Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

31 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je neka američka foratm

nisu u pitanju klasične vesti, više pregled dana/nedelje sa prilozima koji prate vesti kick side pričom

 

meni to lično odgovara, vesti sam manje više čuo, upoznao sa istima tokom dana. ovo mu više dođe kao komentar tih vesti, još ako je od osobe čije stavove cenim i bliski su mojim tim pre

 

Nakon 90-ih i raznih narucenih komentara od Mile Stule do novinskih tekstova koji su iskljucivo sluzili za obracun sa neistomisljenicima, posle 2000. zavladalo je u medijskoj sferi misljenje da je posao novinara samo da prenesu informacije (ono kao objektivno informisanje), a mi konzumenti cemo sami doneti zakljucak. Ali komentari su sasvim legitimni, dokle god se rade u skladu sa profesionalnim kodeksom. 

 

+1 na bold. A kada se vracamo u proslost, i pokojni Nikita je imao svoje britke komentare pred sportske vesti u Dnevniku. Mislim da je ponedeljak bio dan za sumiranje utisaka..

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

to je neka američka foratm

nisu u pitanju klasične vesti, više pregled dana/nedelje sa prilozima koji prate vesti kick side pričom

 

meni to lično odgovara, vesti sam manje više čuo, upoznao sa istima tokom dana. ovo mu više dođe kao komentar tih vesti, još ako je od osobe čije stavove cenim i bliski su mojim tim pre

Problem je sto je NewsMax, u Americi izrazito desnicarska

Link to comment
Problem je sto je NewsMax, u Americi izrazito desnicarska
Kakva smo mi Amerika, tako je ovaj naš NewsMax desničarski...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • 2 weeks later...
11 hours ago, DrIlic said:

Jel su oni to bukvalno pogasili sve emisije na Novoj do 23.08. :vesala2:

 

Isto im sad dodje da su i televiziju ugasili do 23.08. :laugh:

bukvalno. nema više ni jutarnjeg programa od ove nedelje.

Link to comment

Pa to samo pokazuje da su kadrovski malobrojni... Oni realno 14 meseci rade bez prestanka.
E sad kako dolaze u takvu situaciju, i zašto neko nije vodio računa o tome...

Realno još nisam video da je neko to uradio ovako ekstremno.





... Shiit has hit the fan



Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...