Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

17 hours ago, desboj said:

Za koliko se izdaje jednosoban (spavaća+dnevna) stan, nekoliko godina stara zgrada, recimo širi centar NS ili BG?

Da nisam bio na keširanju 200+200 depozit za sličan stan (50 kvadrata iza bolnice) u SM ne bih verovao.

šta je sm?

Link to comment
u beogradu takav stan za 250 možda ima u železniku
Ja sam takav stan(spavaca, dnevna sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i mala terasa, 42kvm grejanje na struju) na Karaburmi kod stadiona OFK izdao za 220e za manje od 24h preko KP.
Stan je na oko 4km od Terazija isto kao i Arena, recimo.

Link to comment

Ako si izdao za 220e za manje od 24h, znaci da si mogao da stavis 250e lagano i da cekas. Dodaj na to jos 8kvm razlike iz prvobitne price i dodjes do nekih 10-20 evara shytm od 300ke.

 

Inace to grejanje na struju sa pojedinacnim kotlom je, rekao bih, najneisplativiji nacin grejanja, osim ako je izolacija u stanu jbno dobra, a najcesce nije.

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Pa da, izdaju se stanovi po BG, polako ali sigurno raste lista forumaskih tajkuna i kontroverznih biznismena

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Burazere ovde su ljudi  puni ko brodovi uz poneki izuzetak...Jebiga..Babl...:D

Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Ja sam takav stan(spavaca, dnevna sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i mala terasa, 42kvm grejanje na struju) na Karaburmi kod stadiona OFK izdao za 220e za manje od 24h preko KP.
Stan je na oko 4km od Terazija isto kao i Arena, recimo.
 

ovo što goofs kaže, mogao si da ga izdaš za više. 

a ovako kako je desboj opisao, u širem centru bg, prazan, novogradnja, nema ispod 300 evra i to teško, a da nije na preporuku mimo oglasa.

Link to comment
  • 4 months later...

daj lokaciju, ako nije tajna

 

 

 

onda ovo i nije toliko strašno, msm lux stan na jadranu itditd

 

kačio je neko na forumu deloittevu analizu kretanja cene nekretnina po evropi, i taj mediteranski pojas je prilično na ceni

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...