Jump to content
IGNORED

Казус Теа Катаи


napadaj

Recommended Posts

pa on je rekao da ne misli isto što i ona, javno, ali nije vredelo
Bas neposteno prema njemu lol
On je od opcija verovatno dobio da se razvodi ili da trazi drugi klub, a to "moji twitovi su moji a njeni su njeni" nije moglo da poleti nikako.
Link to comment

toliko o liberalima. a muz od conway, njegov savetnik, plavusa, njen muz da se bukvalno pljuje sa trampom preko tvitera. 

 

jedino ako i ovaj igrac nije bio zadovoljan atmosferom u galaksiju pa je dobrovoljno pristao da ode, okej. cula sam da je tamo prilicno lose, igraci nisu zadovoljni al nisu i neki kvalitet doduse. 

 

al da zbog zeninog tvita popije otkaz, to bas nije u redu. postoji saopstenje, izvinjenje, kurac palac, sta je za second chance? pogotovu ako su bas mladi ljudi

 

ljudskoj prirodi (kolektivno) mozes samo lobotomijom da ugraviras PC ponasanje. al tada si vec izgubio identitet....bez razlicitosti nema napretka

Edited by mustang
Link to comment

jel on od katajevih sa salasha katai? unsure.gif

 

mislim, razumemo se. pazi se gde se ljebom rani, narochito u svetu u kome je imidz sve. mislim i onaj shto je nosio golu zenu na koshulji onomad zamalo najeba, a samo je pretresao hamiltonijane,.pardon,.keplerove zakone. nego sreca pa ne vratishe svemirski brod [emoji38]ol:

 

i shta ce sad ovaj mucheni genije?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

verovatno ce ga stici cuvena adaseviceva kletva, koja glasi "dabogda igrao u svajcaskoj do kraja karijere".

 

ili je to bio similiar, a ne adasevic?

Edited by Joe D
Link to comment

al kakav su oni razgovor morali imati to vece..sad sam procitao izvinjenje, izgleda mu je klub dao sansu al je mogao bolje da napise

Edited by villiem
Link to comment

a kako je napisao?

 

 

@omiljen. katai je neki salash gde treci razred ide na ekskurziju da vidi kravu konja i magare. ali ruchak svecki.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

pa nespretno, "ostro osudjujem nadmoc"..i tako sve, verovatno ima i neku istoriju, ona sigurno ima, mogli su priustiti advokata, sta znam

Edited by villiem
Link to comment
21 minutes ago, villiem said:

al kakav su oni razgovor morali imati to vece..sad sam procitao izvinjenje, izgleda mu je klub dao sansu al je mogao bolje da napise

trebo je odmah da se razvede i promeni prezime ko ova Chauvinova.

 

Link to comment

Hoću reći kakvi su ovi naši drugari preko bare.I pored njegovih izvinjenja,oni mu daju otkaz zbog komentara njegove žene :ph34r:

 

Meni to govori da njih zabole za celu tu blm priču,već je sve čisto politički.

Link to comment
38 minutes ago, gospa buba said:

shta se kod nas ne bi desilo?

sent from bubamoto
 

 

:lolol:

 

ljetos kod nas 1 leteo iz košarkaške reprezentacije jer je tvitovao da je vreme da se problem kosova već jednom reši pa da znamo na čemu smo i da možemo nastaviti dalje

dečko u top5 naših najboljih igrača lagano a pola foruma odjednom uprlo da dokazuje da se ne uklapa u trenerovu shemu, da imamo i dosta boljih igrača od njega :lolol:

 

a ova riba tvitovala samo ma pobij govna bre ali se niko ne obazire na kataivljeva izvinjenja :sad:

Link to comment

 

22 minutes ago, mustang said:

licemerje na sve strane :puke:

 

ne mlati, boktidava

nagnali su 1 sterlinga, koji je verovatno izgradio zgradu u kojoj ti živiš i još pesto-osamsto takvih, ima milijarde. izvinjavao se ali nije dobio drugu šansu.

a tebe čudi što je najebao katai zbog te svoje ljovisne?

čuš izvinio se. nemojte se zajebavati.

druga šansa za nekog ko u ovakvom trenutku poziva da poubijaju govna? to može samo zla osoba. ako takvi počnu da dobijaju drugu šansu onda jebo drugu šansu.

pravi muž bi joj stavio pušku u ruke i odveo je na te demonstracije, pa da ubija sama ako joj je već do toga. a kad krene da plače onda je naterati da stoji mirno dok joj cele demonstracije izlupaju po čveger sve dok ne dobije ravne tabane.

pa je onda još da je tuži za nanesenu bol i narušen ugled, pa da još ona njemu duguje kintu posle razvoda.

dečko je sigurno dobio opciju da, što se kaže, spali sve mostove prema njoj ili da traži drugi klub. i vidimo šta je mučenik izabrao. treba ga sažaljevati zbog toga? evo, sve trčim.

igraće u zvjezdi, ali osim toga neće mu ništa faliti u životu. :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...