Jump to content
IGNORED

Казус Теа Катаи


napadaj

Recommended Posts

a dobro. izabrao je shta voli, to ce da ga koshta i to je to. mislim zivot je prepun toga, ko u romanu s_w.gif

 

ona ovde moze da napravi politichku karijeru ko nishta, kod doktorke stojkovic bez problema :ph34r:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

 

 

ne mlati, boktidava

nagnali su 1 sterlinga, koji je verovatno izgradio zgradu u kojoj ti živiš i još pesto-osamsto takvih, ima milijarde. izvinjavao se ali nije dobio drugu šansu.

a tebe čudi što je najebao katai zbog te svoje ljovisne?

čuš izvinio se. nemojte se zajebavati.

druga šansa za nekog ko u ovakvom trenutku poziva da poubijaju govna? to može samo zla osoba. ako takvi počnu da dobijaju drugu šansu onda jebo drugu šansu.

pravi muž bi joj stavio pušku u ruke i odveo je na te demonstracije, pa da ubija sama ako joj je već do toga. a kad krene da plače onda je naterati da stoji mirno dok joj cele demonstracije izlupaju po čveger sve dok ne dobije ravne tabane.

pa je onda još da je tuži za nanesenu bol i narušen ugled, pa da još ona njemu duguje kintu posle razvoda.

dečko je sigurno dobio opciju da, što se kaže, spali sve mostove prema njoj ili da traži drugi klub. i vidimo šta je mučenik izabrao. treba ga sažaljevati zbog toga? evo, sve trčim.

igraće u zvjezdi, ali osim toga neće mu ništa faliti u životu. :fantom:

 

pa ma sta lupas bre, tako je data i druga pa treca sansa ovom ugusenom crncu, zadnji put odlezao samo pet godina a imao uperen pistolj i trudnu zenu kojoj su upali u stan da pljackaju. on moze milion sansi, moze da bude pusten posle samo pet godina,  jer su preblagi sa kaznama danas a jedan belac cija zena nema vise od 25-30 godina, dolazi iz druge kulture, njemu ne moze?!? ma more...

 

moj stan, zgrada je u vlasnistvu milionera koji se bio kandidovao za guvernera floride, jedan smrad cija politika srecom nije prosla. jedno prica javno a ovamo vristi ako mu neko od stanara ne plati na vreme. a ima jedno 50 zgrada po kaliforniji i teksasu. suv kapitalizam. jos gledam sta radi...javno sere i podrzava black lives matter a menadzer ne sme crncima da izrenta stan (jer su cesto problematicni sa placanjem, postovanjem reda i mira itd). sve go licemer do licemera

 

jebena politicka korektnost, unistice covecanstvo. 

 

uvek ce mi biti bolji prijatelj covek iz drugog tabora ili neko ko se iskreno drzi svojih stavova nego neki belac od 20 grama koji se krije kao picka iza PC i jos je nasilno grlato namece. ma more pushi ga (pard my language bubo, malo me strast ponela)

 

plussto mrzim entitled people...i bogatu bagru i crnce kojima je ceo svet kriv. fuck off

Edited by mustang
Link to comment

zena.koja.dolazi iz druge kulture je napisala pobij govna! meni to malo hevi. ona je tamo.gost, pre svega. ne bi bilo loshe da je malo sachekala sa mishljenjem. shta se to nje tiche? shta ona.zna o tome?

nemoguce da je ok javno reci.u tudoj drzavi za tudji narod. da zanemarimo sve drugo,.nepristojno je.

na kom jeziku se to desilo?

sent from bubamoto

Link to comment

i mene zanima

 

da je nepristojno jeste, al ko zna sta je ovde videla (nije bio nimalo lep scenario kada su krenuli u hordama da pljackaju i prebijaju ljude na ulicama los andjelesa). da sam slusala vesti, mislila bih a mirni protesti, ali bila sam u centru desavanja plus na nekom nasem app si mogao da pratis uzivo haos. jer, svako danas snima jelte....nije normalno da mi stojimo ispred zgrade i cuvamo nas od potencijalnih vandala koji ...kao purge day...eto tako je to izgledalo. 

 

mogla je ona da se izvini....ponela je atmosfera. uplasila se....iskreno mene je tesko uplasiti ali nije mi svejedno kada pored mene prolaze obuceni ko nindze i da li ce me opaliti otpozadi i opljackati....to je bilo totalno izivljavanje pet jebenih dana. 

 

i ovo za dolazak iz druge kulture, ne mislim sad da bi svaka srpkinja koja dodje u la imala takvo misljenje, nego da se izrazavanje drugacije dozivljava, otvorenost u besu. 

 

ovde ce neko biti besan u tri lepe, nabice ti noz u ledja cim se okrenes a onda te pogledati ili sa osmehom ili jao jel ti treba pomoc. 

Edited by mustang
Link to comment

kako me spijunira apple ahahahaha

dok smo ovo kucale, iskoci mi vest o tome

 

https://www.yahoo.com/sports/la-galaxy-release-aleksander-katai-following-racist-and-violent-posts-by-wife-180553788.html

 

a pa ona je cikagu svo vreme bila, na srpskom je rekla u instagram story ali je neko nas prijavio

 

ja garantujem svojim zivotom da 90% ljdui koji su dosli u cikago open mindided, koji nisu bili nikada rasisti, da su postali tamo. 10% ide na one koji vole seks sa crncima/crnkinjama. 

Link to comment

secam se kad sam dosla u LA, pa neki crnac poceo da peica sa mnom a ja u soku! covek prica normalan engleski!!! ja rekoh ma ovaj je neki koledz zavrsio, kad ono svi pricaju americki engleski normalno...latinosi su mi malo problematicni za razumevanje al mi je vec uslo u uvo. a u cikagu... pa jedino kad si na severnoj strani ih razumes. downtown i south side pet godina mi trebalo da skapiram....to titlovi ti trebaju da ih razumes. to ko da si otisao u okolinu nisa ili vranje. 

Edited by mustang
Link to comment
16 minutes ago, čekmeže said:

Nego @mustang juče bio world donuts day, jesi li odnela krofne momcima u plavom, ne mogu se razbijati glave našte?

 

nisam stigla :)

sledece nedelje cu

 

hvala na paznji  :D

Link to comment
 
Skandal za otkaz. Tvit zene. Opasna vremena.
 
sve je skandal u vezi sa tim, sa koje god strane ga pogledash. neverovatna stvar.

sent from bubamoto

Link to comment
4 hours ago, čekmeže said:

Nego @mustang juče bio world donuts day, jesi li odnela krofne momcima u plavom, ne mogu se razbijati glave našte?

kad je world praziluk day da se neko seti mustang?

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

sve je skandal u vezi sa tim, sa koje god strane ga pogledash. neverovatna stvar.

sent from bubamoto
 

Baš tako.

 

Niko ne spori da ona to nije smela napisati,ali pravdanje otkaza njenom mužu:isuse:

Edited by Milošica
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...