Jump to content
IGNORED

Odbranimo šume Fruške gore


Recommended Posts

@Ras

 

pa nemoj na nevidjeno..pogledaj prilog MarkaZvaka...sve je u prilogu od reci do reci tacno i taj Pokret Odbranimo sume Fruske gore je jedini koji nesto radi na tu temi ,stvarno su ok ljudi i treba ih podrzati!

Link to comment

Pročitao sam peticiju, čtam kad god do mene dopre nešto o seči šuma širom Srbije i moj utisak odgovara onome što čitam. Video ću gledati kada budem imao vremena.

Link to comment

da..pored lopovluka i razbojnistva NP Fruska gora stvar se bas jako pogorsala od restitucije

u tom centralnom delu planine gde su ugl sume koje pripadaju manastirima je najgore stanje...

 

 

Link to comment

FG je nacionalni park, to bi trebalo da znaci da kako padne tako ostane, znam da nije realno ali samo kontrolisana seca uz obnovu, ozbiljna nauka. Iseci ce sve do pred put, da se vidi da ima neka suma. Sad cu tek da pogledam video :s_w:

Link to comment

@placenik

 

naravno da jako dugo traje a posebno je pojacano od restitucije i od kada je vracena suma manastirima ali evo tek sada postoje ljudi koji zele time da se bave i koji su se organizovali da nesto preduzmu i treba ih podrzati u tome

Link to comment
52 minutes ago, ivy said:

 

 

naravno da jako dugo traje a posebno je pojacano od restitucije i od kada je vracena suma manastirima ali evo tek sada postoje ljudi koji zele time da se bave i koji su se organizovali da nesto preduzmu i treba ih podrzati u tome

 

Ja ovo potpuno podrzavam, samo da primetim za nekoga ko nije obracao paznju, tokom mnogo godina se seku drva za ogrev i za industriju, duze od tih deset godina. Pretpostavljam da su ranije ipak vodili racuna o kolicini i posumljavanju, mozete zamisliti kako se prema toj temi odnose ove ekipe, oni ce sasvim sigurno ocistiti povrsine, za cist profit, bez ulaganja i naknadno za izgradnju infrastruktura koje ne idu uz nacionalni park, bar ne u velikom obimu. 

Edited by villiem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...