Jump to content
IGNORED

Drugi krug (izaći ili ostati kući)


dvb-t manijak

Drugi krug Korone  

85 members have voted

  1. 1. Izaći, ostati kući ili nešto treće, ako (kad) ga bude?

    • Kretaću se svuda i uvak, bez maske i rukavica. Druženje normalno (kafane, diskoteke, splavovi). Šta me briga, ovo je dokazano najsmešniji virus?!
      10
    • Kretanje svuda, ali sa oprezom. Druženje minimlano. U kuću ne primam nikog (osim ukućana).
      47
    • Izlaziću samo kad moram (prodavnica, šetnja psa, posao, crvka) pod maskom. Druženje ništa, osim sa komšijama po neku reč u liftu (glava ka ogledalu).
      18
    • Total lockdown. Ako se virus vraća, znači da je mnooogo opasan!
      1
    • Radim od kuće, ne izlazim i ne družim se, osim online. Nemam ja veze sa koronom.
      9
  2. 2. Kada će biti drugi krug?

    • Nikada! Pobedili smo Koronu!
      13
    • Kasna jesen 2020. (novembar)
      31
    • Leto 2020. (jul ili avgust)
      26
    • Kraj maja ili jun 2020.
      15


Recommended Posts

ovde je drugi talas već dosta veći od prvog

 

Qw7r5KO.png


 

Quote

 

25 Apr 2020 | 05:43 AM UTC

Azerbaijan: Authorities announce phased easing of COVID-19 restrictions from April 27

 

 

Većina tih ex-SSSR država iz centralne Azije ima drugi talas na grafikonima. Kazahstan, Uzbekistan, Kirgistan...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kako se nosite vi što niste u fazonu (masovnog) izlaženja sa ljudima iz okruženja koji jesu?

 

 

Kad kažem ljudima da ne organizuju/idu na žurke i dr mass eventove -- a kažem svaki put kad neko iskaže tu nameru ili me čak pozove -- bude odgovoreno zabijanjem glave u pesak / podsmehom / ignorisanjem / svađom... na kraju ničiji stav nije promenjen, moje intervencije nisu imale nikakvog efekta.

Isti ljudi bili vajni paničari i pobornici tamnice pre tri meseca :isuse: i još smatrali mene neodgovornom što ne nosim masku na otvorenom i ne umačem cipele u domestos pre ulaska u stan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...