Jump to content
IGNORED

Newsmax Adria


msv

Recommended Posts

15 minutes ago, djeneralche said:

Drma kavez pa frka

Zajebavam se naravno, apropo nekih komentara "Mileta" kojima sam uživo prisustvovao.

 

Jelena radi dobar posao.

 

Ne znam samo zašto stalno to insinuiraš prema meni u svojim komentarima, deluješ mi kao okej lik ako izuzmem to. Da se obraćam moderaciji nema smisla, ja sam za to da svako na forumu piše bukvalno sve, pa i najgore stvari, tako da slobodno nastavi ako te to oslobađa real life frustracija, ali eto da ti ponovim da se zajebavam.

 

Edited by Milošica
Link to comment
  • 4 weeks later...

Newsmax je inače postao omiljena televizija DJT-a i jedina kojoj je dao intervju posle izbora. Bio je kod Grega Kelija pre neki dan. A trenutno su u vestima jer je jedan od njihovih anchora komentarisao kako su odvratni i prljavi Bajdenovi psi. Nije metafora, čovek je stvarno pse komentarisao.  Kako su se oni United spojili evo ne znam, ali mi više deluije da je to mesto za jednog Đuku nego za Obućinu recimo. 

Link to comment

Pa dobro, UG je spojila nešto što je u SAD nespojivo - CNN i Newsmax.

Mada moram priznati da sam za Newsmax čuo tek kada su došli kod nas. Nisu ni u SAD bili posebno poznati sve do izbora.



Link to comment

Samo da podsetim, N1 to CNN affiliate koristi više u nekom PR-u, dok je NewsMax čvršće vezan i kroz ime i kroz grafiku logo itd...
Što je još smešnije, ovi drugi su "ideloški" bliži CNN [emoji12]

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Zar ne bi trebalo NewsMax da bude kao samostalni kanal kod nas? Bili su valjda i neki datumi tu ali sam zaboravio, mada nešto mislim da će pre nestati nego da počnu samostalno da emituju.

Link to comment
  • 3 weeks later...
12 hours ago, renne said:

obućina izuva i dalje

 

zanimljiva mi je ova priča sa statistikama. ovi sagovornici su uglavnom neki fizičari petničari... forumski programeri, jel ima smisla to što govore? mislim, jasno je da su sve vreme brojevi lažni, ali me zanimaju ova naučna objašnjenja naših statistika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...