Jump to content
IGNORED

Казус Теа Катаи


napadaj

Recommended Posts

On 6.6.2020. at 6:06, mustang said:

i mene zanima

 

da je nepristojno jeste, al ko zna sta je ovde videla (nije bio nimalo lep scenario kada su krenuli u hordama da pljackaju i prebijaju ljude na ulicama los andjelesa). da sam slusala vesti, mislila bih a mirni protesti, ali bila sam u centru desavanja plus na nekom nasem app si mogao da pratis uzivo haos. jer, svako danas snima jelte....nije normalno da mi stojimo ispred zgrade i cuvamo nas od potencijalnih vandala koji ...kao purge day...eto tako je to izgledalo. 

 

mogla je ona da se izvini....ponela je atmosfera. uplasila se....iskreno mene je tesko uplasiti ali nije mi svejedno kada pored mene prolaze obuceni ko nindze i da li ce me opaliti otpozadi i opljackati....to je bilo totalno izivljavanje pet jebenih dana. 

 

i ovo za dolazak iz druge kulture, ne mislim sad da bi svaka srpkinja koja dodje u la imala takvo misljenje, nego da se izrazavanje drugacije dozivljava, otvorenost u besu. 

 

ovde ce neko biti besan u tri lepe, nabice ti noz u ledja cim se okrenes a onda te pogledati ili sa osmehom ili jao jel ti treba pomoc. 

 

LA Galaxy je postupio bas kao ti i tvoje komsije - branio je svoju "zgradu i cuvao sebe od potencijalnih vandala".

nista ni manje ni vise od toga. glupo je ucitavati im bilo sta drugo.

jednostavno, uzeli su su kalkulator i na brzinu izracunali cost&benefit svih odluka koje su mogli doneti u tom trenutku.

 

 

 

Link to comment

Pošto je u pitanju sporazumni raskid ugovora, to (mu) je što (mu )je.

Da su iz uprave klube jednostrano raskinuli ugovor, mogao bi da ih odere na sudu. Meni je bzvz što čovek ispašta zbog ženinog br(b)ljivog jezika, ali to je America, land of the free  

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Pošto je u pitanju sporazumni raskid ugovora, to (mu) je što (mu )je.

Da su iz uprave klube jednostrano raskinuli ugovor, mogao bi da ih odere na sudu. Meni je bzvz što čovek ispašta zbog ženinog br(b)ljivog jezika, ali to je America, land of the free  

Prepostavimo da on zaista nije kriv zbog "ženinog br(b)ljivog jezika". Zašto je onda pristao na sporazumni raskid ugovora? Zašto nije pustio da ga šutnu i onda ih odrao na sudu?

 

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Prepostavimo da on zaista nije kriv zbog "ženinog br(b)ljivog jezika". Zašto je onda pristao na sporazumni raskid ugovora? Zašto nije pustio da ga šutnu i onda ih odrao na sudu?

 

 

Otkud znam, nisam bio na pregovorima njega i uprave. Nisi ni ti, tako da možemo samo pretpostavljati.

Moja pretpostavka je da je želeo mir u kući, jer lakše je promeniti klub nego ženu. Ovako full isplaćen i može da bira gde će dalje igrati.

 

Ili ti  misliš da on deli ženine stavove, i da je to saopštio upravi?

 

edit: da sam sportista koji nastupa u SAD, gledao bih da odem glavom bez obzira iz te zemlje u kojoj se ovo dešava. 

 

Edited by Filozof manijak
Link to comment
41 minutes ago, Filozof manijak said:

da sam sportista koji nastupa u SAD, gledao bih da odem glavom bez obzira iz te zemlje u kojoj se ovo dešava.

#imasmisla a pitanje "a gde?" je verovatno bez odgovora, ne? :)

Link to comment
2 minutes ago, iDemo said:

#imasmisla a pitanje "a gde?" je verovatno bez odgovora, ne? :)

 

Što se tiče fudbala, može gde hoće, ili gde ga traže. Evo, npr.Azija, obećana zemlja za islužene fudbalere na kraju karijere.

 

To su sam moja 2 centa ... svakako bih porazmislio da li bih ostao da se bavim sportom u državi koju potresaju ovakvi nemiri

 

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

svakako bih porazmislio da li bih ostao da se bavim sportom u državi koju potresaju ovakvi nemiri

Ima i to smisla - al' opet - to jos nije ratno stanje. ne znaci da nece biti a opet - je l' mozes da zamislis nekoga od evropskih NBA igraca kako se - zbog ovih nemira - vraca u Spaniju/Italiju/Grcku/Tursku/Srbiju/Rusiju i tako dalje...

Link to comment

Za fudbalera odlazak iz SAD moze da bude samo napredak u karijeri. Ako ode u neku Kinu, Japan, Koreju, Emirate moze da se kaze da je na istom + da uzme vece pare. Ako dodje bilo gde u Evropu igrace fudbal na visem nivou.

 

Poredjenje sa NBA nije na mestu. To je kao da fudbaler iz Amerike koji se dokopao Engleske ili Spanije treba da se vraca u Ameriku.

Edited by Delija67
Link to comment
45 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ili ti  misliš da on deli ženine stavove, i da je to saopštio upravi?

 

on se ogradio od zeninih stavova, tako da to otpada. vrlo je moguce da ih deli, ali to nije poenta. lako je seiriti kad neki tupavi fudbaler i njegova splavarusa najebu, nece njima nista faliti. u problemu je drustvo gde ovo moze da se prihvati kao opsti princip, a ne fudbaler. 

Link to comment
49 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Otkud znam, nisam bio na pregovorima njega i uprave. Nisi ni ti, tako da možemo samo pretpostavljati.

Moja pretpostavka je da je želeo mir u kući, jer lakše je promeniti klub nego ženu. Ovako full isplaćen i može da bira gde će dalje igrati.

 

Ili ti  misliš da on deli ženine stavove, i da je to saopštio upravi?

 

edit: da sam sportista koji nastupa u SAD, gledao bih da odem glavom bez obzira iz te zemlje u kojoj se ovo dešava. 

 

Kakve veze ima mir u kući sa odštetom koju bi mogao da dobije da ga je klub neosnovano otpustio? 


Takođe si rekao da nisi bio na pregovorima njega i uprave, a onda si rekao da je full isplaćen, kako to znaš ako nisi bio na pregovorima? 

Link to comment

@Joe D

Slažem se

 

Just now, copkillah said:

Kakve veze ima mir u kući sa odštetom koju bi mogao da dobije da ga je klub neosnovano otpustio? 


Takođe si rekao da nisi bio na pregovorima njega i uprave, a onda si rekao da je full isplaćen, kako to znaš ako nisi bio na pregovorima? 

 

Negde sam pročitao da će biti isplaćen po ugovoru.

Takođe sam pročitao da je došlo do sporazumog raskida ugovora, a to znači da su obe strane pristale. Valjda tako to ide u svetu, ako uprava više ne želi nekog igrača u svojim redovima, kada ga otpusti isplati mu određenu sumu kao kompenzaciju, upravo da ih ne bi tužio.

 

 

Edited by Filozof manijak
Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

on se ogradio od zeninih stavova, tako da to otpada. vrlo je moguce da ih deli, ali to nije poenta. lako je seiriti kad neki tupavi fudbaler i njegova splavarusa najebu, nece njima nista faliti. u problemu je drustvo gde ovo moze da se prihvati kao opsti princip, a ne fudbaler. 

pa je l' je opšti princip? 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...