Jump to content

Građanski protesti u Srbiji 2018 i 2020

radisa

Recommended Posts

• Replies 14,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Caligula

667

• Frank Pembleton

492

• pbg12345

331

• Aleksija

304

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mi smo juče prvi put vodili decu na neke proteste. jedna svetla tradicija u Srba, jbg. al bilo je vreme za inicijaciju. sve drugo na stranu, glavna impresija su mi reakcije ove mlađe (6 i po

Očekuje se da će ekolozi da sruše Vučića, a kad već ne mogu da ga sruše šta se onda uopšte okupljaju. Neverovatno.   Najbolje je da se niko nikad nigde ne okuplja, pa da naoštrimo tastature

a ne kukas na kralja cacka? ja sam se ponadao da ce otpevati moju omiljenu pesmu o deda mrazu. mada se slazem da mozda i nije bio bas trenutak skoro je njegov burazer bio kod mene u pokojnom

Posted Images

nezvanova
9 hours ago, sherman said:

ne kapiram. sta fuj rackovic?

Ja sam napisala da je covek pacov dzoni rackovic, sto je po mojim saznanjima, 90 posto tacno. Nevezano za to, orsp prvi put jasno i nedvosmisleno protiv vlasti i vucica, bili bas naostreni (do sada su cinculirali, valjda im je podrska sa juga vecim delom bila snsovska tj glasaci sns-a. 

• +1 1
Frank Pembleton

A kad smo kod dece, prijateljeva deca će ovaj pamtiti tako što su sreli svoje omiljene likove. FB_IMG_1618128196069.jpg

.... Shiit has hit the fan!

• +1 6
  • Haha 1
Sammael

Gledao rezime na Newsmax Adria, poražavajuće mi je što deluje da niko živi nije nosio masku (očito s izuzetkom PPProtestanata). 

Ja nisam smeo da idem da ne reskiram nešto da zakačim jer sutra treba da imam operaciju, ali bih išao da nije te okolnosti.

Edited by Sammael
Frank Pembleton
Gledao rezime na Newsmax Adria, poražavajuće mi je što deluje da niko živi nije nosio masku (očito s izuzetkom PPProtestanata). 

Ja nisam smeo da idem da ne reskiram nešto da zakačim jer sutra treba da imam operaciju, ali bih išao da nije te okolnosti.
Ja sam iskreno iznenađen i onolikim brojem "maskiranih". A bilo ih je, nije baš da ih nije bilo.

.... Shiit has hit the fan!

• +1 3
sherman
55 minutes ago, nezvanova said:

Ja sam napisala da je covek pacov dzoni rackovic, sto je po mojim saznanjima, 90 posto tacno. 

tebe sam razumeo, nego mi nije bilo jasno ono da su svi ludi desnicari i smrdljivi nogo >>>>> dzoni rackovic

ali sam se posle setio da je u medjuvremenu kenselovan zbog nekog vatanja za dupe i neprimerenog ponasanja prema nekoj devojci. da li ce iko preteci...

14 minutes ago, Sammael said:

ja sam bio iskreno zaprpepascen brojem ljudi koji je nosio maske, cak su i tinejdzeri nosili maske. ja sam bio jedan od retkih koji nije nosio, i na trenutke sam se osecao pomalo glupo, ali sam drzao staro dobro odstojanje

• +1 1
Taihoskopija
23 minutes ago, sherman said:

kenselovan zbog nekog vatanja za dupe i neprimerenog ponasanja* prema nekoj devojci. da li ce iko preteci...

*Kontinuiranog i dugogodišnjeg uznemiravanja, ponižavanja i maltretiranja  sugrađanki,  koje je trajalo sve dok je jedna devojka nije priznala da ne kapira performans™ u kom neko simulira kako je pacov jebe  na bini i dahće joj za vrat. Hoće,  preteći će ljudi koji ti ne naleću trotinetom u cevanice i ne stave ti jezik u uvo na ulici ničim izazvani. Složićemo se da to nisu previsoki zahtevi. 

• +1 2
sherman
10 minutes ago, Taihoskopija said:

*Kontinuiranog i dugogodišnjeg uznemiravanja, ponižavanja i maltretiranja  sugrađanki,  koje je trajalo sve dok je jedna devojka nije priznala da ne kapira performans™ u kom neko simulira kako je pacov jebe  na bini i dahće joj za vrat. Hoće,  preteći će ljudi koji ti ne naleću trotinetom u cevanice i ne stave ti jezik u uvo na ulici ničim izazvani. Složićemo se da to nisu previsoki zahtevi. 

a da li su tvoja odjednom velika slova tu da pojacaju snagu tvojih argumenata? 

nisu previsoki zahtevi, ali ti zvucis kao da je rec o nekakvom silovatelju koga treba da je sramota sto je ispuzao iz svoje rupe i dosao da da svoj doprinos dobroj stvari.

hajde da ga zapalimo na lomaci zato sto dahce za vrat i seljak je prema zenama

bilo bi lepo da moderator skloni ovo nase trolovanje o jebenom rackovicu, koje skrece fokus sa divnog dogadjaja od juce

• +1 3
ultra plasticni

Nisi u pravu šermane, jasno je kao dan da je napasnik Džoni delegitimisao čitav skup juče svojim anonimnim pojavljivanjem

• +1 1
  • Haha 2
gospa buba

shto da sklanja. meni je odlichno. ne znam kolikim zenama u jedinici vremena uspe rackovic da olize uvo, da li su to neke znachajne zene ili prost narod, da li mora malo da se istrpi jer je lik manijak ili treba da se malo istrpi za opshte dobro. i shto brate samo zene? skoro da pozeli chovek da ima malo vishe mushkaraca gej neobuzdanih manijaka, da vidimo kako bi izgledala ta situacija. drugo sad ne mogu da smislim hihi.gif

delegitimisanje skupa pak ne vidim. kakvi smo mi desnichari, takav je nash monah antonije ol:
sent from bubamoto

• +1 1
sherman
6 minutes ago, gospa buba said:

shto da sklanja. meni je odlichno. ne znam kolikim zenama u jedinici vremena uspe rackovic da olize uvo, da li su to neke znachajne zene ili prost narod, da li mora malo da se istrpi jer je lik manijak ili treba da se malo istrpi za opshte dobro. i shto brate samo zene? skoro da pozeli chovek da ima malo vishe mushkaraca gej neobuzdanih manijaka, da vidimo kako bi izgledala ta situacija. drugo sad ne mogu da smislim hihi.gif

delegitimisanje skupa pak ne vidim. kakvi smo mi desnichari, takav je nash monah antonije emoji38.pngol:
sent from bubamoto

ne mora ni jedna zena kojoj lize uvo da istrpi, neka ga udari, prijavi policiji, sta god zeli. i treba

ali da sad ispada kao da je hitler obucen u lecica licno dosao na protest, to je vec ozbiljno preterivanje

Edited by sherman
gospa buba

pa ne znam shta da ti kazem. ne vole zene da ga vide :unsure:

sent from bubamoto