Jump to content
IGNORED

World Cup 2022 - opšta tema

renne

Recommended Posts

14 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

meni se brazil zgadio ‘94 najjači tim ikad, a osvojena titula autobus taktikom

:fantom:

Tako se osvajaju titule, jbg. Ko igra lepršavo i za raju, na kraju završi pre vremena.

S tim sto je 2002 i celo prvenstvo bilo skoro pa neregularno, jaki timovi su izbaceni da bi Koreja dosla u polufinale. I onda osrednja Nemacka zavrsi u finalu.

Kad bi se pravila lista neregularnih prvenstava na prvom mestu bi verovatno bio Mundijal 1934 pa zatim 2002.

Ali 1954 odnosi ubedljivu pobedu za najgluplje osmisljen sistem takmicenja gde su se u nokaut fazi de fakto nagradjivale drugoplasirane ekipe iz grupe. Tako je osrednja drugoplasirana Nemacka zavrsila u finalu pobedivsi drugoplasirane Jugoslaviju i Austriju u polufinalu, a prvoplasirani Madjari su izbacili prvoplasirane Urugvajce i Brazilce (sampiona i vicesampiona sveta) posle rovovske borbe. 

• +1 1
20 hours ago, Weenie Pooh said:

Za dres bi im verovatno zabranili sponzori koji su skupo platili da njihov brend bude ekskluziva :D 

Ali bukvalno (jebao ih fun statement): https://www.bbc.com/sport/football/63713724

Belgium will not wear their white away shirts with the word "love" on the collar in the group stage of the World Cup in Qatar following a discussion with Fifa. It is understood to be part of a commercial dispute. [...] In a statement when the kit was launched, Adidas said: "With the kit, the Belgian Red Devils and partners involved intend to make a positive, fun statement of LOVE in times of turmoil."

39 minutes ago, Meazza said:

Dodao bih i Brazil 2002, sramno guranje od strane sudija protiv Belgije u ionako neregularnom prvenstvu. 

34 minutes ago, MocaVukotic said:

Italija 2006 zbog australije, ako ces tako

Mali disklejmer: nisam bio sretan niti jednim ishodom od navedenih, ali to jesu bile dvije najbolje reprezentacije na rečenim prvenstvima, po prikazanom na terenu.

Francuska 1998. bi se mogla raspravljati zbog Ronaldove bolesti.

Mislim da sam već pisao 1 teorije zavjere:

Spoiler

SP 1998 je osvojila Francuska jer se igralo kod njih. 

SP 2002 je bilo vraćanje Brazilu i Ronaldu za puštanje Francuzima. Talijani i Španci su pokradeni do koske.

Ligu prvaka 2004. je osvojio Porto da Portugalci lakše progutaju organizaciju EP.

EP 2004 je osvojila Grčka da Grci lakše progutaju organizaciju Olimpijade.

Italiji se vratilo za 2002, a ujedno je i Francuska vratila dug. Zidane-Materazzi je insceniran radi uvjerljivosti.

2008. se ugodilo Španiji.

Onda dolaze arapske pare u fudbalski svijet u jeku recesije. Katar kupuje Guardiolinu podršku, a Guardiola u bizarnim okolnostima osvaja CL dok Španija osvaja turnir za turnirom.

I tako dalje, i tako dalje...

• +1 3
2 hours ago, Meazza said:

Kako to mislis gol za 3:2 nije bio presudan? 

Kontraverzan je i cetvrti gol jos vise jer je publika upala na teren pre nego sto je postignut (poslednji minut utakmice), evo screenshota neposredno pre gola, lopta je kod Hursta, nemacki odbrambeni igrac gleda ka ljudima koji su upali na teren:

HdJg7qX.png

Sprdnja od titule.

Hoću da kažem da je meč završen pobedom do 2 gola razlike - izvini, ne umem jasnije da objasnim. 

Pri tom, da li je lopta od precke presla gol liniju nije pitanje za fudbalera koji je postigao gol, dok sa druge strane imamo namerno igranje rukom koje je pretvoreno u mitološku pobedu za Foklande. 

1 hour ago, ArleKino said:

Mali disklejmer: nisam bio sretan niti jednim ishodom od navedenih, ali to jesu bile dvije najbolje reprezentacije na rečenim prvenstvima, po prikazanom na terenu.

Francuska 1998. bi se mogla raspravljati zbog Ronaldove bolesti.

Mislim da sam već pisao 1 teorije zavjere:

Hide contents

SP 1998 je osvojila Francuska jer se igralo kod njih. 

SP 2002 je bilo vraćanje Brazilu i Ronaldu za puštanje Francuzima. Talijani i Španci su pokradeni do koske.

Ligu prvaka 2004. je osvojio Porto da Portugalci lakše progutaju organizaciju EP.

EP 2004 je osvojila Grčka da Grci lakše progutaju organizaciju Olimpijade.

Italiji se vratilo za 2002, a ujedno je i Francuska vratila dug. Zidane-Materazzi je insceniran radi uvjerljivosti.

2008. se ugodilo Španiji.

Onda dolaze arapske pare u fudbalski svijet u jeku recesije. Katar kupuje Guardiolinu podršku, a Guardiola u bizarnim okolnostima osvaja CL dok Španija osvaja turnir za turnirom.

I tako dalje, i tako dalje...

Znači ipak osvajamo mi ove godine a dok slavimo Vučić potpisuje za Kosovo?

12 minutes ago, *edited by mod said:

Znači ipak osvajamo mi ove godine a dok slavimo Vučić potpisuje za Kosovo?

Indianapolis je to platio još prije 20 godina.

Just now, goofs said:

Dozvoli, Indianapolis i Marija Serifovic :fantom: 

Pa vidi, ja mislim da ste pobjedom Marijom Šerifović kompenzirani za postojanje Marije Šerifović. Homeopatija. :fantom:

• Haha 6
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...