima

 

ceka se da toni tvitne spisak potencijalnih rivala u 4. kolu posto ovi debili po sporskim portalima ne mogu ni datum utakmice da ubodu... 

Edited by Bright Billy
Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

 

ceka se da toni tvitne spisak potencijalnih rivala u 4. kolu posto ovi debili po sporskim portalima ne mogu ni datum utakmice da ubodu... 

  

    Tvitnuo je odavno, to je ovaj spisak koji je Dimitrije postavio. Pod pretpostavkom da svi favoriti prođu večeras i sutra.

Link to comment

Daj neke kese kuci, kese u gostima ne mozemo, imbecile u gostima jedva mozemo. 

Gledam tekmu s caletom i tacno mu govorim vec u 30' da cemo sustati i da ako ne odemo s 2-0 na poluvreme nema 'leba. I bi. 

Jako los sudija, ne tendenciozan, ali jako los. Gavric za po sata uradio vise nego Katai za 90. Vukanovic jeziv, sve sam vise uveren u svoju intuiciju kad sam rekao da je Stankovic profesor fizickog. Njemu je citav tim disao na skrge u 60', prvu izmenu je pravio u 80' - 85' bese? I to vec opisanu. 

Ovi smaraju s tim kornerom, ja sam to radio na PES 2008 stalno, i prolazilo je bas kao sa Borjanom. Rori Delap sranje. Ovo je najgori tim koji nas je izbacio jos od CSKA Kijeva, ali nije da nisam ocekivao ispadanje, ocekivao sam da je Omonija bolja nego sto jeste. Ovo Olimpijakos prolazi s rezervama, kao Partizana onda.

Nije mi nesto ni krivo, smorio sam se i ispuvao jos zimus kad je batalio Miloe. Za LE mi svejedno, bilo je lepo sve ovo samo dok se cekalo. 

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Nista. Ljudi su perfektno izvodili penale.

Tacno tako.  S druge strane, kvalitet izvodjenja penala Zvezdinih igraca u domacoj ligi (50-50) se ponovio na Kipru.  To mora da se uvezba.  Stankovic to izgleda zanemaruje, ali ovo iskustvo ce mu, nadam se, koristiti da njegovi igraci postanu bolji penaldzije.

Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

   Nije tragedija, ima taj plej of, a odavno pričam da za LŠ ionako nismo. Prva izmena je odredila sudbinu meča. Uveo je Jovančića jer se uplašio od ona 2 napada Omonije, Sanogo je počeo da pada sa snagom. Ja sam bio uveren da će početi sa još 1 osiguračem, ali eto to se desilo tek u 65.minutu. Jovančić je čak i odradio to što se od njega tražilo, zatvorio je rupe na sredini, ali smo potpuno izgubili igru unapred. Što Harper reče, izlaskom Ivanića nestali su Kanga, Ben i Katai. Imali smo 5 sasvim korektnih šansi, nešto od toga je trebalo da uđe, a i gol koji smo primili je idiotski. Normalno, na naplatu je došlo i glupiranje sa špicem. Nije mii jasna kritika Kange za šutiranje, Mocart čak piše da je privatizovao utakmicu. Svaki šut u prvom poluvremenu je bio rezonski. Jbg, pre utakmice svi prizivaju potez kojim će rešiti meč kao protiv Sparte i Krasnodara, a onda ga kritikuju što šutira :blink:. Usput, Rodić je bio najbolji. 

 

Zlobna balerina, to je Grof provalio odavno.

 

Ispadanje nije toliki problem, imamo jos jednu sansu za takmicenje kojem smo dorasli, mnogo veci problem je to sto imamo premalo igraca s jakim motorom a previse vecno rovitih i povredjenih. Koliko god je rezultat drugaciji podseca malo na poraz u Beogradu protiv Ludogoreca koji je dosao kao posledica fizickog pada ekipe, s tom razlikom sto su igraci Ludogoreca bili vestiji pa su to naplatili jos u produzecima a ovi su morali da cekaju penale. Mi ako hocemo da igramo ovo sto Stankovic hoce jednostavno moramo da podignemo fiziku ekipe na visi nivo jer moderan fudbal zahteva i moderan pristup u radu na fizickoj i kondicionoj spremi igraca. Skoro sat vremena Milunovic, Rodic, Sanogo, Katai, Ben i Gobeljic su prezivljavali na terenu umesto igrali fudbal, Ivanic je verovatno zbog toga zamenjen, a to je otprilike jedina izmena koju smo imali jer su izmene u spicu i na levom beku unapred upisane u protokol utakmice. Alternativa je da imamo 22 igraca podjednakog ili slicnog kvaliteta a mi nemamo ni 11.

Link to comment
22 minutes ago, de Sisti said:

Uhvatili su Borjana u masinu, prva 3 penala su sutnuli u njegovu desnu stranu. Nisu svi perfektno izveli, drugi njihov penal bi lagano odbranio da se bacio na desnu stranu

Razumem da kritikujete Borjana za gol koji je primio posle kornera, ali zbog golova koje je primio iz penala - tesko. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...