Jump to content
IGNORED

Казус Теа Катаи


napadaj

Recommended Posts

4 minutes ago, omiljeni said:

 

Ne razumem ovo za poželjno ponašanje.

 

 

Znam. Imamo razlicite stavove o slobodi misljenja i govora tako da cemo se tesko razumeti.

 

Za ovo o dopingu i drogiranju koje je iskorenjeno i stvar je pojedinca samo sam se slatko nasmejao. Sto nije malo u ovom delu dana, zato hvala.

Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

bas sad gedam taj klip i ramisljam da li bi se uclanio u kkk zbog tee. 

 

i kad te olade za milion dolara zbog tee barem znaš da je vredelo

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Imamo razlicite stavove o slobodi misljenja i govora tako da cemo se tesko razumeti.

 

pobij govna je sloboda mišljenja i govora

brate mili

 

a gde je granica? šta je onda ispod te zamišljene crte koja razdvaja civilizovano od necivilizovanog govora. kad bi rekao dosta je, da je okačila na stori kako imitira majmunske krike ili da ih gađa bananama

Link to comment

cisto malo da zamutim, gradonacelnik cikaga, gej starija crnkinja, na kuknjavu aldermana sto trazi pomoc za vreme riots, da njegov kraj dobije nacionalnu gardu ona mu odgovori “you are full of shit”

gradonacelnik...

Edited by mustang
Link to comment

Nacizam, fasizam i rasizam su crvena linija preko koje ne treba prelaziti, barem treba da bude tako. Tako je i na ovom forumu, kao i svuda u civilizovanom svetu. Svi koji prave paralele tipa "a sta bi bilo sa stricem fudbalera koji je reko da ne voli sushi nego pecenje" ili "dal je ok da moj pasenog dobije otkaz jer je napisao da treba pare uloziti u zgradu opere a ne u poplocavanje trga" totalno mashe fudbal i neverovatno mi je da to ne kapiraju posle 30 strana pisanija

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pobij govna je sloboda mišljenja i govora

brate mili

 

 

Hajde sto se iscudjavas onim sto si sam napisao, imas i razloga, ali zasto mene citiras u obracunu sa samim sobom?

Link to comment
Just now, Tsai said:

Nacizam, fasizam i rasizam su crvena linija preko koje ne treba prelaziti, barem treba da bude tako. Tako je i na ovom forumu, kao i svuda u civilizovanom svetu. Svi koji prave paralele tipa "a sta bi bilo sa stricem fudbalera koji je reko da ne voli sushi nego pecenje" ili "dal je ok da moj pasenog dobije otkaz jer je napisao da treba pare uloziti u zgradu opere a ne u poplocavanje trga" totalno mashe fudbal i neverovatno mi je da to ne kapiraju posle 30 strana pisanija

 

Naravno da su to crvene linije koje ne treba prelaziti ali je takodje opasno kad ljude za takve stvari optuzuju diletanti, histerici i ljudi sa odredjenom agendom, koji su veoma cesto ili sami debelo preko tih crvenih linija ili nemaju pojma o cemu pricaju. Pricali smo o tome pa da se ne vracamo na tu mucnu temu jer je ovaj forum prepun takvih likova. Denuncijacija je takodje crvena linija preko koje ne treba prelaziti.

Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

Nacizam, fasizam i rasizam su crvena linija preko koje ne treba prelaziti, barem treba da bude tako. Tako je i na ovom forumu, kao i svuda u civilizovanom svetu. Svi koji prave paralele tipa "a sta bi bilo sa stricem fudbalera koji je reko da ne voli sushi nego pecenje" ili "dal je ok da moj pasenog dobije otkaz jer je napisao da treba pare uloziti u zgradu opere a ne u poplocavanje trga" totalno mashe fudbal i neverovatno mi je da to ne kapiraju posle 30 strana pisanija

 

pa dobro dragi, al neko iz donje tresnice koji je od metropole video samo beograd na ekskurziji, ne moze da popuje nekom u belom svetu i proziva tek tako da je rasista, nacista, fasista, homofob. i to je veliki problem jer reci nose tezinu i cesto se zloupotrebe iz neznanja i neiskustva

 

ne branim teu, mislim da je bila prosta, ali niko od nas ne zna sta je dovelo do toga da tako misli. mozda je glupa, mozda je idiot, mozda je imala

lose iskustvo, mozda je odrastala u policijskoj familiji ...mozda joj od straha sta se desavalo na ulicama grada tada popustio ventil. 

 

Edited by mustang
Link to comment
Od kad je to Tea Katai javna licnost? Kojim se ona javnim poslom bavi? Ja za nju nisam cuo do otvaranja ove teme, a verujem ni bilo ko drugi odavde. Da li smo onda i mi ovde javne licnosti jer u javnom prostoru izrazavamo neko svoje misljenje?
Ovo je kandidat za jedno od najsmešnijuh pitanja u dosadašnjem toku diskusije, a vala ih je bilo. U najboljem maniru sredovechnity tviteraša koji žive u pećini i onda odjednom shvate da su u 2020. godini i ništa oko sebe ne kapiraju.

Kako god, da zanemarimo sve ostalo, postala je javna ličnost kada je kao supruga jedne, nadam se i po tvom kriterijumu i shvatanju pojma javne ličnosti, iznela one gadosti na društvenoj mreži, što je mogao da vidi ceo svet (i video je).

A ako želiš da se testiraš kao javna ličnost, krajnje je jednostavno: ostavi na svom instagramu neku sličnu gadost pa da vidimo reakcije javnosti na to. Mada mogu već sada da ti kažem odgovor.
Link to comment

Ja samo da kažem za dnevnik da je @omiljeni u pravu a @James Marshall greši :ohmy:

 

Nije u pitanju guilt by association, ne radi se o sudskom procesu, potpuno su drugačiji odnosi između aktera.

 

Američke sportske franšize pridaju dosta značaja tom debilnom konceptu sportske familije™, community building, ovo-ono. Uopšte ne čudi što je LA Galaxy odlučio da se više isplati liku uručuti šut-kartu nego objašnjavati javnosti zašto je njegova kontroverzna supruga i dalje deo galaktičke porodice™. 

 

Najobičnija finansijska transakcija između milionera iz PR razloga, cry me a river. Prosto se tako zalomilo, niti će on njima nedostajati niti oni njemu.

 

 

Link to comment

istini za volju, Tein clout je dosta nebitan za celu priču. Isti epilog u vezi ugovora sa Galaxy bi bio i da ona  izgleda kao Eva Ras, radi kao raketni inženjer u NASA i da onakav poust vidi samo 38 prijatelja na fejsu. dovoljno da jedan od njih to screenshotuje i pošalje u tabloid.

 

a kad joj se isto hvata onda joj je svakako bolje da je dama od stila.

kao dokaz prilažem mrdalicu

 

ykG9UV4.gif

 

Link to comment
9 hours ago, Budja said:

Novinar CNN-a u razgovoru sa clanom veca Mineapolisa:

 

CAMEROTA: Do you understand that the word, dismantle, or police-free also makes some people nervous, for instance? What if in the middle of night, my home is broken into? Who do I call?

BENDER: Yes, I mean, hear that loud and clear from a lot of my neighbors. And I know -- and myself, too, and I know that that comes from a place of privilege. Because for those of us for whom the system is working, I think we need to step back and imagine what it would feel like to already live in that reality where calling the police may mean more harm is done.

 

Užasan transfer neprijatnosti izaziva taj klip :isuse: Spektakularno su nesposobni da artikulišu argument, da ponude smislenu alternativu postojećem sistemu.

 

Prvi instinkt je uvek da se upre prstom (bilo u sebe ili u druge) i drekne "PRIVILEGIJA". To skuplja jeftine poene, ali nikoga ne ubeđuje da radiš pravu stvar. "Pošto je crncima baš loše vama ostalima je realno dobro, zašto biste išta zahtevali od bilo koga?"

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...