Jump to content
IGNORED

Drugi krug (izaći ili ostati kući)


dvb-t manijak

Drugi krug Korone  

85 members have voted

  1. 1. Izaći, ostati kući ili nešto treće, ako (kad) ga bude?

    • Kretaću se svuda i uvak, bez maske i rukavica. Druženje normalno (kafane, diskoteke, splavovi). Šta me briga, ovo je dokazano najsmešniji virus?!
      10
    • Kretanje svuda, ali sa oprezom. Druženje minimlano. U kuću ne primam nikog (osim ukućana).
      47
    • Izlaziću samo kad moram (prodavnica, šetnja psa, posao, crvka) pod maskom. Druženje ništa, osim sa komšijama po neku reč u liftu (glava ka ogledalu).
      18
    • Total lockdown. Ako se virus vraća, znači da je mnooogo opasan!
      1
    • Radim od kuće, ne izlazim i ne družim se, osim online. Nemam ja veze sa koronom.
      9
  2. 2. Kada će biti drugi krug?

    • Nikada! Pobedili smo Koronu!
      13
    • Kasna jesen 2020. (novembar)
      31
    • Leto 2020. (jul ili avgust)
      26
    • Kraj maja ili jun 2020.
      15


Recommended Posts

5 hours ago, tangodelta said:

 

Ljudi su budale. Ima čak nekih koji su išli na trčanje/šetnju dok je trajalo vanredno stanje. Ne smem ni da zamislim šta će sad da rade.

 

Evo ti primer od danas, Sabac, kafici postavili stolove na 2 metra razmaka na pocetku radnog vremena, a posle toga kad se napunilo ljudi spojili stolove bukvalno, neki kafici su cak i izneli stolove koji inace stoje unutra jer nije bilo mesta da se sedne...

 

Masku nosi 2% ljudi, rukavice niko.

Link to comment

Ja mislim da će drugi talas biti krajem maja, početkom juna, ako ga ne daj Bože bude. Gledajući neke poteze vlasti deluje mi kao da rade sve da se Korona što pre vrati

Link to comment
  • 3 weeks later...

Izlaziću kad moram i u šetnju ali uz mere opreza- maska obavezna, rukavice za GSP i prodavnice..

 

Ne moram da idem u kafić, mogu i kod kuće da napravim nes kafu, to i radim svakodnevno.

 

Drugi krug- kraj maja, početak juna i možda se spoji i sa septembrom ili čak i sa početkom 2021.

 

Na portalu N1Info bila je anketa sa pitanjem "Kada očekujete da će se situacija sa COVID 19 smiriti "- parafraziram jer ne mogu da se setim kako je tačno glasilo pitanje.

 

Tamo sam odgovorila da ćemo sa koronom živeti do sredine 2021. 

 

To je možda i neko vreme u kome će se pojaviti i prva vakcina. Ne bih želela vakcinu iz Kine..najviše poverenja imam u neku od evropskih zemalja. 

Link to comment
 
Ljudi su budale. Ima čak nekih koji su išli na trčanje/šetnju dok je trajalo vanredno stanje. Ne smem ni da zamislim šta će sad da rade.
lenčariće u debeloj ladovini iščekujući drugi talas.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Juce bio do centra da se vidim sas drugaricom posle duuugo vremena. Koji reality check. Dok su se ljudi na NBG malo opustili u odnosu na pre, centar izgleda kao da je vasar u toku. Knez i Kalis puniji nego pre korone, sudaras se sa ljudima. Masku nigde video nisam. Kafici prilicno puni, nije da sede ljudi jedni drugima na glavi ali nije ni da je 2 metra rastojanja. 

 

Sad je mnogo jasnije odakle ovih 100+ zarazenih svaki dan. Jedina dobra stvar je sto su izgleda prosli najtezi slucajevi pa ce biti valjda lakse u buducnosti...

Link to comment

Ja bi ostao ipak u kući zatvoren još-godinu dve, ne zna se kad će drugi talas, pa treći, pa četvrti. Tamo negde 2023 eventualno da se pomoli nos stidljivo.

U stvarnosti, kao što reče Frank gore, "prvi talas" nije ni prestao.

Link to comment
5 minutes ago, Tresko said:

Ja bi ostao ipak u kući zatvoren još-godinu dve, ne zna se kad će drugi talas, pa treći, pa četvrti. Tamo negde 2023 eventualno da se pomoli nos stidljivo.

U stvarnosti, kao što reče Frank gore, "prvi talas" nije ni prestao.

Da stvarno, daj dok smo u formi, nek nam posalju Kinezi neki drugi, ako ovaj jadan vec posustaje.

Link to comment
9 hours ago, Lancia said:

Da stvarno, daj dok smo u formi, nek nam posalju Kinezi neki drugi, ako ovaj jadan vec posustaje.

Ma, ima ljudi i to podosta, barem ovde, koji su valjda flipnuli tokom dva i po meseca zatvorenosti u kuću i bombardovanjem svakodnevno emisija u kojima se namerno pumpao i širio strah, pa su sad postali žešći borci za nastavak zatvaranja po kućama sve dok virus ne nestane potpuno. I toliko su flipnuli, da bi tačno voleli da se pojavi neki novi virus čisto da bi mogli da kažu "eto, šta sam ja rekao...."

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...